yıkıldım...aldatıldım..ve nişan tamamen bittii...

bence allahın sevgili kuluymuşsun ki olan biten evlilik öncesi gelmiş önüne hiç bir şey için geç değildir öyle yada böle hayat devam ediyor sıkma canını kimler neleri unutmuyor ki biri gider biri gelir 2 yıl çok kolay unutulmaz ama senin içinde sevgi bitmiş ise nefretle birlikte çok daha çabuk unutursun diye düşünüyorum

Bir ilişkide olması gereken en önemli şeylerden biri de sadakattir, daha nişanlısına sadık olmayı beceremeyen bir adamsa karşındaki boşver, hiç üzülme yoluna arkada bakmadan devam et, Allah eminim çok daha iyi birini karşına çıkartacaktır.

Bi de yakalandıktan sonra çok pişmanım seviyorum seni derler ya bu nasıl bir mantıktır seviyorsan ne diye aldatırsın be adam:KK47:

Çok üzüldüm ayrılmanıza değil senin gibi kalbi temiz bir kızın kalbinin kırılmasına üzüldüm
Canım Allah'ın sevgili kuluymuşsun evlenmeden yakalamışsın demekki buda senin bu hayattaki sınavınmış kesinlikle asla affetme
Tez zamanda atlaman dileğiyle

bulusis yazısını görünce şok oldum...tanıdığım kişi mi diye baktım eski konularına ve şok oldum...ne büyük hayaller kurup evlilik hazırlık yapıyoruz oysa..işte tam manasıyla kimseye güvenmemek gerekirmiş...çok üzüldüm ama bi yandan da Allahın şanslı kuluymuşsun bak Allah çıkardı karşına duanı kabul etti...biliyorum çok zor bunca yaşanmışlıklardan sonra ama bunu da atlatıcaksın...rabbim yardımcın olsun..bundan sonraki hayatın hep güzelliklerle dolsun...

canım ne diyelim her işte bir hayır vardır. evlendikten sonra çıksaydı ortaya daha çok canın yanardı. neler unutulmuyor ki hayatta hangi yaralar sarılmıyor? insan hayatta en sevdiklerini kaybettikten sonra bile tutunuyor yaşama. kaldı ki büyük bi hata yapmış silinip gitmeyi çoktan haketmiş, allah sabır versin çabucak atlatırsın inşallah...

Canım, ya evlenseydin bu adamla hiçbir şey bilmeden. Nışanlılıkta bunu yapan evlilikte neler yapar kimbilir. Allah göstermiş sonunda gerçek yüzünü işte o adamın. 2yılını değilde ömrünü harcayabilirdin. Zararın neresinden dönülse kardır. Yaşanan hiçbir şey boşuna yaşanmaz. Öldürmeyen her acı, güçlendirir. Sen bunların hiçbirini boşuna yaşamadın. Bundan sonra daha güçlü olacaksın. Şimdi hayatını temize çekme, kendini ileriye götürme zamanı. Emin ol 1yıl sonra hiç böyle şeyler hissetmeyeceksin, hiç canın yanmayacak. Tamam, acını yaşa, ağla, kinini öfkeni kus. Ama sonra, artık önüne bakman gerektiğini hatırla. Hayatta önümüze çıkan bütün acılar, bizim için birer fırsat aslında. Sakın kendini bırakma. Ailen, arkadaşların, her zaman yanındalar. Biz her zaman yanındayız. Sen de kendinin yanında ol lütfen. Nolursun, hayatı kendine tek bir insan için zindan etme. Sonuçta senden daha değerli birşey yok ve o kaybetti. Artık ondan konuşmaya, onun adını anmaya, ona dair şeyler hatırlamaya gerek olmadığını bil. O bitti çünkü. Bundan sonra herşeyi kendin için yap. Çok güçlü ol olur mu. Hergün yüzlerce kadın aldatılıyor, hergün yüzlercesi "bir adam(!)" uğruna ağlıyor. Onlar için güçlü ol. Kendin için güçlü ol. Ne zaman, ihtiyacın olursa yanındayız.

desteğin için teşekkür ederim...zor bi süreç beni bekliyor..bunuda atlatıcam biliyorum...
ama çok zor olacak..çok sevmiştim..çok seyden vazeçmiştim...sabah uyandığımda hersey bir kabus gibi geldi ama gerçekti işte...çok zor dayanmak çok zor...sürekli ağlıyorum...hala o kızla görüştüğünü bilmek,ona hayatım,canım demesini bilmek...çok acı veriyor bana...

