Dudak Makyajı Yeşil ruj - Sihirli ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
annemin rujuuuu
çocukluğuma döndüm bi an :)
o zamanlar bayağı modaydı heralde..

Aynen canım..Anneminde vardı..Annemden çok ben sürmüşümdür..Sür,sil..Sür, sil...
Çok ta süper bişey değildi,alelade bir ruj idi..Pekte sağlıklı olamdığını duymuştum o zamanlarda...

Arkadaşımda denemiştim onlar bi türlü çıkartamamıştı dolaşmışlardı ama bende bi etki yaratmadı bu kadar anormallikle makyaj ürünlerine bile etkim oluyor heheyt be gamyoncuiremsu :içelim:

evet evet benim annemin vardı.. çok da güzel bir kokusu vardı. sürmek için can atardım ama annem izin vermezdi.. hey gidi günler heyyyy...

ahh ahh paylaşım için teşekkürler canım. nasıl çocukluğuma götürdün beni bir bilsen.
teyzeme doğumngünü hediyesi olarak almıştım ben bunu belki 17-18 sene önce
paylaşım için teşekkürler.

bide bi arkadaş bakırköy cumartesi pazarında bulabileceğimi söylemişti pazarda nasıl satılıor tezgahta mı girmeyi düşüormda

Ben de çoğunuz gibi annemin rujuuu demek istiyorum. Ben de ilk gördüğümde çocuk aklımla yahu annem ne zevksiz demiştim. Ama bir gün sürdüğünü gördüm. Ve şok oldum. Çok ilginç birşey aslında...

Bu rujla ilgili bir anım var..,rahmetli annanem uyurken dudağına sürmüştüm ,o da farkedip silmeye kalktı,bir yandanda bana söyleniyordu..ama tabiki o sildikçe sanki daha da pembe oluyordu..:çok üzgünüm:

kızlar ben bu cumartesi beşiktaş pazarında gördüm fiyatı 5 liraydı haftaya gidip alıyım barii:lepi:

kızlar bana nostalji yaptırdınız,çocukken annem evden gittiği zaman gizlice makyaj yapardım tabi makyaj denirse,annem gelmeden temizlerdim ama hep bu ruj beni ele verirdi,ahhh çocuklukksenağlama

kızlar ya biz parasını kargo ücretini falan göndersek bize de alır mısınız ya. süper ben de ne zamandır bunu arıyordum valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…