Yıldız'ın Günlüğü :)

tamam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
2
0
:26: Merhaba akadaşlar zayıflamak istiyorum . kilo vermek istiyorum . 2 gündür çabalıyorum . Umarım sonuç verir . Gerçekten mağazaya gittiğinide begendiniz tshırtu veya kotu almamam beni tetikledi :KK43: lütfen kilomu sormayın :KK43: :2: 7 kilo verebilsem çok iyi olacak. Hepinize Başarılar dilerim inş. istediğiniz kiloya ulaşırsını canlarım öptüüm :) :KK54: :KK70:

hoşgeldin aramıza canım başarılar diliyorum sana ... zayıflamaya karar verdiysen önce sabırlı olman lazım bir kaç gün diyet yapıp da sonra aman kilo veremiyorum deyip bırakmak yok uzun ve zorlu bi yol iradeni kontrol edebildikten sonra hiç bi sorun yok günlük yediklerini yaptığın diyeti ve sporunu yazarsan hepimiz yardımzı olmaya çalışırız sağlıklı zayıflamalar diliyorum :KK1::KK1::KK1:

:26: Merhaba akadaşlar zayıflamak istiyorum . kilo vermek istiyorum . 2 gündür çabalıyorum . Umarım sonuç verir . Gerçekten mağazaya gittiğinide begendiniz tshırtu veya kotu almamam beni tetikledi :KK43: lütfen kilomu sormayın :KK43: :2: 7 kilo verebilsem çok iyi olacak. Hepinize Başarılar dilerim inş. istediğiniz kiloya ulaşırsını canlarım öptüüm :) :KK54: :KK70:

Hoşgeldin canım . umarım hedefine ulaşırsın. :KK3: bu arada neden kilonu söylemek istemiyorsun:)

X