Yılbaşı sorunsalı

gulendam_34

inanmak yolun yarısıdır :)
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2012
10.690
10.106
7 yıllık sevgililik kızının konu sahibini bilmemesi 🤔

O Ozgurlestik işimize gelmeyen şeylere cevap kaçıştır ve sizin zararınıza
Bibibella Bibibella m iyi değinmiş siz sınırlamışsınız profilinizi

gerçekten sizi resimlerle vs ile tehdit eden adamla hala beraber misiniz?
evlenmek istemiyor demişsiniz nasıl ikna ettiniz?

Kusura bakmayın da hafif görüyor sizi
Beraber oturalım dedi kabul etti zaten evli gibiyiz diye hafife alıyor sizi
beraber eve çıkılacak adam var çıkılmayacak adam var

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2009 gün geçti.

elsa83

Guru
Pro Üye
18 Mayıs 2008
3.835
6.642
İşin içinden çıkamaz oldum 3 yıllık bir sevgilim var son 8 aydır birlikte yaşamaya başladık. Eski eşinden 8 yaşında çok tatlı kızı var. Her yılbası birlikte geçirmişler. Geçmişimizdeki bayram ve özel günleri hiç kutlayamadık hep kızıyla oldu ve eski eşiyle Yanyana oldu şimdiye kadar sorun değildi. Fakat ilk defa yılbasında beraber olma fırsatımız var bugun bana eski eşinin evinde yemek yicez kızım oyle istiyo dedi eski eşinin annesi ve babası ve kızkardeşi de evlerinde olucak. Yasaklar olmasına rağmen ben beraber yemek yeriz güzel bi sofra hazırlarım dedim ama o yemeğini orda yemek istiyor. Benimde moralim bozuldu haliyle. Ben insan değilmiyim neden yılbası yemeğini yanlız yemek zorundayım ailem şehir dısında yanlarına da gidemiyorum tehlike içeririm diye çalışıyoruz çünkü aktif. Yani yanlısmı düşünüyorum cezayı göze alıp eve 12 den sonra gelicek resmen. Çok kırıldım bir gün oncesi eski eşi ayarlayabilirdi Yılbası yemeğini. Neden sevgilisinde bir hayatı oldugunu kabul etmiyorlar anlamıyorum. Bu yıl pandemi derken evliliği seneye yaza erteledik. Artık evlilik için bile düşünüyorum ilerde beni yine boyle ozel günlerde bırakır diye. Eski eşi kızının benimle tanışmasını istemiyor. Babasından şiddetle gizlemesini istiyor pskolojisi bozulmasın diye. Yani kızı alıp beraber olmamızda olmuyor. Napıcam bu durumda. Tepkim ne olmalı sadece çok kırgınım ve moralim bozul düşünülmediğim için. :KK43:
Eski konunuzda 7 yıllık ilişkim var demisşiniz , burda 3 yıl diyorsunuz. Ayrıca, daha ekim ayında evlilikten kaçıyor, ayrılıyorum, ayrılınca beni resimlerimizi babama göndermekle tehdit ediyor demişsiniz. Size pek değer verdiğini düşünmüyorum.

Jasminium84

(9.Takım) 💕 Boy: 1.65 B:72,8 🌸 G: 66,8 🌸 H:58
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ekim 2013
15.624
44.551
36
İşin içinden çıkamaz oldum 3 yıllık bir sevgilim var son 8 aydır birlikte yaşamaya başladık. Eski eşinden 8 yaşında çok tatlı kızı var. Her yılbası birlikte geçirmişler. Geçmişimizdeki bayram ve özel günleri hiç kutlayamadık hep kızıyla oldu ve eski eşiyle Yanyana oldu şimdiye kadar sorun değildi. Fakat ilk defa yılbasında beraber olma fırsatımız var bugun bana eski eşinin evinde yemek yicez kızım oyle istiyo dedi eski eşinin annesi ve babası ve kızkardeşi de evlerinde olucak. Yasaklar olmasına rağmen ben beraber yemek yeriz güzel bi sofra hazırlarım dedim ama o yemeğini orda yemek istiyor. Benimde moralim bozuldu haliyle. Ben insan değilmiyim neden yılbası yemeğini yanlız yemek zorundayım ailem şehir dısında yanlarına da gidemiyorum tehlike içeririm diye çalışıyoruz çünkü aktif. Yani yanlısmı düşünüyorum cezayı göze alıp eve 12 den sonra gelicek resmen. Çok kırıldım bir gün oncesi eski eşi ayarlayabilirdi Yılbası yemeğini. Neden sevgilisinde bir hayatı oldugunu kabul etmiyorlar anlamıyorum. Bu yıl pandemi derken evliliği seneye yaza erteledik. Artık evlilik için bile düşünüyorum ilerde beni yine boyle ozel günlerde bırakır diye. Eski eşi kızının benimle tanışmasını istemiyor. Babasından şiddetle gizlemesini istiyor pskolojisi bozulmasın diye. Yani kızı alıp beraber olmamızda olmuyor. Napıcam bu durumda. Tepkim ne olmalı sadece çok kırgınım ve moralim bozul düşünülmediğim için. :KK43:
eeeee covid???
sizin orada yasak yok mu
varsa da sanırım o geceyi de aynı evde geçirecekler mecbur
bi de bu kalabalık davet de ne biliyim şu zamanda
neyse susayım ben yaa
biz canımızın derdinde millet keyif ama kötü biz oluyoruz sonra
tamam neyse gerçekten sustum

