Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

pufboregi pufboregi
canım 37+5de suyumun bitmesi ile acil sezeryan oldum.

30. Haftaya kadar kilo almayıp 8 haftada tam 12 kilo aldım 98 ile doğuma grdm.
Bugün ancak fırsat olup tartıldım 91kgym.
Ama epey ödemim vardı şükür geçtiler.

Kızlar ik defa turşu yedim deli gibi ç. Tansiyon tavan yaptı kustum elim ayağım yüzm kütük gibi oldu. Demek ki ben az tuz kullansam tansiyon fırlayacak. Yememe hiç dikkat edemiyorum değişik Bi cok canım istiyor Bi hiç istemiyor falan😁

Günaydın kızceler😀dün yememe cok dikkat ettim çünkü tansiyon fena salladı beni. Suan memleketteyim aslında ondan bu kadar dengesiz beslenmem. Millet yiyince canım istiyor işte. Uyku resmen yok gözlerim yanıyor artık yorgunluktan. Kayınvalide sinirlerimi zıplatıyor arada oğluma napcagımı söylüyor durmadan sanki 3 yaşına kadar kendi baktı sinir. Cidden bazen memlekete gelmek istemiyorum bu boş laflar yüzünden. 😒

Dün canım abur cubur çekti gofret bisküvi eti cin yedim pişman değilim 😂😂
Bu sabah tartıldım 2 kg daha gitmiş 😍
Son 7 haftada aldgm sanırım kilo değil ödemmis yoksa 1 haftada 10 kg vermek normal mi??

Son 7 haftada aldgm sanırım kilo değil ödemmis yoksa 1 haftada 10 kg vermek normal mi??
Neeeğyyyyy aman allahim hayal gibi bisey bu. Ye bacim ye sen yemicende kim yicek :KK70:

Slm kızlar bende yeni hamileyim aksine hiç iştahım yok bulantı var hafif hafif ama kusma yok hamilelik belirtileri hiç yok denebilir sadece göbek te atmalar var hamile deilken suyu cok içerdim şimdi su bile içesim yok ekmek severdim ekmek ağzıma almaz oldum iştah tamamen kapandı neyapmam gerekiyo yiyemeyincede güçsüz kalıyom Bana yardımcı olurmusunuz

Slm kızlar bende yeni hamileyim aksine hiç iştahım yok bulantı var hafif hafif ama kusma yok hamilelik belirtileri hiç yok denebilir sadece göbek te atmalar var hamile deilken suyu cok içerdim şimdi su bile içesim yok ekmek severdim ekmek ağzıma almaz oldum iştah tamamen kapandı neyapmam gerekiyo yiyemeyincede güçsüz kalıyom Bana yardımcı olurmusunuz
Cnm genelde 12-14. Haftalara kdr öyle oluyo. Ya iştah gidiyor ya da mide bulanıyor. O bulantılar 9. Hafta zirve yapmıştı. Sonrası bir iştah açılıyorki sorma. O yüzden keyfini çıkar. İstesen de tutamıyorsun sonra. Ama su içmeye çalış mutlaka. Seni güçsüz yapan en çok susuzluk. Sırf o yüzden başdönmelerimden ayağa kalkamaz hale gelmiştim. Vücudum susuz kalmıştı. Hem bebişe çok lazım susuz olmaz.

Darısı başımıza amiiiin 😬😬😬 inşallah hiçbiri değildir tatlım da gider hepsi. Gitsinler geri gelmesşnler

Günaydın kızceler😀dün yememe cok dikkat ettim çünkü tansiyon fena salladı beni. Suan memleketteyim aslında ondan bu kadar dengesiz beslenmem. Millet yiyince canım istiyor işte. Uyku resmen yok gözlerim yanıyor artık yorgunluktan. Kayınvalide sinirlerimi zıplatıyor arada oğluma napcagımı söylüyor durmadan sanki 3 yaşına kadar kendi baktı sinir. Cidden bazen memlekete gelmek istemiyorum bu boş laflar yüzünden. 😒

Ayyy illa bişi dicekler. Bende annemdeyim dikkat edemiyorum. Hızla kilo alıyorım umarım beni bitirmez bu yediklerim. Yazamıyorım utancımdan

Bende 4.takima girdim, cuna yarismalarii oluyo ya. Hep denk geliyodum ama bu kadar sevipp motive olacağımı dusunmemistim gerci daha bikac gun oldu ama gruptakiler cok tatlilar :) hamilelik oncesi kiloma dusmeye baslamistim ki regl donemi sisligi bas gosterdi :KK43:

X