yine bir hüsran

Hatalarınızı değerlendirip kendinizi suçlayıp sonrada engeli kaldırmaya doğru yol alıyor gibisiniz 🤷‍♀️
level atlıyorum ve barıştık diyormuşum :KK70:
ya barışmak marifet değil evlenmek de öyle, sonra buraya gelip konu açan boşanıyorum diye üyeleri de görüyoruz. o yüzden hiç birşey o kadar kolay değil. ben o adama gerçekten aşırı taviz verseydim şuan 50 kere yanıma gelmişti.

Aa yok artık şaka mısınız? Ben de size adam başkalarına da yazıyodur diye anlatmaya çalışıyorum. Adam size zaten kendisi açık açık söylüyormuş hayatında başkaları olduğunu. Siz de eski karısıyla yaşadığı evde ben nasıl yaşıycam falan diye dertleniyodunuz. O kadar konuştuğu kadının içinde sizi o eve getireceğinden de baya eminsiniz

Valla şaka gibi. Amma meraklıymışsınız yüz yüze bile görüşmediğiniz adamın bilmem kaçıncı flörtü olmaya. Size laf anlatmaya çalıştığım için kendimden özür diliyorum. Allah akıl fikir versin size başka bir şey demiyorum.

Mirta Mirta ben boşuna mı ,

"Adamın sizi neden engellemediğini anlatırım anlatmasına da , Adil ve benzerlerinin para kazandığı işi , ücretsiz sunmak mantıksız geldi." demiştim. 😂

ay kız senin adını o kadar duydum ki inan hiçbir konuna da denk gelip okumadım.
ben zaten normalde kendi konularım dışında siteye çok giremiyorum. bugün yıkık dökük bir haldeyim de biraz içimi dökmeye çalışıyorum.
ama sen de sanırım ilişki mağdurusun?
ben de maalesef bir türlü değer verecek yüce gönüllü bir insan bulamadım :)
son ilişkimde de sorun adamın duygudan çok cinsel muhabbet yapması ve benin de bu konuda asla taviz vermemem.
sonuç dün gece gözümün içine baka baka (tabir yerindeyse) başka kadınla yazıştı saatlerce.
bilmiyorum, bazı kadınlar var mesela ben sevgilimin wp da çevrimiçi olduğunu asla kontrol etmem vs. edince işte böyle şeylere takılıyor insan. belki ben de bakmasaydım, bu kadar kurcalamasaydım daha az sorun yaşarmıydım acaba
Aynısı ben yaşıyorum adam cinsellik konuşuyor ama değer de veriyor seni gün içinde arıyor soruyor mu davranışları nasıl sana karşı ? O çevrimci olsa ben ekran resmî isterim mesela bence arkana bakmadan kaç o varya daha kimlerle yazışıyordur

level atlıyorum ve barıştık diyormuşum :KK70:
ya barışmak marifet değil evlenmek de öyle, sonra buraya gelip konu açan boşanıyorum diye üyeleri de görüyoruz. o yüzden hiç birşey o kadar kolay değil. ben o adama gerçekten aşırı taviz verseydim şuan 50 kere yanıma gelmişti.
Evli insanların boşanma kararı vermesi ile senin sevgilin bile olmayan adamla bu garip münasebetini bitirmen bir değil. İnsanlar ortak hayat kurmuş, ortak çocuk var, ortak ev var, araba var , eşya var, aileler bile ortak olmuş artık, arkadaşlar bile ortak, kesip atmak kolay olmuyor, sen adamı engellesen hayatına hiç girmemiş gibi olacak :KK70: Kendini kimlerle kıyaslıyorsun .

ben burada yazılanları kulak arkası etmiyorum.
şöyle bir şey var ki, insan başkasının yaşadıkları ile ilgili yorum yaparken çok güzel şeyler yazıyor da işte iş uygulamaya gelince kaç kişi yapıyor bilemiyorum. ben yapamıyorum en azından.
ama onu bunu geç, buraya yazmak acaip rahatlatıyor. ona da yazdım birebir ama şuraya da iliştireyim öküzün teki ben ne kadar başaralı olabilirim bu ilişkide?
İhtimali bile göz kamaştırıyor işte.