lara78

Guru
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2008
197
49
Bunun değişik fragmanını bende yaşadım. Adam benle sözlenince kıymete bindi meğer ben çocuğunun annesi sıfatıyla görüşüyolar sanarken oooo iş başkaymış. bende iade ettim eski sahibine :))))
Yorum yapan arkadaşlara katılıyorum uzaklaşman en iyisi. Burda tüm ipler erkek arkadaşının elinde olacak herkese yerini bildirecek ama o vasfa sahip değilse ex eş çocuğu kullanarak ipleri eline alıyor.

Bibibella

LibBiBido ♈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Ocak 2010
36.564
92.649
39
Burada yazilan konulari icsellestirip yardim etmeye calisiyoruz ama eski konulara bakilip da yalanlar ortaya cikinca bu insanin hic hosuna gitmiyor. Ne diyelim ki simdi sana...
Hayır bide biz gaz veriyormuşuz ayrılsın diye gül gibi adam tabi kaybetmek istemiyor totosunun kılı ağırmış kaparız belki :KK53: kocam sevgilinden genç konu sahibi korkma :KK70:

Son düzenleme:

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
13.531
24.019
Hayır bide biz gaz veriyormuşuz ayrılsın diye gül gibi adam tabi kaybetmek istemiyoruz totosunun kılı ağırmış kaparız belki :KK53: kocam sevgilinden genç konu sahibi korkma :KK70:
Adamin bir kizi oldugunu bile bile bu iliskiye devam etmis. Bunlarin basina gelecegi belliymis zaten. Adam kiziyla her tatilde gorusuyormus. Evlense de sorun degismeyecek ki. Herkes kendi tercihini yasar. Hayir bir de neden yalan soyler onu anlamadim. Boyle bir konuya ayril denir tabi ki. Ne diyecegiz sen de git yilbasinda dortlu takilin mi diyecegiz. Eski esiyle ve ailesiyle gorusuyorlarmis. Ben de bosandim eskilerden kimseyle gorusmuyorum o da benim ailemle. Bosanip bosanmamis gibi yilbasi gecirmek bile bana tuhaf geliyor. Bazilari normal karsilasa da. Boyle biriyle de evlenmek istemezdim zaten. O evlilikte eski es daima olacak simdiden belli, iki iki daha dort yani.

eylulcmre

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
5.961
16.561
Ya ayrılacaksınız ya kabul edeceksiniz. Bunun ortası olmaz. Yarın sizin çocuğunuz olsa ne olacak mesela? Siz çocukla yalnız, babası diğer çocuğu ile. Aynı şey kızı içinde geçerli. Bu meselede haksız taraf yok zaten

Arya_Stark01

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
7.779
28.056
O kizin aslinda bu şekilde psikolojisi bozulur. Anne baba hep yan yana geldiginde hep bir umut olur tekrar birleşçeğine. Üstelik her dediği olduğu için, "hayir" kelimesinide kabul etmez.

Sevgilinde hem yemeğim hem pastam dursun derdinde. Tekrar eski eş ile birleşse, şaşirmam. Kesinlikle ortak hayat kuracak biri degil.

Ozgurlestik

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
333
372
O kizin aslinda bu şekilde psikolojisi bozulur. Anne baba hep yan yana geldiginde hep bir umut olur tekrar birleşçeğine. Üstelik her dediği olduğu için, "hayir" kelimesinide kabul etmez.

