Yerleşme kanaması mı adet mi

Nur_xyz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
10
1
24
Merhaba hanımlar.Yaklasik 4 aydır bebek düşünüyoruz.Bundan 10 ay önce kürtaj oldum bebeğin kalbi durdu.Pcosum vardı ama şuan adetlerim düzenli.Ayin 12sinde adet gunumdu kanamam oldu fakat asla adet kanı gibi değil.Kahverengi ve pembe seklinde geliyor hiçbir şekilde pede bulaşmiyor sadece tuvaletten sonra peçete sildikce çok az geliyor.Bugun beşinci gün bitti artık gelmiyor diyebilirim.Daha öncesinde adet düzensizliğim bile varken böyle bir kanama yaşamadım hep normal adet olurdum.Sizce bu yerleşme kanaması olabilir mi ne yapsam bilemedim.yerlesme kanaması bu kadar uzun sürer mi?Kanamanin ikinci günü erken gebelik testi yaptım negatif.Suan bulunduğum yerde doktor yok cuma gününü bekliyorum.Daha önce bunu yaşayan var mı???

Merhaba hanımlar.Yaklasik 4 aydır bebek düşünüyoruz.Bundan 10 ay önce kürtaj oldum bebeğin kalbi durdu.Pcosum vardı ama şuan adetlerim düzenli.Ayin 12sinde adet gunumdu kanamam oldu fakat asla adet kanı gibi değil.Kahverengi ve pembe seklinde geliyor hiçbir şekilde pede bulaşmiyor sadece tuvaletten sonra peçete sildikce çok az geliyor.Bugun beşinci gün bitti artık gelmiyor diyebilirim.Daha öncesinde adet düzensizliğim bile varken böyle bir kanama yaşamadım hep normal adet olurdum.Sizce bu yerleşme kanaması olabilir mi ne yapsam bilemedim.yerlesme kanaması bu kadar uzun sürer mi?Kanamanin ikinci günü erken gebelik testi yaptım negatif.Suan bulunduğum yerde doktor yok cuma gününü bekliyorum.Daha önce bunu yaşayan var mı??
Sürmez diye biliyorum ama bende bu tarz bir şey yaşadım adet oldum sadece 2 gün sürdü normalde 5 gün sürer sonra kesildi pembe kanama oldu az geldi gebelik testi yaptım ilk pozitif sonra negatif çıktı kanda da negatif anlayamadım

Kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin büyük ihtimalle.Ben kan testi verdim kanamanın üçüncü günü negatif geldi.Kanama bitmesine rağmen hala bel ağrım ve kasık ağrım devam ediyor.İlk defa başıma geldi anlayamadım.

Kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin büyük ihtimalle.Ben kan testi verdim kanamanın üçüncü günü negatif geldi.Kanama bitmesine rağmen hala bel ağrım ve kasık ağrım devam ediyor.İlk defa başıma geldi anlayamadım.
Aynı durumu yaşıyoruz canım. Bende aynı ağrıları mide yanması göğüs hassasiyeti yaşıyorum ilk gün ve 3. Gün test verdim sonuç negatif. Netten baktım yerleşme kanaması bittikten sonra üstünden 6-8 gün geçtiğinde kanda görünüyormuş. O yüzden pazartesiyi bekliyorum bende kan vermek için.

Aynı durumu yaşıyoruz canım. Bende aynı ağrıları mide yanması göğüs hassasiyeti yaşıyorum ilk gün ve 3. Gün test verdim sonuç negatif. Netten baktım yerleşme kanaması bittikten sonra üstünden 6-8 gün geçtiğinde kanda görünüyormuş. O yüzden pazartesiyi bekliyorum bende kan vermek için.

Canım ben gittim doktora testim negatif çıktı iki gün önce.Prolaktin yüksekliğinden oluyormuş.Kanama sırasında çıkardı öyle olsaydı dedi doktor.

Canım ben gittim doktora testim negatif çıktı iki gün önce.Prolaktin yüksekliğinden oluyormuş.Kanama sırasında çıkardı öyle olsaydı dedi doktor.
Bende dün gittim azda olsa regli olmuşsun rahim ve yumurtalıklar temiz dedi. Bu ay yumurtlama takibi yapacağız doktor kontrolünde hayırlısı inşallah

X