yilbasina kadar bu kilolardan kurtulmam lazim

Hoşbulduk:) inşallah hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız yaşlarımız daha genç metabolizma hızlıyken bu kiloları vermek lazım:)

Söylediğin videolara baktım ve hemen baslamayı düşünüyorum.aranızda bunu yapan yada beraber baslıycak olan varmı.aşama aşama olusan farklılıkları paylasabiliriz.

ben 2 gündür yapıyorum o yüzden bi fark yok:) ama babam 2 ayda günlük 4 mil yapıp ekmek yemeyerek 12 kilo verdi onu söyleyebilirim

Moralini yüksek tut canım ben 84 kiloyu gördüm hiçbişeyi yakıştırmıyodum kendime aynı senin gibi hissediyodum ki ben büyük duruyodum yaşımdan (21 yaşındayım) ama 71 kiloya düştüm ramazanda aldım biraz şuan 73 kiloyum hedef 63 kilo ekimin başına kadar umarım ulaşabilirim:)

Dilerim yapabilirsin bende yapabilirim hatta herkes yapabilsin.kilo kadar kıcık bişe yok.hayattaki butun zevklerime bariyerler oruyo

İnşallah canım sana tavsiyem kendine 20 kilo 30 kilo gibi büyük hedefler koyma çünkü hemen gerçekleşmediği için hevesin kırılıyor

Bana hiç öyle gelmedi arada yemeği çok kaçırdığımda 2 tane yutuyorum ılık suyla faydasını görüyorum

X