Yıllardır geçmeyen vajinal mantar ve BV çözümleri

6 gün önce reglim bitti 1 tane attım borik asit fitili biter bitmez. 6 ay sonra ilk kez 5-6 gündür ne akıntım ne kokum var ilişkiye de devam ediyoruz. bu borik asiti bulan adama sabah akşam dua ediyorum.
Merhaba hangi borik asitten aldınız nasıl yapılıyor yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba aynı sorun bende de var hangi ürünü aldınız ve nasıl yaptınız yazabilir misiniz rica etsem özelden

Merhaba aynı problemi ben de yaşıyorum bi çok doktora gittim testler ilaçlar vs fayda etmedi. Kullandığınız ürünlerin görsellerini rica edebilir miyim sizden

Bu borik asit tedavisini tamamladım ama adetimle birlikte tekrar etti. Tekrar başladım bakalım.

Merhaba acaba hpv de ilk belirtiniz neydi

Bu borik asit tedavisini tamamladım ama adetimle birlikte tekrar etti. Tekrar başladım bakalım.
Bende de tekrar eder gibi oldu 3 gece kullandim gecti. Simdi tekrar regl oldum bakalim sonrasinda ne olacak. Bu arada ben gynobiotigi biraktigimda basladi mutlaka prebiyotiginizi aksatmayin

Merhaba aynı problemi ben de yaşıyorum bi çok doktora gittim testler ilaçlar vs fayda etmedi. Kullandığınız ürünlerin görsellerini rica edebilir miyim sizden
Bende aynı dertten müzdariptim ne yaptımsam sonuç alamadım, fakat internette gezerken lattawin ovül diye içinde borik asit olan bir fitil buldum eczanede varmış. Hemen kullanmaya başladım. yanlış hatırlamıyorsam bir hafta içinde tüm kaşıntı ve o pis kokudan kurtuldum. Kesinlikle tavsiye ederim. İstersen doktorunada danışabilirsin, mutlaka kullanmalısın. Tekrar şifalar diliyorum.

Merhaba, bende direkt olarak tip 6 oldugu icin sayisiz siğil cikmisti. Kac tane yaktirdim inanin hatirlamiyorum bile ama 20den fazlaydi
Dr ilk gördüğünde anladımı siğili ben sordum yok dedi birde kaşıntı yapıyormuşum
tek lattawin mi kullandınız içerisinde kaç eder var acaba bende bıktım bu kaşıntıdan

I
Dr ilk gördüğünde anladımı siğili ben sordum yok dedi birde kaşıntı yapıyormuydu
Doktoru birakin ben kendim anladim vajina girisinde elime sert noktaciklar geliyordu benimkisi cok belirgindi ama tek seans yakmadan sonra hepsi gecti yasim genc diye de tekrarlamadi

Bende de tekrar eder gibi oldu 3 gece kullandim gecti. Simdi tekrar regl oldum bakalim sonrasinda ne olacak. Bu arada ben gynobiotigi biraktigimda basladi mutlaka prebiyotiginizi aksatmayin
Doktora gittim fitil verdi ama kullanmadım. Borik asit kullandım 3-4 gün ve bugün kontrole gittim geçmiş. Kendisine de söyledim bunu. Vajina içini batikon ile temizlemisti muayenede, 4gun sonra yine çağırdı tekrar bir temizlik yaptı. Bu çok faydalı dedi. Kendimiz de sargı bezini batikona bulayıp parmagimizla temizleyebiliriz. Doktorunuza gidince batikonla temizlemesini isteyebilirsiniz. Herkes yapmiyormuş, angarya oluyor diye. Bu arada adet bitiminde ben de borik aşırı kullanacagim. En azinda kontrol altına alalım durumu değil mi
Ayrıca gynobiotigi ben de adet bitimi kullanıyorum ama faydalı mı bilemedim.

İnternet sitesinden araştırdım borik asit, çay ağacı yağı vs var içeriğinde. Denenebilir gibi geldi. Kaça aldınız eczaneden acaba? Online almak daha mi avantajli olur diye sordum

evet ya kesinlikle ben de ara sıra kullanılması gerektiğini düşünüyorum. temiz akıntısız mantarlı günlere

Merhaba bende de 1 sene önce mantar enfeksiyonu oldum bir türkü geçmedi Dr gidiyorum mantarın yok dedi tabi fitil vermişti ondan sonra adet dönemlerinde rahatım ama kaşıntı bir türlü geçmedi bende borik asit tozu aldım ve boş kapsül şimdi yenice koydum sabah akşam uygulayacağım sizde baya işe yaradı mı

merhabalar evet fayda etti eskiden o fitiller haplar biter bitmez neredeyse erttesi gününe akıntım kokum başlardı şimdi en az 1 ay dayanıyor tekrarlasa bile kolay geçiyor inatçı olmuyor şu an reglim yeni bitti bir sorun yok bakalım

Merhaba çok geçmiş olsun benim de yıllardır almadığım ilaç kalmadı. Borik asit kullanıyorum oma rağmen geçmiyor artık para yetişmez oldu. Nasıl hazırlıyorsun ovulleri daha açıklayıcı yazar mısın lütfen

Trendyoldan organik kapsul aldim 00 kapsul diye veciyor sanirim icine de medikal borik asit koyuyorum yarisindan fazla. Ben 14 gun boyunca kullanmadim 4 gece ve sonrasinda her reglimdne sonra kullandim 3 aydir rahatim

Merhaba ne durumdasınız geçti mi probleminiz tamamen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…