Yine esimin ilgisizligi

Bebeğiniz küçükmüş ona ufacık bir yatak bile yeter odada neden bebekle yatıyorsun ki eşine ayrı yatmak istemiyorum sen yanımda ol bebeğe odaya yatak yapalım de ve yatağınızı hiçbir bahaneyle ayırmayın
Bence artık kayınvalide de kalmaya gerek yok. Yirmi gün olmuş evinize neden dönmuyorsunuz ki.
Herkesin iletişim di farklıdır evet ama yüzyüze de konuşabilmelisin eşinle bunu aşmaya calis

Ayri yatiyorsunuz. Cocugun sorumluluğunu hiç almiyor. Kv'dedesiniz. O kadar sorununuz var ki. Diger konuda adam gece yarilarina kadar gezdiğini söylemiştin.

Ikizler ile adama kahvalti yapiyordun felan. Daha önceki konunda herkes boşan dedi diyemi yeni konu açtin?

Ayri yatiyorsunuz. Cocugun sorumluluğunu hiç almiyor. Kv'dedesiniz. O kadar sorununuz var ki. Diger konuda adam gece yarilarina kadar gezdiğini söylemiştin.

Ikizler ile adama kahvalti yapiyordun felan. Daha önceki konunda herkes boşan dedi diyemi yeni konu açtin?
Hayır o başkasının konusu . Ikizlerimyok kızim var. Eşim gezen biri değil yanlış hatırlıyorsunuz

Iyi akşamlar. Daha önce de buraya yazmıştım. Bebegim var 2.5 aylık. Gunlerim yoğun ve yorucu geçiyor haliyle. Kvalidemdeyiz bir süre daha. Yemek vs yapıyor arada çocuğa bakıyor nispeten daha rahatım. Sorun eşim benimle kesinlikle ilgilenmiyor burada yazmıştınız sen ilgilen veya sorun neyse konuşun diye. Ben yazılı olarak daha iyi kendimi ifade ettiğim için eşime upuzun bir msj yazdım. Benimle ilgilenmediğini gün içinde bi 5dk bile ayırmadığını en son bana ne zmn sarildin öptün ben unuttum artık vs vs dedim.
Bana haklisin dedi. Bikac gün yanıma geliyordu sarılıyor vs. Sonra yine aynı . Yine böyle bir msj yazdım senden bir beklentim yok dedim benim zorlamamla mi sevgi göstereceksin fln yazdım. Zamanla vs dedi.
Günler geçiyor bana bi nasılsın demiyor bi sarılmiyor sabahları yanıma gelir çocuk uyudu mu fln der şunu yapalım bunu yapalım sadece çocuk konuşuruz. Haliyle normal ama ben de insanım. Sen ilgi göster diyeceksiniz gece cocuk uyuyor yanıma gelmiyor bile insan hiç mi eşine sarılmak istemez. Kvalidemde olduğumuz için ayrı koktuk odasında uyuyor bn bebekle yatak odasindayım burda. Akşamları anne babasiyla çay içiyor. Bebegim uyuyor ben de uzanıyorum yanıma uğramıyor. Cinsellik vs beklentim zten yok da bir erkek olarak benimle ilgilenmiyor.
artık böyle bir şeyin imasında bile bulunmayacağım. Hiç bir şekilde eşimden ilgi vs beklentim yok. Benim de tek derdim biraz bbebeğimi büyüyebilmek. Benim için de sadece bebeğim var artık.
Geçiçi bunlar. Bebekli hayata adapte süreci..geçer bu günler

Kv demiyor mu neden ayri yatiyorsun diye? Çocuk tek senin mi? Gece uyandiginda bir kere de o beşik sallamamali mi? Anladigim kadariyla ne sizle ne bebekle bir alakasi yok. Daha akli buyumeden evlenmiş. O yuzden ne evlilik ne de çocuk zorluguna katlanamiyor
Yok yok bu kayinvalideler ogullari ayri yatsin istiyor benimki de bunlardan suan izindeyiz kaynanadayim oglum odadaki kanepeye sigmazsiniz sen burdaki kanepede uyu der degisik biraz turunun son ornegi saniyordum ama varmis daha bu turler 😂

Bebek muhabbetlerinden sıkıldı mi acaba

Eve gecice farklı olabilir belki,caba da gostermissiniz aslinda,hic mi cinsellik istemiyor?

Yok yok bu kayinvalideler ogullari ayri yatsin istiyor benimki de bunlardan suan izindeyiz kaynanadayim oglum odadaki kanepeye sigmazsiniz sen burdaki kanepede uyu der degisik biraz turunun son ornegi saniyordum ama varmis daha bu turler 😂
Ben de beterini duydum şok oldum. Ablamin arkadaşinin kv.si oglunu sadece bebek denemelerinde yatağa gitmesine izin veriyormuş. Duyduğumda şok oldum ama kiz evi terketti bir kere bile arayip sormadilar. Gerçekten insan cildinde çok fazla yaratik var bu dunyada. Timarhanelere kendilerini ağaç, bocek, filosof sananlari tikarlar ama kendilerini adam sananlar işte boyle insanlarin hayatlarini burunlarindan getirmek için dolaşir etrafda

Ben de beterini duydum şok oldum. Ablamin arkadaşinin kv.si oglunu sadece bebek denemelerinde yatağa gitmesine izin veriyormuş. Duyduğumda şok oldum ama kiz evi terketti bir kere bile arayip sormadilar. Gerçekten insan cildinde çok fazla yaratik var bu dunyada. Timarhanelere kendilerini ağaç, bocek, filosof sananlari tikarlar ama kendilerini adam sananlar işte boyle insanlarin hayatlarini burunlarindan getirmek için dolaşir etrafda
Bu da daha betermis arkadasin kurtulmus birine iyiligi dokunmus bence hic tekrar barismasin.

Görücü usulü mü evlenmiştiniz? Ben size karşı bir sevgisi olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Bebeğin doğması size ufakta ilgi göstermesini asla engellemez. Bu şekilde de evliliğiniz nereye kadar gider?

Görücü usulü mü evlenmiştiniz? Ben size karşı bir sevgisi olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Bebeğin doğması size ufakta ilgi göstermesini asla engellemez. Bu şekilde de evliliğiniz nereye kadar gider?
Hayır görücü usulü değil 2 yıl görüşmustuk. Evlilik bir yere gitmesin umrumda değil açıkçası. Ben çabalamıyorum zten. Başka sorunlar da var.

Bence abartıyorsunuz daha 2,5 aylık bir bebek başka ev bebeğin gaz sancıları vs çok normal ayrıca ilgi göster denince gösterilmez ki siz sarılın siz öpün o da satılıp öper hep karşıdan beklemeyin ayrıca çoçuklu hayata alışmak cidden zaman isteyen bir şey ayrıca doğumdan sonra erkekler hemen yaklaşmıyor kadınlara kutsal gördüklerinden ve de doğum olayı yüzünden bir süre uzak dururlar

Kesinlikle. Benim oglan yeni dogdugunda esimin istegiyle bizde kaldik kayinvalidede bir sure. Her gece oglunu ayri odada yatirmak icin ugras veriyordu 🤦‍♀️ burasi dar, sigmazsiniz, yarin ise gideceksin bebek uykunu böler vs vs. Gelde sempati besle bu kayinvalidelere.

Ayrica konu sahibi esinizle normal iliskiniz nasil bilmiyorum ama baska sorunlariniz yoksa sitem etmeden ozlediginizi belli edin. Belki esiniz o zaman adim atar. Boyle uzun mesajlar atarak bu durumu duzeltmeniz zor.

X