yilbasina kadar bu kilolardan kurtulmam lazim

basak eylul

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2015
23
0
29
Mrb arkadaslar bende kilo vermek icin yola cikanlardanim ama destege ihtiyacim varsuan galiba 88. 90 kilolardayim.ve ne yazikki henuz 20 yasindayim.kurban bayramina kadar bi kismini yilbasina kadar ikinci kismi vermem lazim.benim icin cok onemli cunku esimle cok buyuk iddaya girdik.cok mutsuzum jendime guvenim vs.hicbiseyim kalmadi.35 yasinda hissediyorum.desteklerinizi bekliyorum.veya benimle beraber yola cikmak isteyen varsa bekliyorum

Mrb arkadaslar bende kilo vermek icin yola cikanlardanim ama destege ihtiyacim varsuan galiba 88. 90 kilolardayim.ve ne yazikki henuz 20 yasindayim.kurban bayramina kadar bi kismini yilbasina kadar ikinci kismi vermem lazim.benim icin cok onemli cunku esimle cok buyuk iddaya girdik.cok mutsuzum jendime guvenim vs.hicbiseyim kalmadi.35 yasinda hissediyorum.desteklerinizi bekliyorum.veya benimle beraber yola cikmak isteyen varsa bekliyorum

Artık bi yerden başlamak lazım
Aynen öyle canım.hadi bakalım hayırlısı gerçekten.artık başlamış bulunuyoruz.zaten başlamak büyümenin yarısı.eşim yürüyüşe sıcak bakmaz heleki İstanbul gibi bi yerde.bu yüzden evde isime yariycak fikirlere ihtiyacım var.ve egzersizler de yoğunlaşacağı konu bazen ve bacak.buda anne tarafımdan gelen bi sorun.tüm kuzenlerinin kilosu aynı yerde

Aynen öyle canım.hadi bakalım hayırlısı gerçekten.artık başlamış bulunuyoruz.zaten başlamak büyümenin yarısı.eşim yürüyüşe sıcak bakmaz heleki İstanbul gibi bi yerde.bu yüzden evde isime yariycak fikirlere ihtiyacım var.ve egzersizler de yoğunlaşacağı konu bazen ve bacak.buda anne tarafımdan gelen bi sorun.tüm kuzenlerinin kilosu aynı yerde
Önce nasıl bir diyet uygulamamız gerek ona karar vermemiz lazım. Spor şart ama sen yürüyüş yapamıyacaksın. Artık evde egzersiz yaparsın

Evet canım.ama açıkçası ben hazır yazılmış diyenlere hoş bilmiyorum.biz iş nedeniyle İstanbul geldik ve annemlerde kaliyoz.yanı anliycagin mutfak elimde değil.benim annemde herşeye laf yapan bi insan.bu yüzden diyet listelerinden çok kilo vermek için pratik bilgileri hep araştırdım.ama onlara da göz atcam şimdi.en azından fikir alıp kendi listemizi yapabiliriz

başak sana özelden yazdım ama madem diyete başlıyorsunuz ben de başlayayım sizinle :) 1.65 boy 90 kiloyum. 2 haftadır diyetteyim. 2 kilo 300 gr verdim. hedefim 65 benim de. özel diyetisyene gidiyorum. o yüzden benim diyet listem benim hayat şeklime uygun. bence herkes diyet listesini kendine göre ayarlasın. 3 ana öğün ve 3 ara öğün olacak şekilde. çünkü herkes kendine kilo yapan şeyleri biliyordur. bu arada ben haftada 6 gün en 45 dk yürüyüş ve 20 dk pilates yapıyorum. 1 gün dinleniyorum. destek olalım ve kurtulalım kızlarr :)

Başak eylül dışarda yürüyüş yapamıyorsan internetten leslie sansone yi araştırmanı önerebilirim sitede zaten konusu mevcut denk geldinmi bilmiyorum ama oldukça etkili umarım faydası olur:)

X