Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması yaşayanlar yardımcı olabilir mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben regl olcam sandım akıntıyı görünce 4 saat falan sadece peçeteye geldi belli belirsiz ama şuan akintida yok reglide. Ağrı sızı vs de yok. Su yasak bitse keşke de kan versem 🥰 bu arada idrar testi Cook sonra çıkar en kesin sonuç kanda regli geçtiyse kanda çıkar
Siz regl oldunuz mu akıntı devamında

Selam kızlar. Adetime 4 gün kala dün öğleden sonra peçeteye sildiğimde 4 5 damla toplu iğne ucu kadar pembe kanama gördüm. Sonra akşam gebelik testi yaptım negatif çıktı. Kremsi losyon gibi akıntı gördüm peçeteye sildiğimde. İlerleyen saatlerde öyle bir sağ kasık ağrısı ve adet sancısı gibi alt karın ağrısı yaşadım ki .. sanki biri sağ kasığımı bacağıma doğru çekiyor gibiydi.. Gece 2 gibi lavaboya gittiğimde yine 3 4 damla çok küçük pembemsi kanama gördüm. Sağ kasık ağrım gece 3 e kadar sürdü sonra uyuyakalmışım. Ertesi gün yani bugün bata 3 gün kala öğlen 12 gibi bir iki damla daha gördüm başka kanama olmadı. Yine 2 tane test yaptım ama negatif. En son doktora aralık başında gittim kist vs durumum yok, ve en büyük adet belirtim olan göğüs hassasiyetim ve şişlik yok.
Bu yaşadığım yerleşme kanaması olabilir mi ? Eğer öyle ise ne zaman idrarda pozitif görülüyor? Görüşlerinizi bekliyorum 🌸
Yaşamadım, soru üstte kalsın.

Yaşamadım, soru üstte kalsın.
Teşekkür ederim ama adet oldum, artık neyi belirti olarak algılayacağımı bilmiyorum. Benim için şu an herşey adet belirtisi 😁 Anca testte çift çizgi görürsem demek ki belirtilerim bunlardı diyeceğim

Teşekkür ederim ama adet oldum, artık neyi belirti olarak algılayacağımı bilmiyorum. Benim için şu an herşey adet belirtisi 😁 Anca testte çift çizgi görürsem demek ki belirtilerim bunlardı diyeceğim
Sorma, her ikisininde belirtisi aynı, berlirleyici olamıyor.

Arkadaşlar benimde adet gunumden bi gün önce kahverengi akintim oldu ama çok az miktarda 2 gun devam etti bu gün adetinin 3. Günü ve akintim beyaza döndü sizce yerleşme kanaması olabilir mi

Merhaba kızlar BAT ım 30 mart. 24 mart günü sabahı çok hafif lekeleme oldu. Adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi. Aynı gün hafif sinirlilik dışında bir belirtim olmadi. Ertesi gün de sol kasığımda batmalar oldu ve göğüslerim dolgunlasti. Ben bu durumu yerleşme kanaması olduğunu düşünerek heyecanla kan testine koştum ama negatif çıktı yani testi kanamanın ertesi günü yaptım. Çok erken yaptığımı söyleyenler var ve o şekilde de okuyorum. Benzer durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi?

Merhaba kızlar BAT ım 30 mart. 24 mart günü sabahı çok hafif lekeleme oldu. Adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi. Aynı gün hafif sinirlilik dışında bir belirtim olmadi. Ertesi gün de sol kasığımda batmalar oldu ve göğüslerim dolgunlasti. Ben bu durumu yerleşme kanaması olduğunu düşünerek heyecanla kan testine koştum ama negatif çıktı yani testi kanamanın ertesi günü yaptım. Çok erken yaptığımı söyleyenler var ve o şekilde de okuyorum. Benzer durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi?
Yani 25 martta test yaptırdın dimi bencede erken en azından adet gününü beklemelisinbaktın 30unda adet olmadın ertesi gün tekrar kan ver

Rabbim bu mübarek gecenin hatrına gönülden isteyen evlat hasretiyle yanan hayırlı anne bana olacak kullarına hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah amin

Merhaba hanımlar, konu biraz eski ama belki destek bulabilirim umudu ile yazıyorum. 8 aydır korunmasız ilişkiden sonra (denemeler hüsran) ilk defa geçen ay laboquik yumurtlama testi ile yumurtamı takip ettim (telefon uygulamaları hikayeymiş arada baya gün farkı var bunu anladım) ilişkilerimizi yaptık yine klasik. Neyse, yumurta çatlamasından sonra 11. ve 12. günler kaset test yaptım negatif çıktı silik bile değil. Derken 13. gün yani dün kahverengi bazen pembe karışık akıntı geldi, bugün 14. gün yine kahverengi sildikçe pembe olan akıntı devam ediyor, hareket ettikçe ayağa kalktıkça vs akıntı oluyor geçiyor. sancı hiç yok.

Normalde adetim başladı desem, benim ilk günden sancılarla birlikte yoğun bir kan akışı olurdu o da yok. Ayrıca kasıkta batmalarım, belime arada iğne batırıyorlar gibi bir sızı var ve halsizliğim var elim kolum kalkmıyor sanki bacaklarımda derman yok gibi çok değişik ilk defa böyle adet başlıyor bende (eğer adetse tabi)

Benim merak ettiğim şu, bu akıntı yerleşme kanaması ise kaç gün sonra test yapmam gerekir? bitmesini beklemeden kan testi yaptırıp pozitifi görenler oldu mu?

Yardımlarınızı bekliyorum, lütfen bir ses verin psikolojim alt üst artık.

X