Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

kizlar günaydın ben doğum yaptım dun akşam..cok güzelbir duyguymuş Allah'ım isteyen herkese nasip etsin.
maalesef sezeryan olmak zorunda kaldım..mide bulantisi ve ishalle gittim hastaneye.eve gecince.kilo bildirimi yaparım
Gözün aydın canm benden once dogurdun masallah gecmıs olsun 😘

kizlar günaydın ben doğum yaptım dun akşam..cok güzelbir duyguymuş Allah'ım isteyen herkese nasip etsin.
maalesef sezeryan olmak zorunda kaldım..mide bulantisi ve ishalle gittim hastaneye.eve gecince.kilo bildirimi yaparım
Aaaaaaa hadi bakalım cnm bnm. Her şey yolunda dimi? Bebişine uzuuuun ve sağlıklı bir ömür dilerim. Hep yüzü gülsün hep mutlu olsun inşallah.
Sancın, suyun , nişanın fln gelmedi senin o zmn? Ay heyecan yaptım mide bulantısından niye gittin şüphelendin mi onları da anlatır mısın? Bana da dr seninli eylülü beklemez diyince tırstım da ne olursa gitmeliym merak ediyorum

Berbat besleniyorum🤦
Dün
Kahvaltı: Bir simit,zeytin,peynir, meyve suyu
Ara: 3 mor erik,3 kayısı
Akşam: Etli ekmek, koca bardak ayran,salata

Bugün
Kahvaltı: İki,üç dilim kadar ekmek, zeytin peynir, çikolata,çay
Ara: 3 mor erik,2 kayısı
Akşam: Köfte burger,patates kızartması,ayran

Ev taşıma işlemi oldu,henüz ocak takilmadi.Yarin takilsa da artık yemek yapsam,hamur işi olmadan beslensem.
İki haftadır almadığım kiloyu bu hafta alicam.Uzulmek yok aslaa😳
Ben de berbat besleniyorum ve durduramıyorum kendimi. Yürüyüş yapamıyorum uuzn zamandır suyu da azalttım. Ekmek hiç yada az yerken kahvaltıda basladım yine. 😥

pufboregi pufboregi Sonunda tartıldım kızlar. Ağlamak istiyorum. 1 ayda 4 kilo almışım 😭. Artık son aya girdim dikkat etmem gerek. Hergün tartılarak hallederim inşallah. Bi de kabizligima çözüm bularak. 68 guncel kilom haftam 34. Hatta 69 cıktı da tok karbonaydı ve çok cay içtim. Ordan 1 kiloyu sildim 🤣🤣. Beni de gunceller misin canım.

Canım benim geçmiş olsun Allah kuzuyu size bağışlasın ❤️

pufboregi pufboregi Sonunda tartıldım kızlar. Ağlamak istiyorum. 1 ayda 4 kilo almışım 😭. Artık son aya girdim dikkat etmem gerek. Hergün tartılarak hallederim inşallah. Bi de kabizligima çözüm bularak. 68 guncel kilom haftam 34. Hatta 69 cıktı da tok karbonaydı ve çok cay içtim. Ordan 1 kiloyu sildim 🤣🤣. Beni de gunceller misin canım.
Kabizlik icin bol su ic ve yemeklerindeki zeytinyagi miktarini arttir. Uzun vadede ben oyle cozum buldum. Yani 4 kilo almamissindir o kabizliktandir. Su herseyi degistiriyor. Ben 1 gun bile az icsem suyi ertesi gun yarim kilo farkediyor. 2.5 ile 3 litre su icmeye calis.

Kizlar ben ilk hamilelig8mde cok acikiyordum birden. Iftar vaktindeki oruclular gibi istahim acikti. Bu hamilelikte oyle degilim diyordum ama 2 gundur cok aclik hissetmeye basladim. Birden aniden acikiveriyorum ve elim ayagima dolasiyor. Yemek yapmaya da cok useniyorum. Hazir biri yapsa da yesem modundayim. Karpuz da yiyorum aksamlari. Hep zarar makami.

Kabizlik icin bol su ic ve yemeklerindeki zeytinyagi miktarini arttir. Uzun vadede ben oyle cozum buldum. Yani 4 kilo almamissindir o kabizliktandir. Su herseyi degistiriyor. Ben 1 gun bile az icsem suyi ertesi gun yarim kilo farkediyor. 2.5 ile 3 litre su icmeye calis.
Evet suyu çok içemiyorum. Hiç tartılmadım o nedenle de saldım baya. Artık dikkat edicem inşallah.

Güncelledim cnm ama bence bikaç gün dikkat edince azalır o. Ödemi de atcan daha. Cumaya kdr dikkat etmeye ve bol su içmeye çalış bakalım ne çıkcak

İnşallah canim 😍2 kiloysa sinir olurum ama ya,iki kilo birden bir haftada.yok aman Allahım kabus😵 sonuçta yediklerimizi de yakmiyo muyuzdur biraz 😅
Valla ben yakmış halimle öyle çıkmışımdır ama şöyle diyim üç gün boyunca yemeğim sarma, kızartma , börek ve pişiydi😂 kaynanam yardıma gelmişti de ocak takılana dek onun yaptıklarını yemiştik. Tabi tepsiyle yaptığından günlerce onu yedik. Spnra dikkatli beslenip birazını atmıştım sanırım

Kızlar bu arada ben daha önceden cool_lime cool_lime arkadaşımızdan devralmıştım topiği. O doğum yapınca zamanı olamadı doğal olarak. Şimdi de benimki yaklaşıyor. Doğuma daha 3-4 hafta var o zamana kdr sıkıntı olmaz da doğum sonrası topiği ben devralabilirim diyen olursa şimdiden anlaşalım☺️

Valla ben yakmış halimle öyle çıkmışımdır ama şöyle diyim üç gün boyunca yemeğim sarma, kızartma , börek ve pişiydi😂 kaynanam yardıma gelmişti de ocak takılana dek onun yaptıklarını yemiştik. Tabi tepsiyle yaptığından günlerce onu yedik. Spnra dikkatli beslenip birazını atmıştım sanırım
Ay börek dedin de yemeyeli uzun zaman oldu, ocak takilmadan yesem iyiydi bu bahaneyle 😅😅
Ama şükür ki ocak takildii💃 Eşe başka,kendime başka yemekler yapıldı 😏

Kahvaltı: 2 dilim ekmek,beyaz peynir,kaşar,7 zeytin, az da çikolata,çay
Ara: 3 lokum 🙈 3 mor erik
Akşam yemeği: 1 kase sebze çorbası, 1 tabak yeşil mercimek,yoğurt
Ara: 3 mor erik,kayisi

Kizlar ben ilk hamilelig8mde cok acikiyordum birden. Iftar vaktindeki oruclular gibi istahim acikti. Bu hamilelikte oyle degilim diyordum ama 2 gundur cok aclik hissetmeye basladim. Birden aniden acikiveriyorum ve elim ayagima dolasiyor. Yemek yapmaya da cok useniyorum. Hazir biri yapsa da yesem modundayim. Karpuz da yiyorum aksamlari. Hep zarar makami.
Bende aynıyım, son haftalar kapanır iştah dediler ama benim tam tersi oldu gözüm dönüyor,

X