yirmilik diş acısı ne zaman geçer

Özelde siz bir müşterisiniz.Müşteriye iyi davranılır yoksa bir daha gelmez.Sanırım bol müşterisi var ki böyle davranıyor.Herkese karşı böyleyse sinek avlar.Bir sürü özel dişçi var çünkü.Prenses muamelesi yazanlara itibar etme bence o kadar para bayılıp devlet yerine özele gidiyorsan insan gibi muamele görmek Hakkın.Ticari bir kurum orası

hayır ameliyatsız aldığı için yan dişi kıracaktı.işi daha kolay olacaktı ama yan dişe zarar verecekti.
ameliyatlı çekim oldu ben istediğim için dişim kırılmadı.
kızdığım bu.hep işin kolayıma gitmeleri.hastaya bunu sorması bile abes.öyle şey mi olur ya

siz konumu gram anlamamışsınız.tekrar okuyun isterseniz

Yok canım ben doğru anladım da verdiğim örnek seninki ile birebir değildi.
Doktor sana dikişli yaparsam yandaki diş kırılmaz dedi mi? Seçenek sundu mu ki sen "dikişli yapın, diğer diş kırılmasın" dedin?

Ha buarada iğneden belli bir süre sonra işleme başlamak için deneme yaparlar, uyuşma olmadıysa ikinci iğne yapılır. Benim 3 iğnede uyuştuğu için o süreci iyi bilirim. Yani deneyip canını acıtması normal.

Yok canım ben doğru anladım da verdiğim örnek seninki ile birebir değildi.
Doktor sana dikişli yaparsam yandaki diş kırılmaz dedi mi? Seçenek sundu mu ki sen "dikişli yapın, diğer diş kırılmasın" dedin?

Ha buarada iğneden belli bir süre sonra işleme başlamak için deneme yaparlar, uyuşma olmadıysa ikinci iğne yapılır. Benim 3 iğnede uyuştuğu için o süreci iyi bilirim. Yani deneyip canını acıtması normal.
kapatalım bu konuyu.ben bu konuda kendimi ifade edemedim sanırım.anlaşılamadığımı düşünüyorum

Geçen konuna da yorum atmıştım. Benim yirmilik çekimim güle oynaya olmuştu. Ondan cesaretle dün kırık dolgulu dişimi çektirmeye gittim.
Yine aynı doktor pıt diye çekti, neredeyse opecektim adamı, ağrısız sizisiz bitti diye.
AMA morfinin etkisi geçince... Etimden et koptu sandım,nasıll canım acıdı. Ağrı kesici içtim, yanağıma buz koydum. Zar zor uyudum. Neredeyse ağlayacaktim.
Bugün de iki ağrı kesici içtim,yeni yeni geçti açısı
Ne diyeyim, çok geçmiş olsun.
Yanağına buz koy, iyi gelir belki sana da

elinizle falan oynanacak bakılacak bir şey değil o dikişler mikrop kapabilir oynamayın. sıvı tüketin ağız bakımınıza özen gösterin. keşke diş çekiminden sonra yüzünüze az buz tutsaydınız. ağzınızı tuzlu suyla gargara yapabilirsiniz. yarına şişliği geçer diye düşünüyorum.

Bende diş hekimi asistanıyım. Dt nin tavrı ve iletişimi zayıf kalmış aslında. Diş işi zaten kolay değil hasta için, bi de tavır olarak gergin davranınca siz kendinizi kötü hissetmişsiniz. Olabilir bizde bazen 1 saat bile beklettiğimiz oluyor hastayı ama insan başına gelecek aksaklıkları kestiremiyor önceden. Ağrılarınız 10 günden önce geçmez antibiyotik ağrı kesici devam :)

Kızlar sizlere de geçmiş olsun. ben de cuma günü yirmilik disimi cektirdim.o gun uyuşukluk geçtikten sonra ağrı krsici icmeme ragmen saatlerce agridan ağladım.öyle böyle bi ağrı degil.bi hafta olacak nerdeyse hala ger gece ağrı çekiyorum.tam ağrı gittikce azalıyor derken bu gece yine başa döndü sanki.bu kadar agrimasi normal mi?yarın tekrar dişçiye gitmeyi düşünüyorum.dayanılacak bi ağrı degil ya.

X