yeni hayata yavaş yavaş...

Yenilikten korkma, bunu kendın ıcın yapıyorsun ve hersey cok guzel olacak 34.yasımdan bıldırıyorum (bosandım) :KK73::KK6:

Ailemle bunu çok düşündük. Kardeşimin biri uzakta tut kafan rahat etsin dedi, annem ve diğer kardeşim nereye gidersen git isterse sizi yine bulur dedi. Beni her bulduğunda taşinamam ki. Annem güçlü ol dedi, hatta kızını kresten bile alma dedi. (Çıkış saatinde almaya gelir diye) ogretmenleri de tembih edecem almaya gelirse vermeyin diye.
Boyle bir şey mümkün mü? Adam cocugun babası. Boşanan sizsiniz yani karı koca, çocuk babadan boşanmıyor.

Canım. Adam dengesiz. Kızı alıp kacirsa napacam??

Işte bu sebeple ev uzak olsun diyorum. Ben kadın cinayetlerinden haber izleyemiyorum artık fazla rahatsınız. Kendi can güvenliğinizi de düşünün. Böyle bir adama sürpriz boşanma yapıp gidip dibinden ev tutmak akıl karı değil.

Işte bu sebeple ev uzak olsun diyorum. Ben kadın cinayetlerinden haber izleyemiyorum artık fazla rahatsınız. Kendi can güvenliğinizi de düşünün. Böyle bir adama sürpriz boşanma yapıp gidip dibinden ev tutmak akıl karı değil.
Beni düşünüyorsun biliyorum çok sağol. Annemler de yakın bana. Bu evle arasında 1 mahalle var nerdeyse çok dibi değil. Allah'a sığındım artık.

Eşinizi siz tanıyorsunuz. Boşanma davasını bile gizlice açacağınızdan bahsetmişsiniz. Bu cümleden adamın medeniyete yakınlık seviyesini tartabiliyorum.

Bence siz de tartın...
Alacam galiba kreşten. Can güvenliği daha önemli. Ya pişman mı oluyorum ne uzakta bir ev vardı pek tekin değildi çevresi. Ama çok yakınında harika bir kreş vardı. Off..tuttum da artık yakındaki evi kontrat imzaladim.

Alacam galiba kreşten. Can güvenliği daha önemli. Ya pişman mı oluyorum ne uzakta bir ev vardı pek tekin değildi çevresi. Ama çok yakınında harika bir kreş vardı. Off..tuttum da artık yakındaki evi kontrat imzaladim.
Sizin için endişelendim sadece. Ve adımlarınızda biraz ihtiyatsızlık sezdim. Umarım süreç lehinize ilerler.

Lütfen bilinçli hareket edin. Çocuğunuzla bir ömür huzurlu bir gelecek diliyorum.

X