Yerlesme kanaması mı?

seherm99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
5
1
33
Merhaba kızlar, kafam karıştı. Salı günü gribe yakalandım. Normalde adetim 11/12 ocakta olması lazım, adetim hep 30 günde oluyor. Fakat dün peçeteye az pembe/kahverengi/kırmızı akıntı bulaştı. Bugünde sadece kahverengi var. Adet olacağım zaman başta sancılı olur. Şimdi bilemedim. Ve afedersiniz dünden beri idrar yaparken ağrı ve yanma hissi oluyor.

Bu neye işaret anlamadım. Hamile olanlar böyle bişeyle karşılaştımı hiç?

Yanma hissi varsa enfeksiyon olabilir, enfeksiyonda kahverengi pembe kan olabiliyor. Eger hamile degilseniz doktora gidin o enfeksiyon gebeliği engeller, ama bnm daha once iki gebeliğim sık idrar ve idrarda yanmayla oluşmuştu onlarda kimyasal sonuçlandı, insallah saglikli bir gebeliğin olur.

Enfeksiyon olsa kan idrarda olur benim bildigim kadariyla? Ama benim akıntıda var. Hakkimizda hayirlisi olsun. Beklemekten baska cagremiz yok

Yanma hissi varsa enfeksiyon olabilir, enfeksiyonda kahverengi pembe kan olabiliyor. Eger hamile degilseniz doktora gidin o enfeksiyon gebeliği engeller, ama bnm daha once iki gebeliğim sık idrar ve idrarda yanmayla oluşmuştu onlarda kimyasal sonuçlandı, insallah saglikli bir gebeliğin olur.
Merhaba idrarda yanma gebeliğe engel mi oluyor da kimyasal oldu acaba bilginiz var mı bu konuda. Benim sürekli olmasada bugün bir kaç kez oldu sonra geçti özellikle yumurtlama döneminde oluyor sanki bende

Merhaba idrarda yanma gebeliğe engel mi oluyor da kimyasal oldu acaba bilginiz var mı bu konuda. Benim sürekli olmasada bugün bir kaç kez oldu sonra geçti özellikle yumurtlama döneminde oluyor sanki bende
Canm her idrarda yanma kimyasal gebelik olmaz , ama bnmkiler oyleydi , kafana boyle kodlama ve buna sakin odaklanma neye odaklanirsan oyle olur hayrlisini dile iste🙏🏻

X