Aynısı ben yaşıyorum adam cinsellik konuşuyor ama değer de veriyor seni gün içinde arıyor soruyor mu davranışları nasıl sana karşı ? O çevrimci olsa ben ekran resmî isterim mesela bence arkana bakmadan kaç o varya daha kimlerle yazışıyordur
yani cinsellik evet onun için de olmazsa olmazdı. zaten benimle en çok sorun yaşadığı o konuydu. zaten uzaktık bunu dert ediyordu bir de hiçbir şekilde bahsetmesini istemeyince hiç kadın gibi değilsin demeye başlamıştı. yani artık zaten engelledim. ve sadece sosyal medyadan ulaşırsa kendi ulaşır. pek zannetmiyorum. ama benim için şuan engellemiş durumda zaten. yani evet istediğiyle gönlünce yazışsın artık. ben engeli bastım

Evli insanların boşanma kararı vermesi ile senin sevgilin bile olmayan adamla bu garip münasebetini bitirmen bir değil. İnsanlar ortak hayat kurmuş, ortak çocuk var, ortak ev var, araba var , eşya var, aileler bile ortak olmuş artık, arkadaşlar bile ortak, kesip atmak kolay olmuyor, sen adamı engellesen hayatına hiç girmemiş gibi olacak :KK70: Kendini kimlerle kıyaslıyorsun .
evet öyle ama yinede sonuçta bir iletişim oluyor aylar süren ben o kadar da ruhsuzca değerlendiremem. en nihayetinde bir paylaşım vs oluyor. ama ben bunu tabiki bir evlilik asla bir tutamam.
ay adamı engelledim zaten istediğiyle şuan konuşuyor, sexting mi yapıyor ne yapıyorsa yapsın.
Allahım artık şuraya böyle hayırlı mutlu haberler veren konular açmak nasip olsun inşallah. amin

6 ayda bir araya hiç gelmediniz mi?
Yani ciddi bir ilişki düşünen erkek fizana yine giderdi. Çok uzatmışsınız bile. Yaş kaç ikinizinde?

evet öyle ama yinede sonuçta bir iletişim oluyor aylar süren ben o kadar da ruhsuzca değerlendiremem. en nihayetinde bir paylaşım vs oluyor. ama ben bunu tabiki bir evlilik asla bir tutamam.
ay adamı engelledim zaten istediğiyle şuan konuşuyor, sexting mi yapıyor ne yapıyorsa yapsın.
Allahım artık şuraya böyle hayırlı mutlu haberler veren konular açmak nasip olsun inşallah. amin
İşte bu kadar duygu oluşturacak bir şey bile yok ortada, her ne kadar kabullenmek istemesen de.

off yazmayabilirsin konum seni ağırlamak için beklemiyor da
bu adamla biz 6 aydır full görüşmedik arada ayrılıklar oldu sosyal medyadan başkalarıyla görüştüğünü o sürede gördüm. benimle biriber yazışırken değil bu durum. dün geceki yazışması da ben git başkalarına yaz dedikten sonra oldu.
yani gelip buraya ego kasıp da sanki birşey yazıyormuş gibi tafra yapmayın Allah aşkına. size de Allah akıl fikir versin
Öf adamın umrunda bile değilsin yeter artık ya. Kendi duymak istediğin şeyleri mi yazalım illa? İki çıplak foto at diye manipüle etmeye çalışmış. Atarsan başkasına bakmam diyor. Atmazsan başkalarına yazarım diyerek baskı kurmaya çalışıyor olay bu. Engelleyip açınca da herhalde yola geldi nude falan atacak bu bana deyip bir süre daha uğraşıyor baktı tık yok yine umursamıyor. Olay bu yani. Başka bir uğraşın olmadığından ve seninle ilgilenen adam akıllı biri olmadığından dolayı bir ihtimale bel bağlamışsın.

Evet ilişki yaşamayı beceremiyorsunuz çünkü ilişki yaşamayı bilmiyorsunuz.
O yüzden saçma sapan adamlarla mesajlaşmayı ilişki sanıyorsunuz, ilişki içinde olmadığınız erkeklere adamların alakalarının olmadığı sorumluluklar yükleyip istediğiniz olmayınca anlamsız tripler atıyorsunuz; o yüzden adil yıldırımın 16 yaşındaki tecrübesiz genç kızlara hitap eden taktiklerini çok önemli şeyler sanıyorsunuz; o yüzden "cinsellik yaşamadığım kadına bağlanamam" tarzı saçma sapan cümleleri evlilik vaadi sanıyorsunuz.
Üzgünüm ama gerçek bu.

Daha ilk dakikada notu verilip geçilecek adamlara bağlanıp, aylar harcıyorsunuz. Adamların bir suçu yok ki.
Adam kurmaması gereken her cümleyi kurmuş, "benden bir cacık olmaz" diye bağırmış resmen ama siz "cinsellik yaşamazsam bağlanamam" cümlesindeki bağlanma kelimesine bi umut tutunup devam etmişsiniz.
Mesajınızı umursamamış, gidip yine yazmışsınız.
Whatsapp dışındaki yerlerden engellememenizin tek sebebi de haliniz olmaması falan değil, hala yazmasını beklemeniz.
Siz bu kafayla devam ederseniz daha çoook aylar yıllar harcarsınız.

X