yine bir hüsran

rosseyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2016
1.747
1.694
evet kızlar yine biten bir ilişki. yine boşa geçen aylar. gerçekten ben ilişki işini beceremiyorum kabul edip acaba tamamen elimi eteğimi çeksem mi bilemedim.
bilenler bilir 6 aydır sosyal medyadan tanıştığım biriyle iletişim halindeydik. evet hala ama hala ilişkiye döndürememiştik. ama öyle ya da böyle yoğun bir iletişimle devam ediyordu. ta ki bu geceye kadar.
zaten ilişkinin en başında cinselliğin evlenmeden yaşanması gerektiğini ama bizim ayrı illerde olduğumuz için bunun bizim için sorun olacağını söylemişti ve bu onun için büyük engeldi. ama biz bir şekilde iletişimi bırakamadık. ne o bırakabildi ne ben.
arada tabi ki cinsel paylaşımlarımız oldu ama ben hiçbir zaman onun ileri boyuta geçmesine yani bunu sexting düzeyine çıkarmasına izin vermemeye çalıştım ve vermedim
ancak evelki gün yine muhabbet cinselliğe gelince ben de artık son nokta olarak "bundan sonra cinsellik adına tek kelime etmeyeceğim ben ciddi bir ilişki istiyorum. eğer buna varsan devam edelim. yoksa istediğine yazabilirsin" diye mesaj attım.
o da bana "sen bilirsin. ben de seni hiçbir konuda zorlamıyorum. " yazmış. bunun üzerine yine kendimi anlatan çok güzel dille bir mesaj çektim. ona değer verdiğimi, ama artık iletişimden ilişkiye geçmemiz gerektiğini, zamanın hızla aktığını vs. böyle düzgün dille birşeyler yazdım.
ama beyefendi dün geceden bu yana bana cevap bile vermemişken. bu gece bakıyorum ki wp da gecenin 12 sinde çevrimiçi, önce ses etmedim belki biriyle konuşuyordur diye ama tam 1 saatten fazla süre çevrimiçi kaldı ve ben de artık dayanamadım ona "sana diyecek artık hiçbir şey bulamıyorum" yazdım. ve bu yazdığıma bile nerdeyse yarım saat bakma zahmetinde bulunmadı. görüldü bile olmadı mesajım. sanırım görüntülü falan konuşuyordu mesajı görmedi. ve ben de engelledim onu. sosyal medyadan henüz engellemedim ona takatim kalmadı.
bu kadar iğrençliğin artık dönüşü olamaz kızlar. bundan sonrası gurursuzluk olur ki, bence zaten gereğinden fazla değer vermiştim ben.
bu da böyle biten bir ilişkiydi :KK61:

Ortada bir ilişki yokmuş zaten.
Ayrica adam zaten seks istiyorum demiş.
Hiç sağa sola sapmadan açıkça söylemiş.
Sen de gönülsüz olunca sözde ilişkiniz bitmiş.
6 ay içerisinde senin haricinde kaç kişiye yazmıştır kim bilir..
Aslında buna ilişki demek pek doğru değil ama olsun.

Sizin gibi düşünen ve hisseden biri elbet karşınıza çıkacaktır. Bence akışına bırakın ve kendinizi üzmeyin. Bu devirde en baştan bi ilişkiye başlamak ve yürütmek yalnızca sizin değil herkes için zor. Kusuru kendinizde aramayın. Başta seçici olursanız ileride boşanma davasıyla upraşmamış olursunuz hem.

Ortada bir ilişki yokmuş zaten.
Ayrica adam zaten seks istiyorum demiş.
Hiç sağa sola sapmadan açıkça söylemiş.
Sen de gönülsüz olunca sözde ilişkiniz bitmiş.
6 ay içerisinde senin haricinde kaç kişiye yazmıştır kim bilir..
Aslında buna ilişki demek pek doğru değil ama olsun.
tatlım ben buraya onunla ilgili bir sürü konu açtım hiçbirinde ilişki demedim. zaten biz bile aramızda ilişki diyemedik ki.
ama gerçekten geçen 6 ayıma yanıyorum ya. bir insan hiç mi bu kadar gece gündüz yazıştığı birine ufacıkta olsa bağlanmaz.
bu kadar yüzsüzlük olmaz ya. mesaj yazıyorum görüldü bile yapmıyor pislik