Sevgilinde hem yemeğim hem pastam dursun derdinde. Tekrar eski eş ile birleşse, şaşirmam. Kesinlikle ortak hayat kuracak biri degil.
Bugun konustuk uzun uzun. Öğlen kızıyla konustu yanına gidip. Yılbasında 4 gün bizimle kalıcak annesi nasıl olduysa kabul etti. Ben dedimki eğer seninle olmak istiyosa bize gelsin. Oda sordu napmak istersin. Senle olmak istiyorum diyince gelicek. Çok şaşırdım. Gerçekten çok üzülmüştüm beni yanlız bırakmasına. Yasakları anlatmış güzelce. Bakalım 4 gün nasıl geçicek. Hem kızıda artık kabullenmiş olur yaşantımızı.
işte bu kadar kolaymıs söylemek ya. Neden bu kadar hassaslar anlamıyorum. Benim çocuğum olmadığı için anlamıcamda sanırım. Ama eşinin ailesi yanında olmasaydı kabul etmezdi kesin. Çok zormuş cocugu olan biriyle birlikte olmak :KK43:

Ozgurlestik

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
333
372
Cinsiyetleri değiştirelim. Bir kadının birlikte yaşadığı sevgilisine ben eski eşim ve çocuğumla yemek yiyecegim ve sen evde tek kalacaksın diyor .Toplum bu kadın hakkında neler derdi ?Siz sevgilinize böyle bir teklif götürebilir miydiniz ?
Evet bunu da söyledim. Hatta eski eş evli olsaydı o eve girebilirmiydin dedim. Varsayımlarla konusmayalım dedi. Ama oyle cinsiyetleri değiştirsek asla bu durum söz konusu bile olmazdı

Arya_Stark01

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
7.779
28.056
Bugun konustuk uzun uzun. Öğlen kızıyla konustu yanına gidip. Yılbasında 4 gün bizimle kalıcak annesi nasıl olduysa kabul etti. Ben dedimki eğer seninle olmak istiyosa bize gelsin. Oda sordu napmak istersin. Senle olmak istiyorum diyince gelicek. Çok şaşırdım. Gerçekten çok üzülmüştüm beni yanlız bırakmasına. Yasakları anlatmış güzelce. Bakalım 4 gün nasıl geçicek. Hem kızıda artık kabullenmiş olur yaşantımızı.
işte bu kadar kolaymıs söylemek ya. Neden bu kadar hassaslar anlamıyorum. Benim çocuğum olmadığı için anlamıcamda sanırım. Ama eşinin ailesi yanında olmasaydı kabul etmezdi kesin. Çok zormuş cocugu olan biriyle birlikte olmak :KK43:

Ya hiçmi çocuk psikolojisinden anlamiyorsunuz? Yorumlardan sonra sevgilini korumak adina yalanmi atiyorsunuz?

Umarim yalandir. Yoksa 8 yaşindaki kizin daha yeni babasinin sevgilisi olduğunu ögrenip hemen 4 gün o tanimadiği sevgilinin yaninda kalmak, hemde özel bir zaman (yilbaşinda)!

Anneside sadece senin bilinmene değilde, kizinin 4 gün sizde kalmasina razi öyle mi???

Yok yok ya bu konu fake, yada paçayi kurtarmak için yalan söylüyorsun. Başka bir açiklamasi olamaz.

Ozgurlestik

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
333
372
Ya hiçmi çocuk psikolojisinden anlamiyorsunuz? Yorumlardan sonra sevgilini korumak adina yalanmi atiyorsunuz?

Umarim yalandir. Yoksa 8 yaşindaki kizin daha yeni babasinin sevgilisi olduğunu ögrenip hemen 4 gün o tanimadiği sevgilinin yaninda kalmak, hemde özel bir zaman (yilbaşinda)!

Anneside sadece senin bilinmene değilde, kizinin 4 gün sizde kalmasina razi öyle mi???

Yok yok ya bu konu fake, yada paçayi kurtarmak için yalan söylüyorsun. Başka bir açiklamasi olamaz.
Kızıyla aynı alanda bulunduk arkadası olarak biliyor oyle hayat arkadası olarak değil. Toplulukta bazen 3ümüz alışveriş yemek ama arkadası konumunda ilk defa beni babasının partneri olarak görücek.
sevincimi ve şaşkınlığımk paylaşmak istedim sizinle. Söz konusu kızlarının isteği olunca herşeyi yapıyolar. Konuda da göründüğü gibi.
simdi asıl derdim nasıl davranmam gerektiği.