yerli malı ürünleri

siz hangi yerli malını kullanıyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

akcay10

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
9
2
45
bir izmirli olarak bizim buralarda çamaşır suyunun adı Kloraktır ve aynı zamanda firmanında adıdır.Aynı zamanda da Klorak firmasının evinizin her türlü temizlik ihtiyacını karşılayak ürünleride var. ben mesela en çok derz temizleyicisi ve duşa kabin temizleyicisini seviyorum. ben kendimi bildim bileli sokaklarda eskiden tabi klorakçınız geldi diye arabalarla satıcılar gelirdi.Şimdi ise çoğu marketten ürünleri alabiliyoruz.Amacım reklam yapmak değil ama benim en büyük derdim temizlik yaparken televizyonda gördüğümüz yerli olmayan sadece adı var diye aldığımız ve daha kalite olan onlardan daha iyi olan yerli ürünlerimiz hakkında birbirimizi bilgilendirmeliyiz diye düşünüyorum.Sizlerin benim gibi sorunları var ise hadi burada tavsiyelerde bulunalım.Üstelik yerli mallarımız hem kaliteli hemde uygun fiyatta.

Slogan

dolaşayım damarlarında...
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2007
3.509
2.233
bende viking ürünlerini çok beğeniyorum

hep yabancı zannediyordum meğer yerliymiş

Kedili0983

su yolunu bulur
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2014
3.918
4.820
Yerli malı kullanmak bir vatandaşlık görevidir bana göre. Ama yeterki yerli ürünlerimiz gerekli kalitede olsun. Ben özellikle her üründe yerli malı kullanmaya çalışıyorum . Özellikle bakliyat makarna pirinç tarzı ürünleri alırken üretim yeri Türkiye olanları tercih ediyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2261 gün geçti.

akcay10

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
9
2
45
merhabalar ben çok memnumum kloraktan kesinlikle size katılıyorum
özellikle de böyle zamanlarda üreticilerimizin yanında olmalıyı diye düşünüyorum.

akcay10

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
9
2
45
vikingde denedim ama klorak daha güzel geldi bana göre kadın arkdaşlarıma da tavsiye etmiştim onlarda çok beğenmiş

H E

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
25.080
63.032
27
siz hangi yerli malını kullanıyorsunuz ?

1. istediğini gibi
  2. cevap olarak :KK53::deli:
Bu anketı görunce aklıma şu sözler geldi :deli:
Sen istiyor duş o zaman verecek 1milyondolar :KK70: :KK70:

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 132 gün geçti.

BirKulunuCokSevdim

Hoş gelişler ola Mustafa Kemal Paşa!
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
1.426
4.784
Klorak marka miymis? Ben izmirlilerin cekirdege cigdem demesi gibi camasir suyuna klorak dedigini saniyordum. Ayrica orta karadenizin hicbir ilcesinde ve ankarada gittigim marketlerim hicbirinde rastlamadim. Yerli sermaye desteklenmeli elbet ama boyle halkin yonlendirmesiyle olacak is degil. Fabrikalari yerli kurumlari ozellestirip yabancilara satip halka yerli mali alin diyenleri samimi bulmuyorum. Allah sonumuzu hayretsin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 233 gün geçti.

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
6.615
11.289
Klorak çamaşır suyu markasıdır aynı zamanda.
Bence reklam amacıyla açılmış bir başlık.
Yerli malı kisvesi altında çaktırmadan klorak marka çamaşır suyu reklamı.