Sizin gibi düşünen ve hisseden biri elbet karşınıza çıkacaktır. Bence akışına bırakın ve kendinizi üzmeyin. Bu devirde en baştan bi ilişkiye başlamak ve yürütmek yalnızca sizin değil herkes için zor. Kusuru kendinizde aramayın. Başta seçici olursanız ileride boşanma davasıyla upraşmamış olursunuz hem.
inşallah çıkar. çok tşk ederim.
inan buraya konu açarken o kadar üzgündüm ki. ama başka birinin hamileyken aldatılma konusunu okudum ve diyorum ki ya bu adam beni evlenseydim de gece gündüz aldatsaydı daha mı iyi olurdu. belki bir avuntu belki bir teselli ama yine de vardır bir hayır diyorum.

evet kızlar yine biten bir ilişki. yine boşa geçen aylar. gerçekten ben ilişki işini beceremiyorum kabul edip acaba tamamen elimi eteğimi çeksem mi bilemedim.
bilenler bilir 6 aydır sosyal medyadan tanıştığım biriyle iletişim halindeydik. evet hala ama hala ilişkiye döndürememiştik. ama öyle ya da böyle yoğun bir iletişimle devam ediyordu. ta ki bu geceye kadar.
zaten ilişkinin en başında cinselliğin evlenmeden yaşanması gerektiğini ama bizim ayrı illerde olduğumuz için bunun bizim için sorun olacağını söylemişti ve bu onun için büyük engeldi. ama biz bir şekilde iletişimi bırakamadık. ne o bırakabildi ne ben.
arada tabi ki cinsel paylaşımlarımız oldu ama ben hiçbir zaman onun ileri boyuta geçmesine yani bunu sexting düzeyine çıkarmasına izin vermemeye çalıştım ve vermedim
ancak evelki gün yine muhabbet cinselliğe gelince ben de artık son nokta olarak "bundan sonra cinsellik adına tek kelime etmeyeceğim ben ciddi bir ilişki istiyorum. eğer buna varsan devam edelim. yoksa istediğine yazabilirsin" diye mesaj attım.
o da bana "sen bilirsin. ben de seni hiçbir konuda zorlamıyorum. " yazmış. bunun üzerine yine kendimi anlatan çok güzel dille bir mesaj çektim. ona değer verdiğimi, ama artık iletişimden ilişkiye geçmemiz gerektiğini, zamanın hızla aktığını vs. böyle düzgün dille birşeyler yazdım.
ama beyefendi dün geceden bu yana bana cevap bile vermemişken. bu gece bakıyorum ki wp da gecenin 12 sinde çevrimiçi, önce ses etmedim belki biriyle konuşuyordur diye ama tam 1 saatten fazla süre çevrimiçi kaldı ve ben de artık dayanamadım ona "sana diyecek artık hiçbir şey bulamıyorum" yazdım. ve bu yazdığıma bile nerdeyse yarım saat bakma zahmetinde bulunmadın. görüldü bile olmadı mesajım. sanırım görüntülü falan konuşuyordu mesajı görmedi. ve ben de engelledim onu. sosyal medyadan henüz engellemedim ona takatim kalmadı.
bu kadar iğrençliğin artık dönüşü olamaz kızlar. bundan sonrası gurursuzluk olur ki, bence zaten gereğinden fazla değer vermiştim ben.

R rosseyy Ortada bir ilişki yoktu ki , bitsin.

Hiç görmediğiniz , görüşmediğiniz , gerçek kimliğini , resmi ve gayri resmi medeni halini bilmediğiniz , buluşmak için gerçek bir çaba harcamadığınız bir adamla ; sanal sohbet arkadaşlığı yaptınız , demek daha doğru olur.

Sırf "Ben de birileriyle çıktım , sevgilim oldu" diyebilmek için bu durumu bir ilişki olarak tanımlıyor olabilir misiniz ?

