Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması yaşayanlar yardımcı olabilir mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki neden gecikmiş olabilir adetim? Ilk defa böyle bisey yaşıyorum 1 aydır korunmuyoruz eşimle?
Hersey etkiliyor gecikmeyi stress uzuntu yediklerimiz
Maalesef ben catlatma ignesi kullandim adetim gecikti hamileyim sanmistim o kadar belirtiye ragmen sonuc negatifti adetimde 4 gun gecikmesine ragmen tabi herkes ayni degil cok dusuk ihtimallerden bahsediyoruz umutlanma bence 😣

Hersey etkiliyor gecikmeyi stress uzuntu yediklerimiz
Maalesef ben catlatma ignesi kullandim adetim gecikti hamileyim sanmistim o kadar belirtiye ragmen sonuc negatifti adetimde 4 gun gecikmesine ragmen tabi herkes ayni degil cok dusuk ihtimallerden bahsediyoruz umutlanma bence 😣
Haklisin doğru canım..

Kızlar acil bakın en son ilişkim eylülde olmuştu sonrasında 2 kez adet oldum ama yine de ilişkiden 10 hafta sonra kan testi yaptırmıştım negatifti. Şimdi ilişkiden 3 ay geçti tam adet günümde kahverengi lekeler geldi. Dedim herhalde adet oldum. Ama şimdi sadece idrarla beraber geliyor peçeteye falan. Kahverengi hala. Anlam veremedim kırmızıya dönüşmedi. Yerleşme kanaması mı acaba diycem de kan negatifti ve kaç kez adet oldum yani. Bi yardım edin :KK43:

Kızlar acil bakın en son ilişkim eylülde olmuştu sonrasında 2 kez adet oldum ama yine de ilişkiden 10 hafta sonra kan testi yaptırmıştım negatifti. Şimdi ilişkiden 3 ay geçti tam adet günümde kahverengi lekeler geldi. Dedim herhalde adet oldum. Ama şimdi sadece idrarla beraber geliyor peçeteye falan. Kahverengi hala. Anlam veremedim kırmızıya dönüşmedi. Yerleşme kanaması mı acaba diycem de kan negatifti ve kaç kez adet oldum yani. Bi yardım edin :KK43:
Merhaba. Son ilişkinizin üzerinden 3 ay geçmiş kan testi negatif çıkmış, hamile değilsiniz. Kahverengi lekelenme sadece yerleşme kanamasıyla ilişkili bir şey değildir. Kendimden örnek vereyim geçen ay iki kere kahverengi lekelenme şeklinde ağrısız ve pıhtısız adet oldum. Gebe değilim. Kahverengi adet ya da lekelenme kist, pco v.b bir sürü sebep yüzünden olabilir.

Merhaba. Son ilişkinizin üzerinden 3 ay geçmiş kan testi negatif çıkmış, hamile değilsiniz. Kahverengi lekelenme sadece yerleşme kanamasıyla ilişkili bir şey değildir. Kendimden örnek vereyim geçen ay iki kere kahverengi lekelenme şeklinde ağrısız ve pıhtısız adet oldum. Gebe değilim. Kahverengi adet ya da lekelenme kist, pco v.b bir sürü sebep yüzünden olabilir.
Çok teşekkür ederim gerçekten içim rahatladı 🙏🏻🙏🏻❤️

Selam kızlar. Adetime 4 gün kala dün öğleden sonra peçeteye sildiğimde 4 5 damla toplu iğne ucu kadar pembe kanama gördüm. Sonra akşam gebelik testi yaptım negatif çıktı. Kremsi losyon gibi akıntı gördüm peçeteye sildiğimde. İlerleyen saatlerde öyle bir sağ kasık ağrısı ve adet sancısı gibi alt karın ağrısı yaşadım ki .. sanki biri sağ kasığımı bacağıma doğru çekiyor gibiydi.. Gece 2 gibi lavaboya gittiğimde yine 3 4 damla çok küçük pembemsi kanama gördüm. Sağ kasık ağrım gece 3 e kadar sürdü sonra uyuyakalmışım. Ertesi gün yani bugün bata 3 gün kala öğlen 12 gibi bir iki damla daha gördüm başka kanama olmadı. Yine 2 tane test yaptım ama negatif. En son doktora aralık başında gittim kist vs durumum yok, ve en büyük adet belirtim olan göğüs hassasiyetim ve şişlik yok.
Bu yaşadığım yerleşme kanaması olabilir mi ? Eğer öyle ise ne zaman idrarda pozitif görülüyor? Görüşlerinizi bekliyorum 🌸
Aynı şeyi bende bugün öğlen yaşadım akıntı şeklinde belli belirsiz pembemsi bisey reglimde 3 gün geçti. İnşallah vardır ikimizde de bir şeyler

Aynı şeyi bende bugün öğlen yaşadım akıntı şeklinde belli belirsiz pembemsi bisey reglimde 3 gün geçti. İnşallah vardır ikimizde de bir şeyler
Be hala adet olmadım ama testler hep negatif çıkıyor sanırım stresten gecikti. Umarım sizinki hamilelikle sonuçlanır 🌸

