Yeşil Çay Kürü

ben bundan 8 ay önce bu yazlanları okudum ve yeşil çay içmeye başladım. düzenli olarak ama aradan kısa bir zaman sonra kulak çınlamalarım olmaya başladı ilk etapta bilemedim kbb' ye gittim muayene oldum hiç bir şeyin yok dediler. sonra fark ettim ki yeşil çaydan. yeşil çayı kesdikten sonra çınlamalarımda kesildi. geçenlerde yine deneyim dedim. aynı şey tekrar. 1 bardak o da.
yani ben yeşil çay içemiyorummmmmmmmmmmmmmm.

sadece yeşilçay kilo verdirmez yediklerinizede dikkat etmeniz gerekiyor.ayrıca beşi bir yerde çayı tavsiye ederim aktarlarda var onda yeşilçayda var daha etkili hemde.

hergün yeşil çay mate yaprağı karışımı içerim..bazende rezene ve yeşil çayı karıştırırm fazla kilom yok sadece sağlık için sporla iyi gider..formumu korurum...tavsiye ederimmm...

ben aldım poşet cayını yaseminliymiş hemde iğrenc bi tadı var yutamıyorum yudumu.. siz nasıl içiyosunuz seker limon katıyomusunuz

illaki bergamotlumu olucak? bende vanilyali war o da olurmu? birde eriklisi fln satilyioo

hanımlar
mayıs ayında bergamut ve funda yaprağı içtim 68kg.da idim.. dün tartıda 60kg.a düşmüşüm. biberiyenin iştah açtığını fark ettim.zaman size uzun gelebilir ancak ben hiç diyet yapmadım yapmamda.. 6 kilo fazlam kaldı..

merhaba es_ber sana bikaç sorum olacak cevaplarsan sevinirim bergamut ve funda yaprağını nasıl içtin aktardan mı aldın ikiside aynı gıramdamı aldın nasıl demledin mi benimde 5 kilo fazlam var günde kaç defa ve aç karnınamı içtin şimdiden çok teşekkürler

ben diyetteyim 1 hafta oldu 2.5 kilo vermişim.hergün 4-5 fincan içtim ama sadece çayın etkisi değildir :))

merhaba es_ber sana bikaç sorum olacak cevaplarsan sevinirim bergamut ve funda yaprağını nasıl içtin aktardan mı aldın ikiside aynı gıramdamı aldın nasıl demledin mi benimde 5 kilo fazlam var günde kaç defa ve aç karnınamı içtin şimdiden çok teşekkürler

sevgili yıldızca,marketten kutu yeşilçayı , funda yaprağını da aktardan.1 lt.re suya 2 tatlı laşığı ikisini atıyorum( su kaynamaya yakın) 2dk. kaunatıp.ocağı kapatırım. çay gibi sıcak içiyorum. aç içmiyorum. kahvaltıda pc başında çamaşır katlarken::roflol:kısaca fırsat buldukça sana önerim günde 1lt. aksatma. benden bu kadar.yeterince açıklamamışımdır umarım.keyifli günler dilerim..:kahve:

biri banada cevap versin lütfen.. ben normalde ne çay kahve içemem kola dahi içemiyorumfisfisfis... limon yada sekerle içilir mi yeşil cay.. bide poşet caylar yararlı olur mu...:uhm::uhm:

canim ben arada degisiklik olsun diye limon ilede iciyorum. Ayrica tatlandirici kullanabilirsin. bende cayimi kahvemi bayaa bir sekerli iciyordum ama uzun zamandan bu yana tatlandirici kullaniyorum.

kafamçokkarıştıbende dört gündür başladım yeşil çaya . yeme düzenimi değiştirmedim ama spor yapıyorum ve garip olan şu ki hiç bişey yapmazken kilom sabitti şimdi iki kilo fazla çıkıyor tartıda bu ne şimdi sizcekafamçokkarıştı

kafamçokkarıştıbende dört gündür başladım yeşil çaya . yeme düzenimi değiştirmedim ama spor yapıyorum ve garip olan şu ki hiç bişey yapmazken kilom sabitti şimdi iki kilo fazla çıkıyor tartıda bu ne şimdi sizcekafamçokkarıştı

olabilir..bünyene bağlı birşey..benim annemde bitki çayı içince kilo aldığının farkına vardı..meyveli karışımlar içiyor..ters tepki...

ben bugün caykurun bergamut aromalısını aldım asırı demlemedim hemen bikaç dakka üzerinde yazdıgı kadar bide iki küp seker attım :eek: tatlandırıcı almadım daha.. tatlandırıcıyı nereden aldınız ne marka??

bence tatlandırıcılardan da uzak durun arkadaşlar.eğer kilo vermek istiyorsanız şekeri hayatınızdan çıkarın...ben de çok şekerli içiyodum çayı kahveyi.kahve artık kullanmıyorum yeşil çayı da şekersiz ve tatlandırıcısız kullanıyorum.hiç de zor gelmedi

2aya yakindir yesil cay iciyorum gercekten faydali ama unutmayin doktorlar uyariyor gunluk 2-3 bardaktan fazla icmeyin kesinlikle!!!
Her seyin fazlasi zararli sengözlerimebaksanab

ben bugün caykurun bergamut aromalısını aldım asırı demlemedim hemen bikaç dakka üzerinde yazdıgı kadar bide iki küp seker attım :eek: tatlandırıcı almadım daha.. tatlandırıcıyı nereden aldınız ne marka??

Canim ben Yurt disinda yasiyorum tatlandiricimi buradaki markalardan kullaniyorum. bence sen bir eczaneye sor eminim sana yardimci olacaklardir. yerimseniben . Ayrica kizlar ben yesil cay ile 5 kilo vermistim. Metebolizmam alistigi icin biraktim. tekrar baslamayi düsünüyorum cünkü 5 kilo daha vermem gereken kilo var.

es-ber cim haklisiniz ama gitmiyor cay , kahve sekersiz. Kendimi ayva yemis gibi hissediyorum :1no2: . Ben normalde recel, bal, cukulata vs... yemem , cola ve benzeri icecekleride icmem ama cayimi kahvemi tatlandiricisiz icemiyorum.

Isil cim ben sabah öglen yemeklerden yarim saat önce ve gece yatmadan önce ictim. . Yalniz yediklerimede dikkat ettim. beyaz ekmek yerine siyah ekmek yedim. porsiyonlarimi kücülttüm ve haftada 3-4 gün 1 saat yürümeye calistim. Birde benden size bir tavsiye. Ev isi yaparken bile yapabilirsiniz . kalcalarinizi SIKIN birakin. karninizida ayni sekilde . Bununda büyük etkisi oluyor.

canım mütiş yararı oldu.. 2 gündür içiyorum.. sıcak içemedigimden yarım litrelik şidede sogutarak içtim.. demekki sıcak yada ılık daha iyi oluyomus.. bide bal fikrini sevdim hem bal enerji verir.. ama soguk içtiğini söyleyen biri olsa keşke bende soguk içmeye devam ederdim.. tesekkürler herkese bilgiler için..

Arkadaşlar bişey sorucam yeşil çayı ben cok içiyordum ve severek içiyodum.Yalnız hamile kalınca brıaktım. En son doktora gıttıgımde dr bana bitki çayları serbest dedi. Siyah cay ise en fazla 3 bardak demişti. yeşil çayda da kafeın oldugunu bildiğimden acaba tekrar içmeye başlasam mı? dr sormak aklıma gelmedı. bunu. gerci cok kılo almadım ama şişkinliğim cok oluyor hamilelikten dolayı. yardımcı olun nooluurrrrCADIARZU

X