Yerleşme kanaması

damla krdnz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
22
6
22
Ovulasyon testinde çift çizgiyi 21 ekimde gördüm 19-21-23-25 tarihlerini de değerlendirdik. Adetime 9 gün var/ Fakat başta parlak kırmızı renkli bir leke daha sonrasında kahverengi lekelenme olarak bugun kanamam oldu. Bu yerleşme kanaması mıdır sizce hiçbir zaman ne geç adet olurum ne de erken anlayamadım

Ovulasyon testinde çift çizgiyi 21 ekimde gördüm 19-21-23-25 tarihlerini de değerlendirdik. Adetime 9 gün var/ Fakat başta parlak kırmızı renkli bir leke daha sonrasında kahverengi lekelenme olarak bugun kanamam oldu. Bu yerleşme kanaması mıdır sizce hiçbir zaman ne geç adet olurum ne de erken

Ovulasyon testinde çift çizgiyi 21 ekimde gördüm 19-21-23-25 tarihlerini de değerlendirdik. Adetime 9 gün var/ Fakat başta parlak kırmızı renkli bir leke daha sonrasında kahverengi lekelenme olarak bugun kanamam oldu. Bu yerleşme kanaması mıdır sizce hiçbir zaman ne geç adet olurum ne de erken anlayamadım
Test yaptınız mı ?

Aynı durumu bende yaşıyorum ama bende hiç ovulasyon kanaması olmadı şimdiye kadar
Aynı durumu bende yaşıyorum ama bende hiç ovulasyon kanaması olmadı şimdiye kadar
yumurtlama gununde bazı kadınlarda ufak kanama olabiliyomus o yumurtlama günümde olmustu. test yapmadım hala adetime 4 gün var test yapıp kendimi strese sokmak istemedim doktorum da adetime 1 hafta kala beta hcg yaptır dedi ama erken oldugunu düşündüğümden yapmadım

X