Yeniden evlenmek istemem

Evli degilim o sebeple bosandiktan sonra yeniden evlenmek konusunda bir sey diyemem yaşamadığım için.
Insan sosyal bir varlik ve bu pandemi hepimizi mahvetti maalesef. Ayrica insan kac yasinda olursa olsun aile kurmak, özel biri tarafindan sevmek ve sevilmek isteyebilir. Mesela benim karsima çıkanlar düzgün tipler degillerdi, eger katlanacak olsam belki biriyle evlenebilirdim. Ama illa evlenmeliyim düşüncesinden ziyade, hayatı paylaşabileceğim biri olsun dusuncesinden dolayi hala bekarim. Çünkü toplumdaki çoğu erkek bu dusuncede degil. Ben erkegim benim dedigim olacak kadin dedigin şöyle olmali diyen tiplerle cok karsilastim.
Sizin de bosanmis olmaniz tekrardan sevemeyeceginiz anlami tasimaz ama tavsiyem çok kendinizi umutlandirmayin. Hayal kırıklığını yaşamışsiniz bir kere, o yuzden ayaklarınız yere saglam bassın ki yeniden üzülmeyin.
Ikinci evliliginde cok mutlu olan var mi bilmiyorum ama etrafimda gozlemledigim şu ki ister ilk ister ikinci kez evlenmis olsun, genelde fedakarligi kadin yapıyor ve evlilik de kadinin tavizleri ile yürüyor.

X