Gerçekten beraber zaman geçirmek istediğiniz , karşılıklı ilgi duyduğunuz birisiyle tanışmadığınız için; bir ilişki içinde olmamak normal bir durum.

inşallah çıkar. çok tşk ederim.
inan buraya konu açarken o kadar üzgündüm ki. ama başka birinin hamileyken aldatılma konusunu okudum ve diyorum ki ya bu adam beni evlenseydim de gece gündüz aldatsaydı daha mı iyi olurdu. belki bir avuntu belki bir teselli ama yine de vardır bir hayır diyorum.

Ya sen adamın karısını aldattığı kişiysen ?

R rosseyy Ortada bir ilişki yoktu ki , bitsin.

Hiç görmediğiniz , görüşmediğiniz , gerçek kimliğini , resmi ve gayri resmi medeni halini bilmediğiniz , buluşmak için gerçek bir çaba harcamadığınız bir adamla ; sanal sohbet arkadaşlığı yaptınız , demek daha doğru olur.

"Sırf ben de birileriyle çıktım , sevgilim oldu" diyebilmek için bu durumu bir ilişki olarak tanımlıyor olabilir misiniz ?

Gerçekten beraber zaman geçirmek istediğiniz , karşılıklı ilgi duyduğunuz birisiyle tanışmadığınız için; bir ilişki içinde olmamak normal bir durum.
evet ilişki değildi de. bunun adı önemli değil. aylarca bir şeklide hergün saatlerce iletişim kuruyorsun. sonuçta her ne olursa olsun bir evlilik değil tabiki yıkılan ama duygusal bir yıkım sonuçta.
evet cinsellik onun hayatında önemliydi ama tek amacının cinsellik olduğunu artık düşünüyorum. yoksa bir insan neden cinsel paylaşım yapmıyorum diyen birine yol verir ki. gerçi o yolu ben verdim ama ben vermesem de eminim aynı şeyi zaten yapacaktı beni takmayacaktı.
en çok da sosyal medyadan falan yazarsa cevap vermekten korkuyorum ya :KK43:(

tatlım ben buraya onunla ilgili bir sürü konu açtım hiçbirinde ilişki demedim. zaten biz bile aramızda ilişki diyemedik ki.
ama gerçekten geçen 6 ayıma yanıyorum ya. bir insan hiç mi bu kadar gece gündüz yazıştığı birine ufacıkta olsa bağlanmaz.
bu kadar yüzsüzlük olmaz ya. mesaj yazıyorum görüldü bile yapmıyor pislik
Yahu neden bağlansın..
Adam anlam yuklememis ki.
Sen sadece ona yazarken Allah bilir o aynı anda kaç kişiye yazıyordu ?
Aslında adamın yaptığı yuzsuzluk değil.
Birlikte olmak için net üzerinden partner arayan bir adam bu.
Zaten selam demişsin,cinsellik istiyorum demiş.Yani kendisini belli etmiş.
Sen israrla bu adamı farklı biri gibi görmeye calismissin..

siz bence boşuna suan dertleniyorsunuz, yani bunu biten hüsran bir ilişki gibi düşünmeyin. Ayrı illerden ilişki (evet yapan var) çok zor. Hadi beraberken başladınız biryere geldiniz zorunlu mesafe girdi deseniz anlarım. Birbirini hiç tanımayan 2 insan ayrı illerden belli bir yaştan sonra ilişki falan başlatamaz. Ben de aynı sizin gibi bir ilişkiye tanık oldum. Çok yakın erkek arkadaşım bi kızla tanıştı başka ülkeden. Oyle canım cicim gitti sosyal medya bilmem ne. bi kaç kez buluştular ama olmadı. arkadaşım da çapkındır, kızı kendine arkadaş etti öyle takıldılar. Sizinki de öyle olmuş ki doğası sebebi o şekil başlayan bi iletişim öyle olur, üzerinize alınmayın. Üzülmeyin ama size yazarken kimbilir kaç kişiye daha yazmıştır. Hiç üzerinde bile durmayın.

