Yılda kaç kez çiçek hediyesi alıyorsunuz?

Aynen oyle.
Esim genel anlamda pek dusunmez😁
Ama dogum gunu sevgililer gunu falan saksi cicek alir bana; kaktus ozellikle sevdigimi bildiginden..
Dalindan koparilan ciceklere uzuluyorum.
Hediyesi bile urkunc..
Topraginda koku ile getir diyorum getirirsen.
Kaktüs kadar mukemmel çiçek mi var? Radyasyonu aliyor, su istemez, güneş olmasa da büyür. Bir çiçek daha ne yapsın?🥰

Merhaba arkadaşlar çiçekleri çok seviyorum ve her özel günde çiçek hediyesi almak istiyorum. Sevgili eşim de bunu bildiği için her özel günümüzde farklı bir çiçek tercih ediyor bazen yapay bazen de canlı bir çiçek siparişi veriyor. Bazen solmayan güller bazen orkide bazı zamanlarda buket vs.. Peki ya sizler de durum nasıl? Açıkçası bazen çiçek alsın diye kavga çıkartmak bile geliyor aklıma D:
😅En son sanirim kadınlar gününde aldi eşim.Herkesin yapısı farklı kimi çiçekle mutlu ettigini düşünür kimi kasaptan alıp getirdiği ciğerle😂😂😂
14 şubat hediyem ciğerdi😒

Canı sıkıldıkça alıyor. Ama uzun zamandır yenilebilir olanlardan alıyor. Kendisi de yiyebilsin diye. Fark etmedin değil yanii

Sürekli çiçek alsın istemem bıkkıntı geliyor sonra tanıştığımızdan beri aldığı güller duruyor bi çiçeği kurudu diye atmıştım neden attın kurutsaydın dedi 😂daha ne kadar kurutup koycam her yer çiçek oldu alma artık dedim 3 senedir almıyordu geçen orkide almış artık çok alınca bıkkıntı geliyor başka hediyeler alsın parfüm alsın iç çamaşırı alsın :KK70:

Merhaba arkadaşlar çiçekleri çok seviyorum ve her özel günde çiçek hediyesi almak istiyorum. Sevgili eşim de bunu bildiği için her özel günümüzde farklı bir çiçek tercih ediyor bazen yapay bazen de canlı bir çiçek siparişi veriyor. Bazen solmayan güller bazen orkide bazı zamanlarda buket vs.. Peki ya sizler de durum nasıl? Açıkçası bazen çiçek alsın diye kavga çıkartmak bile geliyor aklıma D:
Sevgilim gecen bize gelecekti gelirken en son cicek ekmek almisti sayilirmi😳🤷🏻😅

Ahaha daha hic almadim karşı cinsten bakalim ilerdeki kocam alir insallah 😅😅

😅En son sanirim kadınlar gününde aldi eşim.Herkesin yapısı farklı kimi çiçekle mutlu ettigini düşünür kimi kasaptan alıp getirdiği ciğerle😂😂😂
14 şubat hediyem ciğerdi😒
:) sevgililer günü için bir şey diyemem bak ben daha kişisel olan günlerde hediye bekliyorum. sevgililer günü çok önemli değil benim için

Çiçek istemek bana tuhaf geliyor. Çok sevsem de ısrarla bana çiçek al bana çiçek al diyemem.
Israr ettiğimi söyleyemem ama çiçek istediğim doğrudur ve özel günlerin yaklaştığını söylediğim falan. Surat yapmaktan kat be kat iyidir bence, eminim eşim de bunun fakrında

X