Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Günaydın kızlarrr tartıldım 62. 9 olmuşum hedefim 30+0 da 64 olmaktı hedefi tutturcam galiba 😁yarına az daha artarsa onada yapacak bişey yok 😁
teşekkür ederim ..inşallah normal olur hayırlısıyla 🤦🏻‍♀️
inşallah dilediğin gibi olur canım ama tavsiyem dogumdan sonra her türlü karnınızı sarın cok sıkı olmadan gercekten cok etkili oluyor.

Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta,2 salatalık,bol peynir,zeytin,1 dilim ekmek,meyve suyu
Öğle: Patates kızartması 🤦 Eşim evde olunca malesef istiyor 😒,çay
Akşam: 1 kase çorba, az makarna,5 köfte, yogurt
Ara: 4 mor erik,kayisi

Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta,2 salatalık,bol peynir,zeytin,1 dilim ekmek,meyve suyu
Öğle: Patates kızartması 🤦 Eşim evde olunca malesef istiyor 😒,çay
Akşam: 1 kase çorba, az makarna,5 köfte, yogurt
Ara: 4 mor erik,kayisi
Sorma eşim nöbetten cıktı açma simit falan almış kızdım ben hepsini yerim şimdi diye. Rutin kahvaltı artı yanında 3 dilim tam tahıllı ekmek artı 1 açma yedim 🤦‍♀️çüşş diyin bana şimdi de sığınamıyorun😁

Kızlar baklava kilosu yapıştı kaldı üstümde gram gitmiyor sağlıklı beslendiğim halde. Normalde ben 1 kg fln atardım üstümden. Napcam ben yaaa 😰 71.4 çıkıyor tartı sinir oldum. Her sabah 70 li bişi görürüm diyorum ama yok

Kızlar baklava kilosu yapıştı kaldı üstümde gram gitmiyor sağlıklı beslendiğim halde. Normalde ben 1 kg fln atardım üstümden. Napcam ben yaaa 😰 71.4 çıkıyor tartı sinir oldum. Her sabah 70 li bişi görürüm diyorum ama yok
sen normal beslenmeye devam et verirsin bence..yapışıp kaldi diye bişey yok 😊

Tatlı acayip kötü ediyor bisküvi yediğim gün kesin gitmeyen kilo alıyorum. Aldırma eve yoksa yeniyor yani.

Tatlı acayip kötü ediyor bisküvi yediğim gün kesin gitmeyen kilo alıyorum. Aldırma eve yoksa yeniyor yani.
Ben alma diyorum da dinleyen kim😒 bak o kdr hamurişi yemiştim önceki haftalarda. O hemen gitttş bu gitmedi günlerdir. Dediğin gibi şekerli şeyler yapışıyor bence. Ya da beni çok çok zorlucak

Sorma eşim nöbetten cıktı açma simit falan almış kızdım ben hepsini yerim şimdi diye. Rutin kahvaltı artı yanında 3 dilim tam tahıllı ekmek artı 1 açma yedim 🤦‍♀️çüşş diyin bana şimdi de sığınamıyorun😁
Biz de ev taşıyoruz yarın inşallah.Sabah fırından alırım hazırlık yapma dedi de kabul etmedim 😅 Simit,poğaça hakkımı keyifli günlere sakliyim🙈 Kahvaltı sağlam yapılınca gün içinde rahat olursun bence.Acma yakmazsa mideyi tabi😊

X