Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Maalesef yatamıyorum henüz. Sırt üstü yatıyorum sadece. Yana da yatılmıyor dikişler acıyor. Bakalım ne zmn her yere dönebilcem. Hiç hatırlamıyorum önceki doğumdan. Ama onda dikişlerim daha çok acıyordu bunda hemen geçti valla acısı o cızzz diye olan. Meme ucu yaralarıyla uğraşıyorum şimdilik. Naptıysam geçmedi. Pozisyon kaynaklı oluyor deniyor ama benim o da değil. Ztn annem emzirme eğitmeni. Hem o hem de hastanede kontrol ettiler gayet iyi tutuşu var. Yine de oldu napalım. Kantoron yağı zeytinyağı naptıysam geçmiyor. Acıdan ağlamaya başlayınca gümük kapaklardan aldım bakalım iyi gelcek mi? Daha takalı bir saat oldu. 14 gün iade hakkı varmış geçmezse. Geçmezse iade ederim dedim bi sürü para verdim çünkü🙄ama umarım işe yarar beni kurtarır
Canim mesajini yeni gordum. Son durum ne gumus kapaklarda. Benim de gecmeyen meme ucu yaralarim catlaklarim var. Ise yariyorsa bende gumus kapak alayim.

SABAH KAHVALTIDA
PEYNİR
ZEYTİN
3 ADET GÜN KURUSU
1 HURMA
1 DİLİM EKMEK
ARA
YEŞİL ÇAY

ÖĞLEN
IZGARA TAVUK DERİSİ YENMEDEN
AZ BULGUR PİLAVI
ÜZÜM

AKŞAM
ÇORBA
SALATA
AŞURE
SİZCE FAZLA MI YİYORUM BİLEMEDİM
Canim gebelikte yesilcay onerilmiyor bence icme.

kizlar merhaba.uzun zamandir girememistim
bebekli hayat hem aşırı güzel hemde cok zor..Alalh isteyen herkese nasip etsin.
kiloyu hic dert etmeyin bikac aya hepsi gidiyor suan 80 kiloyum 🥰 yani hamile kaldigimdaki kilom
ama vermem gerekrn 8 kilo var

kizlar merhaba.uzun zamandir girememistim
bebekli hayat hem aşırı güzel hemde cok zor..Alalh isteyen herkese nasip etsin.
kiloyu hic dert etmeyin bikac aya hepsi gidiyor suan 80 kiloyum 🥰 yani hamile kaldigimdaki kilom
ama vermem gerekrn 8 kilo var
Brn 14 kg aldım senle aynı yrm kg farkla. Ama hala 10 verebilldim kuzu yaa:KK43: iyi besleniyorum üstelik

Brn 14 kg aldım senle aynı yrm kg farkla. Ama hala 10 verebilldim kuzu yaa:KK43: iyi besleniyorum üstelik
73-74 ıle dogurdum 64 dusmusum ama cok kaba duruyorum eskıye donmem ıcın aldıgım kılonun ıkı uc kılo altına dusmem gerekıyor galıba sen benden sonra dogurdun sankı daha verırsın ben suan hıc takmıyorum ıncelmem lazım sporla olur

81.2 kilo oldum bende. 33+3 de. 6.2 kg oldu toplam aldigim. ama ben cok takiyorum. bu bile fazla geliyo. keske bebegim kilo almaya devam etse ama ben sadece 82 kg ile bitirsem hamileligi

Selam kızlar...
Bugün gün almaya gideceğiz bakalım ne diyecek doktor. Toplamda 15 kilo aldım ama herkes hiç belli olmuyor diyor. Ztn son 1 aydır saldım gitti. 10 gün önce bebek 3100 grdı. Bakalım bugün kaç olmus?

Ben de saldım gitti 😳 en son 9 günde kendime full yüklenerek,ağzımı bir an bile boş bırakmayarak 2 kilo almistim.Doktorun,eşimin,çevrenin baskısı ve gazıyla tabi.Yolda ilk kez gören bile ne dogumu sadece birazcık karnın var diyor..Pazartesi 67,5'tum.Yeni kilomu da yine pazartesi ogrenicem,evdeki tartıya küstüm.😊

MERHABA KIZLAR DR DAN GELİYORUM TRİOİT T4 DÜŞÜK ÇIKTI İLAÇ BAŞLAYACAKLAR SANIRIM MORALİM BOZUK BAŞINA BÖYLE BİRŞEY GELEN VARMI? 21 HAFTALIK HAMİLEYİM.

Selam kızlar cuma gecesi suyum geldi sabaha karsı doğum yaptım... Darısı size olsun insallah. Henuz sütüm yok sürekli emiyor ama. Baska neler yapabilirim?
Dereotu dut hoşafı ye gogus ucun kucukse slıkon uc al ılık duş al sabırla bekle stres yapma bır ıkı gun zaten sarı sonra seffaf sonra beyaz hakıkı sut gelecek korkmana gerek yok.

Bayanlar sorum olucak hamile olduğunuz en geç nezaman öğrendiniz benim 7 gün geciktim testde negativ çıkıyo ama hala çık a ihtimali varmı?

ooo.. doguran gitti. saka bi yana kimse kalmadi dogum sonrasi grubu mu acsak ki. neyse 35+3 81.9 kg. artik hizlaniyo sanirim

X