Yine baba evindeyim

Aynen biktim . Daha babasinin sağlığı yerinde ama beyefendinin dusundugu babam ölürse ne olacak annem bize gelsin . Dur be adam daha olmedi olum döşeğinde de degil

Aynen biktim . Daha babasinin sağlığı yerinde ama beyefendinin dusundugu babam ölürse ne olacak annem bize gelsin . Dur be adam daha olmedi olum döşeğinde de degil
Bebegin beyninde sivi birikmesi var minimum ama takip altında

"O "ile başlayan ve devami gelen küfürü ediyorum ama buraya yazamam.... malum.. anladin sen
Hadi anacigiyla otursun
Iyice cezasini ceksin ama sakın acıma acınacak hale dusersin hic vicdana gelme sana davranislarini getir aklına
Aradi mi?

Bence eşin ailesinin dolduruşuna geliyor ve sana böyle davranıyor. Ailesinden uzaklasırsanız sanki bu evliliği kurtarabilirsiniz gibi geldi.
Gecen yil ailesiyle gorusmedim onuda uzaklaştırmaya calistim daha felaket oldu hersey oraya burayya saldirdi durduk yere tapiyo resmen ailesinden birisi bana iyi desin iyi davraniyo kötü desin kavga ediyo

Allah yardımcın olsun olan bebege olucak yazık günah keşke yapmasaydiniz

Gecen yil ailesiyle gorusmedim onuda uzaklaştırmaya calistim daha felaket oldu hersey oraya burayya saldirdi durduk yere tapiyo resmen ailesinden birisi bana iyi desin iyi davraniyo kötü desin kavga ediyo
Tamam iste ailesi etkiliyor eşini, onlar yönetiyorlar. Bir gün oda görür ailesinin yüzünü ama o zaman da senin ömrünü tüketirler.

Adam sinirliyken cevap vermese anlayacağım ama adam hiccc cevap vermiyor hic .

Gozlemledigim kadar esiniz sizi seviyor. Ama baskı altinda kaliyor. Uzaklaşin birdaha barismak istersen ailesinle gorusmek istemedigini sole mesafeli olcagini ve tum bu hareketlerinin onlarin doldurusunla oldugunu sole.

Gozlemledigim kadar esiniz sizi seviyor. Ama baskı altinda kaliyor. Uzaklaşin birdaha barismak istersen ailesinle gorusmek istemedigini sole mesafeli olcagini ve tum bu hareketlerinin onlarin doldurusunla oldugunu sole.
Evet ama ailen seni dolduruyor dedigimde ne alakasj var yok vs diyor kabul bile etmiyor ki

Canım haklısın medeni toplumlarda kriter de bu yaşanan da ama bizde direkt kadınla çocuğu beraber bosuyor erkek ..çocuk anadan sevilir der ya büyükler maalesef bundan ..ama ideali bu değil asla ..insan gibi evlenen insan gibi ayrılmalı...ama bizde nerdeee

Yatağa çişini yapan bebeginmi? Ve ayrıca saygısizlar ailecek. Abi görümce hepsi bağırabiliyor. Yoldayken askim deyip eve gelince konuşmaması ayrı ilginç. Herşey gönlünce olsun
Yok kocam yapti cisini . Bende bunu anlamıyorum telefonda arar is yerinde canim cicim ama eve gelince farkli ruyamda bizim soba boşluğundan muskalar cikiyordu anlattım bağırdı bana sus tamam konumsa
konuşma diye anlamiyorum belkide yüZümü gorunce sniri bozuluyor

Aradi acmadim eve gelmis evjn anahtarını iste unuttum anahtari ver diye . Cok kıymetli eşyalarından korktu herhalde . Facebooktada ikimizin resmini profil yapmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…