Yeni tesettüre girecek olan birine verilebilecek tavsiye

:) allah daim etsin eşarp tercih ediyorsunuz anladım evet çok pahalı tam tersi tesettür kıyafetlerin biraz daha uygun olması gerekiyor ama işte sektör bu şekilde demek ki bir de trendyolmodest var trendyolun markası yani inanılmaz güzel uyguna elbiseler takımlar var trendyol arama bölümüne trendyolmodest yazarsanız çıkar geöen hafta 56 tl ye şifon elbise aldım:)
Allah razı olsun tavsiyeniz için de çok teşekkürler

Ben modanisayı seviyorum. Allafay güzel. Lcwde de güzel şeyler var. Özellikle ilk kapanacak kişiler için oversize tunikler, bol paça pantolonlar güzel oluyor.

Biraz daha paraya koyayım derseniz ben Tuğbayı seviyorm ama Tuğbanın mağazalarında güzel şeyler oluyor nette o kadar güzel değil.
Yine Nihan Zühre de güzel

Açıkçası bütçem biraz kısıtlı zamanla artık şimdi marka olmayan ama kaliteli fiyatı uygun kıyafetlere bakıyorum Armine zuhre Kayra Alvina da çok hoşuma giden şeyler oldu ama fiyatlar uçuk geldi

Canım hoşgeldin. KApanmak ilk başta tuhaf gelecektir. Ben de yaşadım. Kafamda çok tuhaf hissettim. Kaydı mı başörtüsü vs derdi seni zorlucak. Ama ben öyle alıştım ki ne biliym, seviyorum. Renkli renkli başörtülerim var. Oldum olası da uzun etekleri sevmişimdir zaten. Yani her şey gibi artısı var eksisi var. Hayırlı olsun ne diyelim.

Modanisa,allday demişeler zaten... Ama ben şahsen çıkıp kendim bakıyorum çoğu zaman.

Kıyafetlerimi Tuğbadan alıyorum. Sitarede de güzel şeyler olabiliyor ama internetten bakınca çok begenmezsin. Instagramdan takip et indirime girdikçe paylaşıyorlar. Sezonda çoook pahalı ama 300 tllik kıyafeti 125 kadar alabiliyorsun. Kolaylık olması için önce ana renkleri al. Eteklerini açık renk alma mesela üzerine uydurması zor oluyor. Tesettür biraz masraflı ama Allah daim etsin hayırlı olsun.

Iyiden iyiye niyeti bozdum dikiş makinası bakıyorum kumaş alıp kendim dikicem bu gidişle sadece şal ve esarplara dünya kadar para bayıldım :)
Dikiş makinası aldınız mı? Kıyafetleri kişinin kendisinin dikmesi en güzeli. Hem daha ucuz hemde istediğiniz modeli dikebiliyorsunuz.

Konuyu açalı çok olmuş ama inşallah boneyi kaşınıza kadar indirmemişsinizdir (ilk kapanınca herkesin yaptığı hatadır)🙂

Sizce en kaliteli(marka değeri olarak degil) aynı zamanda en uygun tesettür giyim yeri nerededir sosyal medya yada e tesettür, moda selvim , sefa Merve aklıma gelenler ...
Yeni tesettüre girdiğin için aynı bedenini kullanamazsın o yüzden ilk başlarda mağazalarda deneyerek ondan sonra internet üzerinden sipariş ederek alabilirsin 😊

X