Yesıl cayla su kadar zamanda bu kadar zayıfladım dıgenler

Turkan88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2011
2.523
3
YESIL CAYLA SU KADAR ZAMANDA BU KADAR ZAYIFLADIM diyenler varmi?ben iki gundur basladim,4,5 bardak iciyorum,lutfen yesil cayla zayiflayanlar ne kadar zamana ne kadar zayifladiniz?paylasirmisiniz ...:KK43:zayiflamak istiyorum da

Uzmanlar içinde kafein olduğu için günde 2 bardaktan fazlasının zararlı olduğunu söylüyorlar.
Ben 3 aydır sabah kahvaltılarımda, çay demlemekten üşendiğim için yeşil çay içiyorum.
İlk başlarda evet belki ödem söktürücü anlamında işe yaradı ama sonrasında diyeti ve de sporu savsakladığımda işe yaramadı.
Yani tek başına etkisiz eleman.
Güzel bir diyet, bol su ve de yanında düzenli sporla zaten değil yeşil çay oralet bile içsek zayıflarız diye düşünüyorum :KK1:
Ben yeşil çayda keramet bulamadım yani, şimdilerde zayıflamak için değil de sabahları mideme sıcak bir şey girsin diye içiyorum.
Umarım sizde iyi sonuçlar verir.

Uzmanlar içinde kafein olduğu için günde 2 bardaktan fazlasının zararlı olduğunu söylüyorlar.
Ben 3 aydır sabah kahvaltılarımda, çay demlemekten üşendiğim için yeşil çay içiyorum.
İlk başlarda evet belki ödem söktürücü anlamında işe yaradı ama sonrasında diyeti ve de sporu savsakladığımda işe yaramadı.
Yani tek başına etkisiz eleman.
Güzel bir diyet, bol su ve de yanında düzenli sporla zaten değil yeşil çay oralet bile içsek zayıflarız diye düşünüyorum :KK1:
Ben yeşil çayda keramet bulamadım yani, şimdilerde zayıflamak için değil de sabahları mideme sıcak bir şey girsin diye içiyorum.
Umarım sizde iyi sonuçlar verir.

tesekkur ederim

canım yeşil çay tek başına kilo verdiren bişey değil sadece ödemi attırır ve yağ yakılmasını hızlandırır.yani ben yeşil çay içeyim deli gibi zayıflarım düşüncesi yalan biraz:)ama içinde yeşil çayın da bulunduğu 5li çay var onu dene o zayıflatıyor baya

tek basına kilo verdirdiğini düsünmüyorum amaa forumda sodalı yesilcaylı zayıflama kürü vardı 1 hafta denedim su icmeden onu icsen yeteri kadar wcye cıkarsın wcye cıkmakta zaten ödem attırıyo

Arkadaşlarında dediği gibi destekleyici bir içecek..
Kilo verdirmenin yanında ciddi bir antioksidan olduğu için kanserden koruyucu bir bitki ve içmeye başladıktan bir süre sonra ciltte parlaklık oluşturuyor.

Biz çocukluğumuzdan beri içiyoruz.Annem sayesinde her türlü bitkiyle aramız iyi oldu.

.....

15 gün içip 3-4 gün ara verip tekrar içmek lazım..Vucut alıştığı zaman işe yaramıyor çünkü.Bu her gıda için geçerlidir.

bitki çaylarının özellikle de idrar söktürücü olanların günde 2 bardaktan fazla içilmesi bağırsak tembelliğine yol açar..
o yüzden yeşil çayı da günde 2 bardaktan fazla içmemek lazım ..

sana çok güzel bir zayıflama yöntemi söyleyeyim ..
akşam 6 ya kadar abartmadan istediğini ye ..
akşam 6 dan sonra yemeği kes..
gece çok acıkırsan salatalık at ağzına ..
günde 2 litre su ve 2 bardak yeşil çay iç..
kısa zamanda kilo verirsin..
ama söylediklerime uyarsan ..
hem de istediğini de yiyerek ama abartmadan tabiki ..

bende yeşil çay çarpıntı yapıyor sizde varmı böyle bir problem arkadaşlar.mesela şu 5 i bir yerdeler var onları aç karınla içince kalbim sıkışıyor çarpıntı yapıyor.ben günde 3 defa falan içiyodm.dikkat etmek lazım.annem çok kızıyor elimde bardak görünce bozcaksın sağlığını diye.tok karınla içincede çok çabuk acıktırıyor.o yüzden günde 2 den fazla içmemek gerek benim öyle mesela

15 gün içip 3-4 gün ara verip tekrar içmek lazım..Vucut alıştığı zaman işe yaramıyor çünkü.Bu her gıda için geçerlidir.[/QUOTE]

bu bilgi benimcin gercekten cok onemliydi.tesekkur ederim

bitki çaylarının özellikle de idrar söktürücü olanların günde 2 bardaktan fazla içilmesi bağırsak tembelliğine yol açar..

ben de ayyyyyyyyyyyyynen boyle yapmaktayim

Yeşil çay işe yarıyor diyet ve spor şart mutlaka..
Ben üç ayda 10 kilo verdim,sabah aç karnına ve yatmak üzeri içiyorum vücudumu topladı diyebilirim..

arkadaşa katılıyorum çok sıkmadan kendini rahatça yapabileceğin bi diyet normal öğünlerini ye abartmadan çok yağlı ve şekerli ürünlerdende uzak dur ayrıca yeşil çayın içine dal tarçında koy

diğer arkadaşlarında dediği gibi tek başına yeşil çayla kilo veremezsin istersen galonla iç arkadaşım yeşil çaydestekleyicidir

Şekeri ekmeği kesip istediğimi yiyerek günde 2 defa yeşil çay içerek 65 kilodan 55 kiloya düştüm.sabahları 45 dakika leslie yaptım egzersiz olarakta.
Yeşil çayın inanılmaz yağ yakıcı özelliği var ben çok faydasını gördüm.Ama aktarlarda satılan yeşil çay işe market ten alınan sallama değil

X