Yenidoğan alışveris listesi

Er1202kskdkdkdkf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
52
1
23
Yenidoğan alışverişinde olmazsa olmaz dediğiniz ne var? Korbell çöp kovası aldim nimomed ateş ölçer almayı düşünüyorum. Prego range bebek arabası ve prego Miami anne yanı park yatak alacağım. Sizin önerileriniz neler

Nimomed ben geçen aldım iade ettim bence başka marka al. Atesliydi çocuğum 38 lerdeydi. 39.8 filan ölçtü. Acile götürdüm acildekinden çok daha yüksek çıktı.

Bebek arabası kabin tipi kullandım hep iyi ki diyorum her seferinde.

oda ısı nem ölçer yoksa olsun. Yenidoğan üşür korkusundan analarımız kafayı yiyor evler hep cehennem gibi. Odayı ideal ısıda tutar ideal kalınlıkta giydirmeye çalışırsınız. Ağustosta cam kapı açmayan tanıdığım oldu ay çıldırmışlar.

Mochi pompa okadar isime yaradı ki. Keske ilk iki cocugumdada olsaydı. E bebeğin jelli göğüs pedi.

Nimomed ben geçen aldım iade ettim bence başka marka al. Atesliydi çocuğum 38 lerdeydi. 39.8 filan ölçtü. Acile götürdüm acildekinden çok daha yüksek çıktı.

Bebek arabası kabin tipi kullandım hep iyi ki diyorum her seferinde.

oda ısı nem ölçer yoksa olsun. Yenidoğan üşür korkusundan analarımız kafayı yiyor evler hep cehennem gibi. Odayı ideal ısıda tutar ideal kalınlıkta giydirmeye çalışırsınız. Ağustosta cam kapı açmayan tanıdığım oldu ay çıldırmışlar.
Ateş ölçer olarak onerdiginiz marka var mı

Yenidoğan alışverişinde olmazsa olmaz dediğiniz ne var? Korbell çöp kovası aldim nimomed ateş ölçer almayı düşünüyorum. Prego range bebek arabası ve prego Miami anne yanı park yatak alacağım. Sizin önerileriniz neler
Ateş ölçer braun lrt6520 kullanıyoruz çok memnunuz . Kulaktan ölçen bir cihaz kullanmalısınız doğru ölçüm için.

Ateş ölçer braun kulaktan ölçer alın biraz pahalı ama değer. Buhar makineniz mutlaka olsun. Odanın nemini ayarlamak amaçlı ayrıyetten hastalandığında burnu akarken kuruyup huzursuz olmaması için.

Bebeğim 9 aylık , ateş ölçeri koltuk altı aldım, ( çok şükür henüz kullanmadık onu bile) bir de oda ısı ve nem ölçer aldım.
Başka hiçbir şeye şimdiye kadar ihtiyacım olmadı.
Bence eğer ücra bir yerde yaşamıyorsanız doğum yaptıktan sonra ihtiyacınız oldukça alın.

Lansinoh manuel pompa almayı düşünüyordum ama mochi bakmadım hic
Lansinoh çiftli elektrikli çok iyi tavsiye ederim. Manuelde de ebebeğin baby mom tekli manuel pompasından çok memnun kalmıştım baya bi sağıyo o da. Size ayrıca yenidoğan alışveriş önerim de sling olur bunu yazmak için girmiştim de süt pompasıyla ilgili mesajınızı görünce o konuda da memnun kaldıklarımı belirtmek istedim. Ilk 3 4 ay kanguruya giremedikleri için ve sürekli temas kucak istedikleri için sling bence çok kurtarıcı kumaştan falan kendiniz de yapabilirsiniz satın da alabilirsiniz baya bi kurtarıcınız olur bebeginizi slingle kendinize sarıp istediginiz şekilde yemek vs işinizi yapabilirsiniz elleriniz serbest kaldığı için kolaylık oluyor kucakta tutmakla baş olmuyor. Diğer tavsiyem de bence philips avent göğüs kalkanı plastiklerden. Bebeğiniz bir memeden emerken diğer memeden akan sütü kaba biriktiriyorsunuz üstünüz ıslanmıyor sut de ziyan olmuyor. Kap kullanamayacaginiz durumlarda da gogus pedleri var onu kullanırsınız. Plastik kapaklarda biriken sütü muhafaza etmek için tabi anne sütü saklama poşetleri de lazım.

Mochinin manuel pompasını da ekle listeye ben çok kullandım çok da memnun kaldım

Mochi farklı birşey pompalardan. Vakumla takılıyor. Isgüc yaparken bile durabilir. Birde birini emerken digerine takılabilir çunkü süt aynı anda dolduğu için ikisinede digerinden bosuna akıyor. Ben cok memnun kaldım
Lansinoh manuel pompa almayı düşünüyordum ama mochi bakmadım hic

Nebulizatör ve burun aspiratörü
Stokke’nin ana kucağı ve kangurudan çok memnun kaldım…
Bir de lansinoh göğüs ucu kremi kesinlikle alın hassasiyet yaşamazsınız umarım

Burun aspiratörü süpürgeyle kullanılanlardan tavsiye ederim. Manual olanlara bizim ciğerimiz dayanmadı şahsen 🙄

X