Yeniden sevebilir miyim?

Isimsiz20

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2020
230
126
33
Ben de istemezdim dogru olmayan kiside heyecanimi toleransimi sevgimi israf etmeyi ama onu dogru insan saniyordum. Bes yila yakin sevgiliydik ama bitti. Bitmesi gerekiyordu. Ama simdi gucum yok yeni insanlar tanimaya. Ya bir daha kimseye inanamazsam.

Benim de uzun flörtüm oldu ve bitirdim zor oldu bitmesi karşı taraf için hakaretler işittim ama bazen olmazsa olmaz bitikten 8 aya hemen hayatıma eşim girdi hayat ne çıkarır bilemezsin sevgi güzel duygu .sevgi ihtiyaç beynini karartma yeni insanlar tanı

Ben de istemezdim dogru olmayan kiside heyecanimi toleransimi sevgimi israf etmeyi ama onu dogru insan saniyordum. Bes yila yakin sevgiliydik ama bitti. Bitmesi gerekiyordu. Ama simdi gucum yok yeni insanlar tanimaya. Ya bir daha kimseye inanamazsam.
Niye uzuluyon kaderinde yokmuş belki seni çok uzecekti Allah bilir

Benim de uzun flörtüm oldu ve bitirdim zor oldu bitmesi karşı taraf için hakaretler işittim ama bazen olmazsa olmaz bitikten 8 aya hemen hayatıma eşim girdi hayat ne çıkarır bilemezsin sevgi güzel duygu .sevgi ihtiyaç beynini karartma yeni insanlar tanı
Tesekkur ederim ben de toparlanirim insallah

Benimde ilk iliskim 5 sene sürdü. Ayrildiktan 4 sene sonra Esimle tanistim ve ne yalan söyliyim daha da bir güzel seviyorum onu :) Kendine kesinlikle zaman vermelisin, dogru kisi cikacaktir karsina sakin üzme kendini. Uzun soluklu iliskilerden sonra insanlar kendini yeniden kesfetmeye basliyor sana iyi gelecek seyleri yapmaya calis.

Bakın 4 sene önce istemeye gelecekleri gün sevgilim tarafından terk edildim üzüldüm ağladım ama 2 sene önce eşimle tanıştım
Şuanda o kadar çok şükrediyorum ki Rabbim hayırsızı almış hayırlısını vermiş elhamdulillah 😊 sizde bekleyin ummadığın anda karşına çıkacak ve bugünlere güleceksiniz

Senin hayrın için bitmiştir belki de onun Hayri için bitmiştir. Karşınıza öyle kişiler çıkar ki iyiki bitmiş de tanımışım dersiniz

Bakın 4 sene önce istemeye gelecekleri gün sevgilim tarafından terk edildim üzüldüm ağladım ama 2 sene önce eşimle tanıştım
Şuanda o kadar çok şükrediyorum ki Rabbim hayırsızı almış hayırlısını vermiş elhamdulillah 😊 sizde bekleyin ummadığın anda karşına çıkacak ve bugünlere güleceksiniz
Umarim guzel olur tesekkur ederim😊

Kalp bu. Tek kullanımlık diye bir madde yok ki. Aynı anda 2 kişiyi sevemezsin ama farklı zaman dilimlerinde bir kaç kere sevebilirsin. Ha yoğunluğu aynı mı olur dersen senin ruh haline göre değişir. Sen önce kendi içine dön, kendinle olan meseleni çöz.
Üstada sormuşlar. “Siz hiç kırılan bardaktan su içtiniz mi” Cevap vermiş. “ Siz hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtiniz mi”

X