Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Doğumdan önce denenebilir diye düşündüm canım doğumdan sonra kokabilir dediğin gibi o kapaklardan alma imkanım yok şu an
Bende 1 haftalik bi surec icin 200tl bi kapaga veremem canim lansinoh falan biraz iyi geliyodu bana bide silikon olan koruycular var onlar da. Ayni isi gormezmi acaba

Kızlar 71 kg güncel kilom 33. Hafta biraz gitmiş bebeklerimi besleyemedim mi diye korktum kilo vermiş olsak da onlar benden beslenmiştir değil mi :KK43: pufboregi pufboregi
Korkma tatlım belki ödemin vardı o gitmiştir. Ben kilo verdiğim halde bebiş 2 hafta çnden gidiyordu boy kilo olarak geçen haftalarda. Aç aç gezmiyorsan sağlıklı besinler tüketyorsan korkmana gerek yok bence

Selamlar kızlar,
pufboregi pufboregi tartı yok burada tatil dönüşü tartılıcam artık :KK43: beslenme düzenim kaçtı ama abartmadan yemeye çalışıyorum. İnşallah kilo almamışımdır

Aynen cnn bende tatldeyim tartı yok ve artık ne olur bilmiyorum ama bol meyve yiyorum çok yememek lazım ama napim. Bu sıcakta da başka şey yenmiyor. Bir de demir eksikliği çıktı diye hergün et köfte yiyorum akşam yemeklerinde inşallah artar yoksa damardan verecekler. İlaç olarak da alıyorım tabi. Çok sömürüor bu bebişşş

pufboregi pufboregi bu hafta bildirim yapilmicak saniyordum🙈 yarin sabah tartılıp yazarım inşallah..
tatlilar sarmalar yendi yutuldu birde aşırı şişlik başladı bi anda..insallah fazla çıkmam tartıda 🤦‍♀️

Kızlar bu bilgiyi sizede vermekten mutluluk duyacağım..
arkadaşım cok zor bir hamilelik geçirdi çok şişti heryeri..gözlerini kaybedecekti yüksek tansiyondan.turkiyede ki bütün doktorlar çaresi yok gözlerin görmeyecek dedi..
arkadaşımın abisi orta asyali bi doktora götürdü her sabah ve aksam 1 tatlı kaşığı hakiki bala bir su bardağı sicak su karıştırıp iceceksin dedi.
ve arkadaşım hem kilo verdi hem aşırı sütü oldu ve hemde gözleri gormeye basladi suan gayet iyi görüyor..

burda herkes birbirine yardımcı oluyor içimde kalmasini istemedim..bende dogumdan hemen sonra başlayacağım 😊

X