Yahu neden bağlansın..
Adam anlam yuklememis ki.
Sen sadece ona yazarken Allah bilir o aynı anda kaç kişiye yazıyordu ?
Aslında adamın yaptığı yuzsuzluk değil.
Birlikte olmak için net üzerinden partner arayan bir adam bu.
Zaten selam demişsin,cinsellik istiyorum demiş.Yani kendisini belli etmiş.
Sen israrla bu adamı farklı biri gibi görmeye calismissin..
evet net bir şekilde ilişkiye başlayacaksak hem cinsel hem duygusal olarak her şeyi paylaşmak isterim dedi.
ama ben ona senin tek amacın cinsellik o zaman dedikçe hayır ben uyum arıyorum tabi ki ciddi bakıyorum olaya diyordu.
ve daha evelki gece cinsellik konuşmaya başlayınca ben şuan sana yazmassam zaten gider başkasına yazacaksın biliyorum dediğimde "sen yaz, ben asla başkasına yazmam, sadece sana yönelirim" dedi. evet böyle dedi de ben de dedim ki "açık artırmamı bu kim daha çok cinsellik konuşursa ona yöneliyorsun" dedim ve kızdı bana. ama artık cinsellik midemi bulandırdı.
ya insan 6 aydır iletişim kurduğu insana bir sıcaklık hisseder ya. öküzmüş resmen

evet net bir şekilde ilişkiye başlayacaksak hem cinsel hem duygusal olarak her şeyi paylaşmak isterim dedi.
ama ben ona senin tek amacın cinsellik o zaman dedikçe hayır ben uyum arıyorum tabi ki ciddi bakıyorum olaya diyordu.
ve daha evelki gece cinsellik konuşmaya başlayınca ben şuan sana yazmassam zaten gider başkasına yazacaksın biliyorum dediğimde "sen yaz, ben asla başkasına yazmam, sadece sana yönelirim" dedi. evet böyle dedi de ben de dedim ki "açık artırmamı bu kim daha çok cinsellik konuşursa ona yöneliyorsun" dedim ve kızdı bana. ama artık cinsellik midemi bulandırdı.
ya insan 6 aydır iletişim kurduğu insana bir sıcaklık hisseder ya. öküzmüş resmen
siz bence biraz hayal kurup, adama bağlanmışsınız. Bu her erkeğin yada kadının her an onlinedan yapacağı bişe. siz de eğlenecek zevk almaya bakacaktınız seviyorsanız muhabbetini. ilişki falan yok ki, adam öyle bireyin vaadini de vermemiş. birçok erkeğe göre yine bence dürüstmüş :)

ve daha evelki gece cinsellik konuşmaya başlayınca ben şuan sana yazmassam zaten gider başkasına yazacaksın biliyorum dediğimde "sen yaz, ben asla başkasına yazmam, sadece sana yönelirim" dedi.
Yahu böyle adamlar tek ayak üzerine karsilarindaki kadını kandırmak adına 10 yalan söyler.
İnanmayın/kanmayin

Yaşlarınız kaçtı?
Evlenmeden önce cinsellik yaşanır yaşanmaz bu durum kişinin kendisini bağlar ama ben hormonları bağlayan kısmını söyleyeyim. Ergenlik döneminden itibaren kadın da erkek de çeşitli düzeylerde yakınlaşmak ister. Sağlıklı olan budur. Yakınlaşmanın her boyutundan uzak durmayı tercih eden hassasiyeti olan kişiler de genelde 20lerinin başında mesleğini ellerine alır almaz evlenmeyi seçerler. Sağlıklı her birey gibi cinselliği yaşarlar. Sağlıksız olan altı ay boyunca yüzyüze gelmediğiniz ilişkiye dönüp dönmeyeceği belli olmayan bir iletişime bu kadar değer biçmeniz.

