Yine baba evindeyim

Aynn oyle oldu nasilsa geri doner

Açıkçası yeni evlisiniz ve ben çok ümitsiz görmedim sanırım ailesinin tesirinde hala. Aile terapistine gidin. Belki bir çözüm olur değişimi adına

Eşinizin size saygısı yok, kalmamış. Bunun sorumlusu malesef sizsiniz, sizin kendinize saygınız olmalı en başta ki başkaları da saygı duysun. Canınızı sıkan her kim olursa olsun haddini bildirmeniz gerekirdi ve de sizin bu kadar sabır göstermeniz bu evliliği iyiye değil kötüye götürmüş başta gitcektiniz kalıcaktı tek başına ne yaparsa yapsın gitmeyen vazgeçmeyen bi kadın acizdiz zayıftır böyle olunca da malesef tepesine de otursam gitmez nasılsa diyip tepeye de oturur bunlar böyle, dönmeyin bidaha da bu edepsiz adama uzak durun ailesinden de bundan da, çocuk bile etkilenmiş yazık değil mi paşalar gibi de tek büyütürsünüz ölüm yok ucunda, güçlü olun

Ailenin yanında daha mutlu olacagini sanıyorsan yaniliyorsun bunu diyebilirim sadece.. yani boşanacak bisey goremedim ben ortada ama bilmiyorum
Ne diyem bilemedim
Ne lazımdı boşanmak için
Kadının boşanması için herhalde kaynının tarafından dövülmesi eşinin de bunu izlemesi kalmış

Yatağa çişini yapan bebeginmi? Ve ayrıca saygısizlar ailecek. Abi görümce hepsi bağırabiliyor. Yoldayken askim deyip eve gelince konuşmaması ayrı ilginç. Herşey gönlünce olsun

Yatağa çişini yapan bebeginmi? Ve ayrıca saygısizlar ailecek. Abi görümce hepsi bağırabiliyor. Yoldayken askim deyip eve gelince konuşmaması ayrı ilginç. Herşey gönlünce olsun

Yok bebek değil koca yapmış
O nasıl iş ya diyecektim belki böbrek hastasıdır diye vazgeçtim

İnsan ilişkilerinde duygu-durum okumak çok önemli. Bir seslendiniz cevap veriyorsa zorlamayın. Mesela ben sinirliyken bilerek eşime cevap vermem. Ters konuşurum çünkü. Ki öyle durumlarda azarlamisligim çoktur. Bir de trip yiyorum azarladım diye. Eşime en son tek tek açıklamak zorunda kaldım. Bak ben gerginken bana bulaşma belli sinirliyim ve cevap vermiyorum soru sorma yanımdan çekil sakinleşince gelirim. Konuşmayan adamı eselemek gel beni azarla demekle aynı şey. Huzurlu ortam karşıdakinin hal ve hareketlerini okumayı gerektiriyor. Eşimin suratı asık ve normalden sessizse bir defa hal sorar daha bulasmam kendi haline bırakırım. Sizin durum bosanmalik değil ve birkaç güne geri dönersiniz. İyi bir özür dilesin de öyle dönün bari de kopan fırtınaya değsin.

Insanin başına her şey geliyor hasta olmasına da gerek yok olabiliyor yani
Yani ama adam ve ailesi o kadar itici ve merhametsiz ki

Konu sahibi sen bu adamla 25 yıl geçse yine böyle olursun tüm ailesi ölse yine aynı durumda olursun
Çünkü bozukluk senin kocada

Bence eşin ailesinin dolduruşuna geliyor ve sana böyle davranıyor. Ailesinden uzaklasırsanız sanki bu evliliği kurtarabilirsiniz gibi geldi.

Görgüsüzlük hat safhada
Benim esyam,benim evim,benim yatağım
Kafani koparirim vs vs vs
Sorunlu,ruhsal bozukluklari olan,kendini tamamlayamamış ortada dolaşan,dengesiz ve kibirli bir eş.
Yaşlar kaç??
Bebegin nesi var bebeğin? Beyninde nasil bir sorun var? Buyuk gecmis olsun,önceliğin bu olmalı. Ona da bir guzel tekmeyi basarsın
Otursun babasıyla,biladeriyle sözüm ona babasının aldığı evde.
Sana da fazla bulaşmasın
Ararsa da açma
Nefret ediyorum böyle insanlardan. Gerçekten. Bebek var diye katlaniyormus
iyi simdi bebekte yok karında yok otur başını ye terbiyesiz herif

Allah a şükür ki çocuğun bir tane. Birde annen neden istemedi ilk maddi yönden mi istemedi. sana saygısı olmayan bir eşin yanında dur nasıl diyebilir. gerekirse çalışır kendi hayatını da kurarsın. Daha çok gençsin eşine de boyun eğme tekrar dönme lütfen kendi kıymetini bil

Annem her zman arkamda ama son zamanlardaki tartismalarimizin hic birini yansıtamadım artik üzülmesin diye kanser zaten annem . Annemde direk arayip geliyorum deyince basit bir sebep sandi ve cocuk için dur dedi

Annem her zman arkamda ama son zamanlardaki tartismalarimizin hic birini yansıtamadım artik üzülmesin diye kanser zaten annem . Annemde direk arayip geliyorum deyince basit bir sebep sandi ve cocuk için dur dedi
Anladım.annen için çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.üzülseniz bile annenize belli etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…