Yine ben ve 17 sene sonra sonuna gelen evliliğim

Allah yardımcım olsun. Hiç korkma şu akar yolunu bulur. Sen dik durki çocuklarında seninle dik durup mutlu olsunlar. Eşinin aksine gül oyna. Eşin sinsi içten pazarlıklı biriymiş. Pis nefisliymiş. Kurtulduguna dua et. Geçmişide sürekli düşünüp durma olduğun yerde sayarsın.. Şimdi önüne bak öyle güçlü ve mutlu Ol li o yaptıklarından utansın pişmanlıktan kudursun,,,..

Çok fazla çabalamak karşı taraf için yok sayilmaya sebep oluyor .Ben de boşandım Allah'ım ne fedekarliklar sanırsın padişah sanırsın tek insan dünyadaki bı gün karsima geçip sen cilveli değilsin hadi bosanalim dedi .Aman Allahım nasıl bir şok ama uyanmama sebep olan bir şok neyse yalvardı yakardı tekrar barıştık ama 2 ay cehennemi yaşattı bana .Rah hastası pislik .Ve Tam 2 ay sonra koydum kapının önüne ve aldırmadım aglamalarina .Annemi aldım yanıma .3 ay çocuklarımdan gizli çok ağladım ona değil emeklerime çocuklarıma .Sonra dedimki bunun sebebi ben değilim boşver gitsin .Şimdi kendime geldim .Ha bu arada ben çalışıyorum nafakada vermiyor umrumdada değil parası batsın şerefsizin .Ev satılacak 1 taksidini bile ödemediği evin yarısını alacak ben 1 yıl içinde oturacağım .Bazen cesur olmak gerekiyor .Acıyacak canınız kanayacaksiniz kimse sizi anlamayacak ama dik durun. Kendinizle çocuklarınızla bı hayat kurun benim de kızım var 4 yaşında en çok o etkilendi kuzum ne olursa olsun bı baba işte .Kendime en ama en kızdığım nokta bu adama babalık duygusunu tattırmak oldu .Haketmiyor çünkü defolup gitmeli böyleleri .Heryerden toplumdan soyutlanmali .Güçlü olun ağlamak isterseniz ağlayın iyi gelir ama vazgeçmeyin.

Cocuklar sende kalacaksa kurulu duzenini niye bozuyorsun ki. Konuş eş kişisiyle madem bosanmayi cok istiyor cocuklari icin bi zahmet evden o gitsin şu durumda.

Bu adamın derdi boşanmak değil. Başka birşey. Adını tam koyamadım ama başka birşey. Sanki blöf yapmış da elinde patlamış gibi. Boşanma kararının sizi yıkmaması da olabilir. Sürünün istiyordu galiba. Kusurlu taraf olmamak için de gitmiyor olabilir, evi terketmesini gerektirecek kadar büyük bir olay yok, bu haliyle terkederse mahkeme kusurlu sayar. Ama dava da açmış. Aklında başka şeyler var, atacağınız adımları da kontrol etmek olabilir derdi. Aynı evde olduğunuz için hakim de sorar ama, '' boşanıyorsunuz, aynı ev de ne? '' diye. Birşeyler kafasında net değil, onu bekliyor sanki.

Korkmayın su akıp yolunu buluyor.
Endişelenmeniz kaygılarınız çok normal ama aşılmayacak şeyler değil.
Annemde babamdan boşandı.
Sizin yine iyi elinize para geçecek evden.
Annem sıfırdan kurdu hayatını.
Liseye geçen bir kardeşim var onu da aldı karşısına anlattı.
Kardeşimde anlayış gösterdi.
Şuan kendi hayatlarında başbaşa ana kız yaşıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…