Be hala adet olmadım ama testler hep negatif çıkıyor sanırım stresten gecikti. Umarım sizinki hamilelikle sonuçlanır 🌸
Ben regl olcam sandım akıntıyı görünce 4 saat falan sadece peçeteye geldi belli belirsiz ama şuan akintida yok reglide. Ağrı sızı vs de yok. Su yasak bitse keşke de kan versem 🥰 bu arada idrar testi Cook sonra çıkar en kesin sonuç kanda regli geçtiyse kanda çıkar

Ben regl olcam sandım akıntıyı görünce 4 saat falan sadece peçeteye geldi belli belirsiz ama şuan akintida yok reglide. Ağrı sızı vs de yok. Su yasak bitse keşke de kan versem 🥰 bu arada idrar testi Cook sonra çıkar en kesin sonuç kanda regli geçtiyse kanda çıkar
Ben ne yazık ki regl oldum bugün🤦🏻‍♀️ Sizin için umutluyum 🙏🏻

Ben ne yazık ki regl oldum bugün🤦🏻‍♀️ Sizin için umutluyum 🙏🏻
Size tavsiyem regliden hemen sonra soğan kürü yapın. Bide kadın doğum doktoru gereken ilaçları veriyor çocuk düşünüyorsanız doktora görünün dedim. Ben düzenli regli oluyordum sorun yok sanıyodum ama doktora bu istekle gidince polikistik over olduğunu öğrendim.

Size tavsiyem regliden hemen sonra soğan kürü yapın. Bide kadın doğum doktoru gereken ilaçları veriyor çocuk düşünüyorsanız doktora görünün dedim. Ben düzenli regli oluyordum sorun yok sanıyodum ama doktora bu istekle gidince polikistik over olduğunu öğrendim.
Ben kürlere karşı biraz ön yargılıyım. Hormon değerlerimizi bilmeden yapılan kürlerin daha da bozacağını düşünüyorum. 4 aydır bebek istiyoruz her ay doktor kontrolüne gittim kist, kahverengi lekelenme vs yaşadığım için.. Yumurtalıklarım, rahmim çok iyiymiş. Hormon testlerimi yaptıracağım, eşimde de etkilemeyecek düzeyde varikosel var ama tekrar spermiyogram vermesi lazım. Zaten soğan benim midemi mahvediyor kürü yapabileceğimi sanmıyorum 😅 ama yinede teşekkürler ❤️

Merhaba
Kızlar sat tarihim 28 kasım 2020. Bat tarihim 27 aralıktı.
Ama hala adet görmedim, 14 gün gecikti.
4 Ocak 2021 de idrarla birlikte gelen açık pembe bir kanama geldi. Adet oldum sandım ama gün boyunca hiç leke sürülmedi. Sadece idrarla birlikte pembe akıntı geldi 1 gün sürdü.
3 gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım negatif. Gecikmenin 10. gününde idrar testi yaptım negatif.
Sizce hamile olabilir miyim? Yerleşme kanaması mıydı?

Merhaba
Kızlar sat tarihim 28 kasım 2020. Bat tarihim 27 aralıktı.
Ama hala adet görmedim, 14 gün gecikti.
4 Ocak 2021 de idrarla birlikte gelen açık pembe bir kanama geldi. Adet oldum sandım ama gün boyunca hiç leke sürülmedi. Sadece idrarla birlikte pembe akıntı geldi 1 gün sürdü.
3 gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım negatif. Gecikmenin 10. gününde idrar testi yaptım negatif.
Sizce hamile olabilir miyim? Yerleşme kanaması mıydı?
Merhaba. Burada geç döllenme yazıları okuyorum ama hepsinde 10.günde pozitifi görmüşler diye aklımda kalmış. Bence en kısa zamanda doktora gidin ne yazık ki her adet gecikmesi gebelik olmuyor.İnşallah beklediğiniz gibi gebeliktendir sizinki🌸 Bende yerleşme kanaması tarzında bir şey yaşadım ama adet oldum

Merhaba. Burada geç döllenme yazıları okuyorum ama hepsinde 10.günde pozitifi görmüşler diye aklımda kalmış. Bence en kısa zamanda doktora gidin ne yazık ki her adet gecikmesi gebelik olmuyor.İnşallah beklediğiniz gibi gebeliktendir sizinki🌸 Bende yerleşme kanaması tarzında bir şey yaşadım ama adet oldum
Teşekkürler pazartesi gideceğim 🤗 Kaç gün sonra geldi sizin adetiniz

Teşekkürler pazartesi gideceğim 🤗 Kaç gün sonra geldi sizin adetiniz
Ben gebelik istediğimden beri adetlerim çok şaştı. 25 aralıkta yerleşme kanaması tarzında bir şeyler yaşadım adetime 4 gün vardı. Fakat ben 2 ocakta adet oldum.

X