Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Gün içinde ayaktayim hep diye çok yürüme konusunda kendimde istekli değilim canım 😳 dün 4200,ondan önceki gün 5800 adım.Kazara fazla yurusem korkuyorum ağrı olucak diye 😅 gidişte eşim bırakıyor,dönüşü kendim yürüyerek yapıyorum o da ortalama 4000-5000 🤦
Benim 2-3 hafta önce öyleydi canım şimdi arttırdım arttırınca haftada daha az almaya başladım şuan 7-10 bin arası değişiyor

Kızlar pek girip yazamıyorum . Ama genelde Cuma bildirim yapıyırum size moral motivasyon olsun diye.
Güncel kilom 54
Hamilelik öncesi :58,5
Hamilelikte : 7,2 aldım 3480 gr bebişim doğdu

Bende çok kilo almak ile alakası olduğunu düşünmüyorum bebeğin kilosunu. Ama beb genelde hergün et yumurta muz tüketmeye özen gösterirdim .

Kızlar pek girip yazamıyorum . Ama genelde Cuma bildirim yapıyırum size moral motivasyon olsun diye.
Güncel kilom 54

Bende çok kilo almak ile alakası olduğunu düşünmüyorum bebeğin kilosunu. Ama beb genelde hergün et yumurta muz tüketmeye özen gösterirdim .
Hafta olarak bebısın gerıye dustugu olmusmuydu. Cok guzel bıtırmıssınız gercekten

Hafta olarak bebısın gerıye dustugu olmusmuydu. Cok guzel bıtırmıssınız gercekten

Aynen canım geçmiş sayfalarda var. 1 hafta geriden geldiği oldu. En son 10 gün kadad geriden gelmişti . 35 haftalıkken 2200 müydü tam hatırlamıyorum . O saatten sonra gece uyanıp ballı sütler içiyordum . Tahin pekmezi muzu eti artırdım. 40 haftalıkken 3480 gr doğdu

Aynen canım geçmiş sayfalarda var. 1 hafta geriden geldiği oldu. En son 10 gün kadad geriden gelmişti . 35 haftalıkken 2200 müydü tam hatırlamıyorum . O saatten sonra gece uyanıp ballı sütler içiyordum . Tahin pekmezi muzu eti artırdım. 40 haftalıkken 3480 gr doğdu
Tesekkur ederım bende sımdılık bır hafta gerıden gelıyor. Guzelde yıyorum ama her bebıs gerıye dusuyor galıba onden gıttı gıbı bakalık hakkımızda hayırlısı 40. Haftaya kadar ıyı beklemıs bebıs😁

Güncel kilom 54

Bende beslenmeyle ve alınan kiloyla ilgisini olduğunu sanmıyorum canım sen 7 kg doğum yaptin Dr 8 kgya bana çok az almışsın dedi bebiş geriden geliyor topu benjm beslenmeme attı ama bende hergun yumurta süt peynir ceviz tüketiyorum et sebze yiyorum bu arada başlangıç kilonun oldukça altına indin canım tebrikler lohusalık kontrollü geçti anlasilan

Bende beslenmeyle ve alınan kiloyla ilgisini olduğunu sanmıyorum canım sen 7 kg doğum yaptin Dr 8 kgya bana çok az almışsın dedi bebiş geriden geliyor topu benjm beslenmeme attı ama bende hergun yumurta süt peynir ceviz tüketiyorum et sebze yiyorum bu arada başlangıç kilonun oldukça altına indin canım tebrikler lohusalık kontrollü geçti anlasilan

Ya bazen dikkat ettim bazen koyverdim çok yedim. Ama okul ve bebek birlikte olunca çok yoruldum. Onun etkisi bence

Güncel kilom 54

Harikasın👏👏👏

Kızlar bu hafta cok ama cok yoğundum , bakamadım hic. Bayramda da bakamayabilirim cok fazla. Haftaya doğum iznine çıkıyorum zaten bugün son iş günümdü. Bayramdan sonra hep burda olurum. Yoğunluktan düzgün beslenemedim sabahları gevrek peynirle geçiştirdim, öğlenleri tostla, aksamları da balık, lahmacun, makarna gibi gecistirdim bu hafta hep böyle oldu...

pufboregi pufboregi
Hafta : 31+0
Kg: 71.3

28. Hafta 88 kg
Arkadaşlar 10 gün kadar temiz havada yazlktydm bol oksijen+anne yemeği sonuç bu oldu 😁

X