söyleyebilecek hiçbişey bulamıyorum...nişanlımı bugün sevgilisyle konusmalarını duydum...baskabirine hayatım,aşkım demelerini...kahkahlarını...
Ben bana son zamanlardakı ilgizliğini eskisi gibi davranmamasını düğün stresine yorarken,hayatında baska biri olabilceği ihtimalini hiç ama hiç vermedim...
Evim hazırdı..düğün tarihim hazırdı...
Dün nikah işlemleri için tüm gün koşturduk hallettik...
Akşam gizlice telefon konusmlarına sahıt oldum bahaneler buldu...
Inanadım..
Gece allaha yalvardım aldatılıyosam karsıma çıkar rabbim diye...ve bugün saat 3 te onu aradım..bana ders çalışacagını söyemişti oysa...telefon açıldı tabi farkında diil...öyle kaptırmıştıki görüntülü olarak konustugu sevgilisyle yaptığı konusmaya....sadece 1 dk dinlemeye tahammul edebildim....
Basımdan asağı kaynar sular döküldü...enkazın içine soktu beni o an...
Biliyorum bigün bu acımda bitecek ama birine birdaha ne zaman güvenirim hiç bilmiyorum....

zorr allah yardımcın olsun...

Bu kadar olaydan sonra sadece evlensen daha zor olurdu iyi ki nişanlıyken farkına varmıssın cnm

tüm yorumları okudum tek tek cvp verecek gücü bulamıyorum kendimde afedersiniz...
desteğiniz iyi geliyor bana..evet ne planlarım vardı ne kadar çok sevyordum onu...
aylarca peşimden koşmustu,benim için yapamayacağı şey yoktu..onun için bir hayaldim..rüyayadım....
en yakın arkadaşım bile hala bi yanlişlık vardır diyorki o bile hiç beklemiyordu o adiden böyle bir seyi..
ama herseyi kulaklarımla duydum işte....o kadr içim yanıyorki...
affetmekmi asla ama asla düşünmüyorum..kendimi nasıl daha çabuk toparlarım diye savaş içindeyim...
zaman bian önce geçsin isitiyorum kızlar ne olur bana dua edin..bazen herseyi geride bırakıp uzaklara gitmek istıyorum...aileme böyle kötülüğü yapamam...
ama bazen ikilimlere yasıyorum..sorularla boğuyorum kendimi..ne zamandan beri kandırılıyorum?neden?niçin?..soruları yiyor beynimi....
kızı gördüm en acısısda ve gerçekten çok güzel biri....
bana ne yasattıysa allah onlara iki katını yasatsın....ağlayarak yazıyorum bunları...bugünü nasıl atlatıcam hiç bilmiyorum..

kıyamam ya ne buyuk bır acı RABBIM yardımcın olsun çok zor ALLAHımın sevdiği kuluymuşsun evlenmeden farkına vardın ya evlendıkten sonra ıolsaydı benım başıma gelenler gıbı üzülme aglama degmez kımeye gözyaşların

Allah'ın sevgili kuluymuşsunuz...

Allah'a şükredinki bunları öğrenmişsınz....

Umarım bundan sonra karşınıza sizi çok çok mutlu eden birisi çıkar...

çok üzüldüm yaa...ne namussuz,alçak,şahsiyetsiz, kişiliksiz,embesil erkekler var yaa
utanmadan bir de evlilik hazırlığı yapıyor. evlenme lan o zaman şerefsiz (genel söylüyorum).

iğrenç insan görünümlü yaratıklar...:KK47:

iyi ki evlenmeden önce farkettin verilmiş sadakan varmış

söyleyebilecek hiçbişey bulamıyorum...nişanlımı bugün sevgilisyle konusmalarını duydum...baskabirine hayatım,aşkım demelerini...kahkahlarını...
ben bana son zamanlardakı ilgizliğini eskisi gibi davranmamasını düğün stresine yorarken,hayatında baska biri olabilceği ihtimalini hiç ama hiç vermedim...
evim hazırdı..düğün tarihim hazırdı...
dün nikah işlemleri için tüm gün koşturduk hallettik...
akşam gizlice telefon konusmlarına sahıt oldum bahaneler buldu...
inanadım..
gece allaha yalvardım aldatılıyosam karsıma çıkar rabbim diye...ve bugün saat 3 te onu aradım..bana ders çalışacagını söyemişti oysa...telefon açıldı tabi farkında diil...öyle kaptırmıştıki görüntülü olarak konustugu sevgilisyle yaptığı konusmaya....sadece 1 dk dinlemeye tahammul edebildim....
basımdan asağı kaynar sular döküldü...enkazın içine soktu beni o an...
biliyorum bigün bu acımda bitecek ama birine birdaha ne zaman güvenirim hiç bilmiyorum....

