Yeşil Çay Kürü

ödem sokturuyor ve yararlı bir çay ben yemeklerden once içiyorum artık daha etkili yani yiyip yiyip içmiyorum aç karnına yemekten yarım saat once civari iciyorum içimi temizlio

ben su yağı eritmez diye biliordum çünkü normaldede suyun içinde yağ çözülmüyo :KK43:

Su yağı eritmez ! Fakat Su yağın vücuttan atılmasına yardımcı bir taşıyıcı bir madde olarak görmen lazım. Yani pardon ( büyük tuvaletimizin yanısıra ) idrarımızla yağ atıyoruz biz rejim yaparken.

Yeşil çayın yağ yaktığını hiç bir yerde okumadım. Müshil çaylar gibi yeşil çay da. Yağ emilimini belki engelliyordur. Ona birşey diyemem.

Yağlarımız vücudumuzda birer sünger gibi depolanmışdır. Aralarında Su vardır. Yani sünger boşlukları gibi..

Ve şişman insanların vücudunda çok az su vardır. Bol su içmeliyiz ki yağlar atılabilsin. Çünki su taşıyıcı görevindedir.

Umarım anlatabilmişimdir.... Ayrıca su yağ için değil, tüm vücut fonksiyonlarımızın iyi işlemesi için bol bol içilmesi gereken birşey.

Sevgiyle kal..a.s.

ben 3 hafta kadar içtim ama bir değişiklik olmadı; sadece idrar söktürüyor..

ya kızlar kafam karıştı şimdi 5 dk mı 15 dk mı bekletcez valla şaşırıp kaldım şimdi kupaya 1 talu kaşığına yakın kaynamış suya mı koyucam yoksa kaynamış suyu üstüne mi dökücem bi de ne kadar beklicem demlenmesi için yardım edin kızlar...

ya kızlar kafam karıştı şimdi 5 dk mı 15 dk mı bekletcez valla şaşırıp kaldım şimdi kupaya 1 talu kaşığına yakın kaynamış suya mı koyucam yoksa kaynamış suyu üstüne mi dökücem bi de ne kadar beklicem demlenmesi için yardım edin kızlar...

5 dk demlıyceksin cnm a.s.

Bende içiyorum idrara sık çıkarıyor 5 gündür günde 2 fincan tüketiyorum bakalım ne olcak ne duysam deniyorum zaten::))

Mrh canıım

Kaynamış suyu bi kupa yada bardağa dök. içine bir tatlı kaşığından daha az yeşil çay ını koy 5 dk beklet yeter. ardından süz ve tüket yada çay zaten dibe çöküyor direk içebilirsin.

a.s.

yeşil çayı bende içiyorum günde 2 kupa çaykurun bergamut aromalısı hem tadıda poşet çaydan çok daha güzel,bitki çayı bardagımın içine 1 tatlı kaşıgı koyuyorum 5 dakika demleniyo sonra sıcak sıcak yudum yudum içiyorum,diyetle birlikte içildiginde gerçekten faydası var,özellikle yemekten yarım saat önce içmenizi tavsiye ederim,

Merhaba bayanlar, burda bi çok başlık altında o kadar çok tarif var ki hangisini yapacağımı şaşırdım valla. Sirkeli ballı suyu zaten içiyorum, şimdi bi de mucize zayıflama iksiri başlıklı tarifi uygulamaya başlayacaktım ki yeşil çayı da bi okuyayım dedim ve buna da başlamaya karar verdim. Açıkçası diyetle beraber zayıflamaya yardımcı olduğunu bilmiyodum ama diğer bütün faydalarını biliyodum. Ben de hafta sonu çaykurun bergamotlu yeşil çayından edinip hemen başlıyorum içmeye tabi diyetle beraber. Acaba üç uygulamayaı birden yapmamın bi sakıncası olur muuuuuuu???