Ekleme: Daha sonra yazdıklarınızı okudum. Sizin aranızda duygusal bir bağ da göremedim maalesef. Yolunuza bakın.

siz bence boşuna suan dertleniyorsunuz, yani bunu biten hüsran bir ilişki gibi düşünmeyin. Ayrı illerden ilişki (evet yapan var) çok zor. Hadi beraberken başladınız biryere geldiniz zorunlu mesafe girdi deseniz anlarım. Birbirini hiç tanımayan 2 insan ayrı illerden belli bir yaştan sonra ilişki falan başlatamaz. Ben de aynı sizin gibi bir ilişkiye tanık oldum. Çok yakın erkek arkadaşım bi kızla tanıştı başka ülkeden. Oyle canım cicim gitti sosyal medya bilmem ne. bi kaç kez buluştular ama olmadı. arkadaşım da çapkındır, kızı kendine arkadaş etti öyle takıldılar. Sizinki de öyle olmuş ki doğası sebebi o şekil başlayan bi iletişim öyle olur, üzerinize alınmayın. Üzülmeyin ama size yazarken kimbilir kaç kişiye daha yazmıştır. Hiç üzerinde bile durmayın.
evet farkındayım başkasına yazdığının. çünkü ben cinsel muhabbete hayır dedikçe gitti başkasına yazdı zaten.
ama bunu ilişki uzmanları da söylüyor erkekler cinselliği yoğun yaşadığı kadınla ciddi düşünmüyor diye.
yani evet tabi ki benimle mehmet abiyle yazıştığı gibi yazışamaz ama cinsellik + duygu olur. eğer duyguyu göremiyorsan orada bir ilişki olamaz. ve ben bunu ne zaman dile getirsem tepki gösterdi. daha burdan belliydi aslında ne niyet olduğu ama belki düzelir ümidi ile çabaladım. resmen 6 ayım gitti.
evet uzak mesafe ilişkisi çok zor ama iki insan elektrik alınca inan mesafenin engel olmadığını çevremde o kadar gördüm ki.
bi de adam bana ben cinsellik konuşmuyorum diye "kadınsı ol biraz" dedi ben de değilmiyim dedim "ben göremedim kadınlığını gören varsa söylesin" dedi. yani cinsellik konuşmuyorum diye kadınsı da değilmişim

siz bence biraz hayal kurup, adama bağlanmışsınız. Bu her erkeğin yada kadının her an onlinedan yapacağı bişe. siz de eğlenecek zevk almaya bakacaktınız seviyorsanız muhabbetini. ilişki falan yok ki, adam öyle bireyin vaadini de vermemiş. birçok erkeğe göre yine bence dürüstmüş :)
evet en baştan net ve dürüst belli etti de.
evet muhabbetini çok seviyordum. ve elektrik de almıştım. ama benim kafa hep ya ciddi değilse diye uyarı veriyordu.
o da her seferinde ben cinsel paylaşım yapmadığım kadına duygu besleyemiyorum diyordu. bu nasıl saçma birşey aslında?
belki bilmiyorum eğer hesapsızca ben de uyum sağlasaydım bağlanır mıydı. ama Adil yıldırım bir erkeği cinsellikle kendinize bağlayamazsınız diyor :))

Yahu böyle adamlar tek ayak üzerine karsilarindaki kadını kandırmak adına 10 yalan söyler.
İnanmayın/kanmayin
evet bence de yalan. çünkü bana sırf manipülasyon yapmak adına , sırf cinsel paylaşım yapmıyorum diye "kadınsı ol biraz, cilve yap , hiç kadınsı değilsin" diyordu ki. ben gaza gelip coşayım. ahhh ahh çok bekler. ben de her seferinde ben ciddi ilişki arıyorum, evlenmeden olmaz dedim :))))

evet en baştan net ve dürüst belli etti de.
evet muhabbetini çok seviyordum. ve elektrik de almıştım. ama benim kafa hep ya ciddi değilse diye uyarı veriyordu.
o da her seferinde ben cinsel paylaşım yapmadığım kadına duygu besleyemiyorum diyordu. bu nasıl saçma birşey aslında?
belki bilmiyorum eğer hesapsızca ben de uyum sağlasaydım bağlanır mıydı. ama Adil yıldırım bir erkeği cinsellikle kendinize bağlayamazsınız diyor :))
bence sizin biraz duygu açlığınıza denk gelmiş, umut bağlamışsınız. yoksa hergün karşımıza çıkan tiplerden. 6 ayınıza da yazık olmamış, muhabbet ettim vakit geçirdim deyin gitsin :) kayıp olcak bişe değil.

X