Yiyip yiyip kilo alamamak

Evet kızlar sorunum bu... Dünyaları yesem de doğru düzgün kilo alamıyorum. Metabolizmam hızlı heralde:KK43: Ki gerçekten çok yiyen bi insanım, gece bile yemek yerim. Ama cık yani olmuyo. Böyle biraz kilo alıyım kadınsı bi görüntüm olsun istiyorum. Var mı aynı dertten muzdarip? Ya da kilo alanlar nasıl alıyor...:KK42:
Sinirli misin çok terlemen var mı belki tiroidin fazla çalışıyordur

Yani zayıflıktan ölüyo gibi görünmüyorum ama o kadar fazla insandan "bi beş kilo alsan" cümlesini duydum ki moralim bozulmaya başladı
Insanlar böyledir boşver. O 5 kiloyu alsan bu seferde eski halin iyiydi derler.
Daha fazlasını alsan sende çok kilolusun derler.
Laf olsun yeterki konuşmak için konusuyorlar.
BEn halimden memnunum de geç.

İyisiniz iyisiniz. :))
165 e 48 kilo bence çok zayıf durmaz tam ideal 36 beden. Çevredeki çok zayıf olmayanlardan gördüğünüz mobing sizi bu psikolojiye soktu galiba. :KK53:

Bir zamanlar ben de oyleydim. 8 kilo aldım görenler iyisin diyor ama ben eski zayıf, çevik, atak, hızlı halimi özlüyorum.. :KK51:

Birazdan birileri gelip "Abur cubur tüket, yatmadan evvel makarna ye, bebe bisküvisi ye, kek ye, kola iç." Diyecek. Lütfen onları dinlemeyin. Sağlıksız bir şekilde karın bölgenizi yağlandırmaktan ileri gidemezsiniz. Size tavsiyem mümkünse bir spor salonuna üye olun. Antrenörünüz size bir çalışma programı yapacaktır. Buna uygun olarak protein ağırlıklı beslendiğinizde kas kütleniz artacak ve sağlıklı bir şekilde kilo alacaksınız. Youtubeda bununla ilgili kanallar var. Değerlendirmenizi tavsiye ederim.

A
Birazdan birileri gelip "Abur cuvur tüket, yatmadan evvel makarna ye, bebe bisküvisi ye vs." Diyecek. Lütfen onlari dinlemeyin. Sağlıksız bir şekilde karın bölgenizi yağlandırmaktan ileri gidemezsiniz. Size tavsiyem mümkünse bir spor salonuna üye olun. Antrenörünüz size bir çalışma programı yapacaktır. Buna uygun olarak protein ağırlıklı beslendiğinizde kas kütleniz artacak ve sağlıklı bir şekilde kilo alacaksınız. Youtubeda bununla ilgili kanallar var. Değerlendirmenizi tavsiye ederim.
Abur cubur, makarna, fast food ... Genelde hep bu şekilde besleniyorum zaten. Ama hemen her şeyi yerim. Aslında şu beslenmemi düzene sokarak başlamam gerekiyor galiba işe

Genelde cocuktan sonra kilo aliyolar ama bazilarida hic almiyo.. sanslisin diycemde asiri zayiflikta iyi degil.. yani herkesin bi ideal kilosu vardir kafasinda..benceede bi doktora diyetisyene git belki ciddi bi sorunvardir

Bence kilonuz da normalmis ben sizden zayifim ama saglik sorununuz yoksa eger gercekten yerseniz alirsiniz :) kalori hesabi yapin inanin sandiginiz kadar yemiyorsunuzdur, belki bir oturusta iki durum yiyorsunuz da ama gunun kalaninda eksik kalori aliyorsunuzdur.

Bence kilonuz da normalmis ben sizden zayifim ama saglik sorununuz yoksa eger gercekten yerseniz alirsiniz :) kalori hesabi yapin inanin sandiginiz kadar yemiyorsunuzdur, belki bir oturusta iki durum yiyorsunuz da ama gunun kalaninda eksik kalori aliyorsunuzdur.
Ya sürekli bi şeyler yeme halindeyim cidden görseniz gülersiniz:)) yarım saat bi şey yemiyim kendimi buzdolabının önünde buluyorum.

Bende öyleyim en az insanların ne kadar çok kilo almışsın. Kadar kötü birşey bu . ne kadar zayifın demesi. Bi ara bebek mamasi yedim belki 1 kilo falan aldım ama midem bulanıyor artık ondan
aynen bende onu denedım ama ne çare..Troidlerde sağlam benım normal değerler..Sıkıldım artık sürekli ye yeye kendine iyi bak denmesinden..:ukala:

Evet kızlar sorunum bu... Dünyaları yesem de doğru düzgün kilo alamıyorum. Metabolizmam hızlı heralde:KK43: Ki gerçekten çok yiyen bi insanım, gece bile yemek yerim. Ama cık yani olmuyo. Böyle biraz kilo alıyım kadınsı bi görüntüm olsun istiyorum. Var mı aynı dertten muzdarip? Ya da kilo alanlar nasıl alıyor...:KK42:
Vay Arkadaş dünya ne adaletsiz bir yer. Oysa ki ben mutfağın önünden geçince Kilo alıyorum...

Bende kilo alamayan azınlıktayım malesef ama senin yaşın küçük henüz belki 25 den sonra alırsın.Bende umutlar tükeniyo yaş 30 oldu

X