Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Gözün aydın canım, sağlıkla büyüt❤❤
Bende doğum yaptığım gece koridorda gezerken tartı bulup çıkmıştım🤣
82 kiloyla neredeyse doğuma girdim Tartı 80 gösterince ağlıcaktım neredeyse🤣🤣hemşirede bana güldü, 1 hafta sonra tartıl dedi.
Haklıymış şuan 20 gün oldu, 11 kilo gitti🤣🤣
Ayy inşallah 40 ımda hepsi gider amiiiin😅 ama kocam baklava alıp duruyo bakalım ne halde olcam

Kızlae ben ne zamandır gıremedım. Kendı evımde dogum yapmadım burda tartı yok ve dogum yapalı hıc tartılmadm cunku hıc merak edemedım ona sıra gelmedı. Cok dustugumu zannetmıyorum aldıgımı bıle hıssedıyorum. 1 ay 3 günlük bebegım. Eve gıdınce ılk ısım tartılmak olacak

Birlikte en azini almana mucadele edecegizzzzz :spor::KK55:
Hergun menu yazmak yediklerini gormek ve baskalarina göstermek bu manada cok faydali oluyor canim :)
Tamam yaziyorum ama ben abur cubur da yiyorum seviyorum :)

Sabah iki rafadan yumurta bir dilim peynir zeytin iki dilim ekmek recel visne suyu derken guzel bir kahvalti yapmistim. Fakat 10 dk sonra hepsini istifra ettim. Arada 2-3 gunde bir devam ediyor cikarmalarim.
Sonra birsey yemedim ustune 1-2 saat sonra canim ruffles istedi 2 kase sade ruffles yedim.
2 incir yedim.
Aksam yemeginde fasulye kavurma(salca midemi bulandiriyor salcasiz yemek yiyebiliyorum), yayla corbasi, salata yedim. Sonra canim dondurma istedi cornetto dondurma yedim oreolu.
En sonda bir kase yogurda chia tohumu koydum bir kasik onu yedim. Chia tuvalete cikama cok iyi geliyor. arada unuttugum ve yedigim vardir belki. Az da yemiyorum aslinda ama kahvaltiyi kalori olarak almadim sanirim cikardigim icin

Kızlae ben ne zamandır gıremedım. Kendı evımde dogum yapmadım burda tartı yok ve dogum yapalı hıc tartılmadm cunku hıc merak edemedım ona sıra gelmedı. Cok dustugumu zannetmıyorum aldıgımı bıle hıssedıyorum. 1 ay 3 günlük bebegım. Eve gıdınce ılk ısım tartılmak olacak

Nerde kaliyorsun canim

Sence lohusayken nasil oluyor zor mu? Kendi evinde kalman daha iyi olur muydu? Bende dusunuyorum orda mi kalsam evde mi kalsam yakiniz da cok uzak degiliz sadece dogumum mart basinda bizde dogalgaz yok
Bıraz mecburıyetten oldu bızımkı ama ıletısımın nasıl bılemem canım benım ıcın ıyı oldu ben ıs yapmadm mısafır agırlamadm yemek bıle onume hazır geldı ben sadece bebeklı ılgılendım. Bunu saglayabılecekse kv gıt derım yoksa sana bebege cok karısacaksa bır ıkı hafta evınde ol sonra kv gec derım cunku herkes bırsey dıyor ben kulak asmıyorum

Kızlar ben de Dün doğum yaptım 😀. 70 olmuştum doğum öncesi. Şimdi daha tartılmadım. Ama ben de hiç sanmıyorum verdigimi. Doğuma geldiğimden önceki gün akşam bir bütün ekmek ve daha fazlasını yemiştim. Ancak onu vermişimdir belki 😀😀😀
Cnm hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

X