sadece yeşilçayla kilo vermek imkansızdır,ben yeşilçay 10 kg dan fazla destekli kilo verdim ama diyet yaparak,metobalizmayı hızlandırıyor ve yağ yakıyorsanız eğer onu wc ye taşıyor ama herşeyden yiyip yeşilçayla kilo verecem demek olmaz:1no2:

bende katılıyorum sana sadece yeşil çayla zayıflanmaz.yanında diyetle çok iyi olacağını biliyorum.ben evimde sürekli açıkta yani aktardan alınmış olanlardan bulundururum.demliğe 1 tatlı kaş.y.çay üzerinede kaynar su dökerim.5 dk demlenmesi yeterlidir.içine limon dilimide atarım.harika olur

selam arkadaşlar bu ilk mesajım..
yeşil çay mucizesini bende yaşadım ve paylaşmak istedim, 2 haftadır günde 3-4 bardak içerek tam 5 kilo verdim mutlaka deneyin başka hiçbirşeye ihtiyacınız yok gerçekten :):teytey:

yesil cayi aylardir iciyorum, feci sekilde tuvalete cikariyor, yani tuvalette yasamaya baslayabilirsiniz, oraya tasinin. 1 bardak yesil cay üstüne 2 bardak su icin, sürekli tuvalet. böbrekler ne kadar yoruluyor tabi bilinmez. yag yakici özelligi var mi emin olmak lazim cünkü vücuttaki suyun atilimina yaradigi kesin de acaba öyle olunca yag mi yaktik saniyoruz. bi diyetisyen yok mu danisacak?

Selamlar.. ben doğadanın ginkgolu yeşil çayını içiyorum. poşet çay diil de demleme yapılarak içilenler daha mı faydalı? aktar da satılanlar mesela nasıl?

Slm vakuol, Ben aktardan aldığım yeşilçay kullanıyorum ama aktardan yaprak yeşilçay diye alcaksın tomurcuk gibi oluyo sıcak suya atınca açılıyo yaprakları 1Haftadır onu kullanıyorum 2 kilo vermişim:nazar: mükemmel yani:dance: Bide bir tavsiyede bulunayım daha öncede yeşilçay içmiştim sallama olanlardan doğadanınkinin hiçbir faydasını görmedim ama sallama içmek istiyorsan kesinlikle botany marka olanı al tuvalete çıkmana çok yardımcı oluyo:eek: böylelikle daha kolay zayıflanıyor...

arkadaslar yesil cayı poset olarak kullanmayın cunku posetşer kanserojenmiş,ikincisi yesil cayı demlerken limon kabuğu atıp demleyin cunku limon kabuğunda bagısıklık sistemini guclendiren bir madde varmıs.....umarım bilgi sinize yarar???

arkadaşlar yeşil çayın tabi ki etkisi var ,ama neye?:1closedeyes:

vücuttaki su fazlalığını atmaya yardımcı oluyor
diyet sırasında günlük olarak tüketilen 2-3 lt suyu vücuttaki toksinlerle birlikte atmaya yarıyor.tam 6kg fazla su vardı yani bir nevi ödem vardı ve 1 haftada 3,700gr eksildi.

ancak biz bayanların beklediği gibi yağ yakmıyor.:KK43:
senağlama

arkadaslar, poset caylarin kanserojen olma olayinin özünde su yatiyor: metal zimbalar. artik avrupanin hicbir ülkesinde poset caylar metal zimbali degil, ip dikisli. malesef bizim memleketimizde hala metal zimbalarla üretiliyor, kaynar suyla temasa gecen aliminyumun gercekten de kanserojen etkisi var. hatta bu aliminyum folyolari soguk yiyecekleri sarmakta filan kullanin diyorlar, asla firinda kullanilmamaliymis, sicak sicak kullanilirsa cok tehlikeliymis. bunun yerine pisirma kagidi kullanin diyor uzmanlar. aklinizda bulunsun...

ben aktardan alıyorum yeşil çayı..rezeneyle kaynatıp içiyorum..poşet çayları tavsiye etmem...
tok tutuyor wcyede çıkarıyor..bide yeşil elma tok tutuyor..
sabahları limonlu ballı suyu denicem..
ama kimse spor yapmadan bunlarla zayıflayacağını düşünmesn arkdşlar..:teselli:

X