Tüm yorumları okumadım kaçırmış olabilirim; peki siz ne yaptınız? O da farkına varmıştır öğrendinizin o ne yaptı?

Allah o şeref.. nasıl biliyorsa öyle yapsın yazıklar olsun ne kalpsizmiş
arkadaşım sen o kızı gördüysen herşeyi ona anlatsana belki bilmiyordur anlatki oda o şeref...ze tekmeyi vursunda elendekileri kaybetsin
ne denilirki dualarımız senle

telefon konusmasını duyduktan sonra ağlama krizine girdim zaten..ailem koşup geldi..kardeşlerim annem babam...
arkamdalar..onların desteği olmasaydı suan belkı bu kadar güçlü olamazdım...
kardeşim savcı bu arada arayp bi güzel konustu..rezil etti ona babasıylada kardeşim konustu...biten bitti...ne konusulsa boş..
kendini paklayacagını beni çok sevdiğini söyleyip durmus..hala affedebilceğimi düşünüyor ya...
yarın hat değiştirmekle baslayacagım yeni onsuz hayatıma...

Şimdi gördüm :S

Allah yardımcınız olsun, bu acı geçmez. Zamanla insanın içine içine işler :KK43:

Allah ımm ne kötü bi durum ya gözlerim doldu :KK43:
Allah yardımcın olsun umarım en kısa zamanda atlatırsın. :KK43:

Neden böyle oldu,niçin bana bunu yaptı diye soruları at kafandan.Emin ol dünya iyisi de olsa bir insan,eğer erkek aldatmak istiyorsa bir bahane bulur ve aldatır.Kendini ne suçlu gör ne kabahatli.Kaldı ki suçun olsa bile herhangi bir konuda,bu aldatılmak için bir mazeret olamaz kesinlikle.Benim peşimden koşmuştu,seviyordu nasıl böyle oldu diye de düşünme.İnsanın karakteri oturmamışsa maymun iştahlı olur.Önce birinin peşinden koşar,sonra başka birinin peşinden.İnan bunların senle bir alakası yok,sadece karşındaki erkek karakteri tam oturmamış,ne istediğini bilmeyen birisi o kadar.Konuştuğu kızla kendini de kıyaslama,benden daha güzeldi diye.Zaten eğer sırf güzellik için gittiyse ona,bir kez daha sevin kurtulduğuna.Güzelliğin geçici olduğunun farkına varamamış birisinden kurtulmuşsun demektir bu.

Son düzenleme:
Bi insan ne yaparsa karsısına gelir canım o seni adattı ya allah ona ölmeden aynı acıyı yaşatacak emin ol.ne olur allaha sığın hayallerin yıkıldı ama bilki daha hayırlı bi kapı açıldı sana çünkü allah bi kapıyı kapatırken diğerini mutlaka aralar.
Bize hayırlı görünen belki şerdir...bize şer görünen belki hayırlıdır..bunu bir tek allah bilir allah yar ve yardımcı olsun canım kardeşm

kayınvalidene hizmetçilik yapmanı beklicekti ilerde, iyi olmuş, bi kere üzül bitsin gitsin, AFFETMEE

ben bana son zamanlardakı ilgizliğini eskisi gibi davranmamasını düğün stresine yorarken,hayatında baska biri olabilceği ihtimalini hiç ama hiç vermedim...
evim hazırdı..düğün tarihim hazırdı...
dün nikah işlemleri için tüm gün koşturduk hallettik...
akşam gizlice telefon konusmlarına sahıt oldum bahaneler buldu...
inanadım..
gece allaha yalvardım aldatılıyosam karsıma çıkar rabbim diye...ve bugün saat 3 te onu aradım..bana ders çalışacagını söyemişti oysa...telefon açıldı tabi farkında diil...öyle kaptırmıştıki görüntülü olarak konustugu sevgilisyle yaptığı konusmaya....sadece 1 dk dinlemeye tahammul edebildim....
basımdan asağı kaynar sular döküldü...enkazın içine soktu beni o an...
biliyorum bigün bu acımda bitecek ama birine birdaha ne zaman güvenirim hiç bilmiyorum....
iyiki evliyken olmadı bu olaylar... yanlış hesap bağdattan dönermiş... ALLAH sana bir işaret vermiş... hakkında hayırsız biri belki de.. sakın üzülme.. şükret iyiki evlenmeden çoluk çocuğa karışmadan bu işten kurtuldum diye.... ALLAH hayırlı kapılar açsın tekrardan sana.... ALLAH kimseyi hayırsız yanlış insanla evlenmeyi nasip etmesin .....

X