Yoğun bakımda yatan annem öldü....

basiniz sagolsun arkadasim ölüm hepimiz icin, cok üzüldüm .. allah sabir versin, nur icinde yatsin allah rahmet eylesin. okudum canim.

Sevgili monet ne sebepten dolayı sarılamadın annene bilmiyorum canım ama sakın geç kalma olurmu.isterse annen dünyanın bir ucunda sen bir ucunda ol.ne yap ne et annene git, onu ara halini hatırını sor, onun gönlünü yap her zaman sen kazanırsın.Benim içinde bir kere sarıl annene hemde sımsıkı çünkü benim sarılacak bir annem yok artık...senağlamabak ben kaybettim anneciğimi bir bilsen içimdeki yangınları inan ne sözler anlatır nede akan gözyaşlarım.içim yanmıyor resmen KAVRULUYOR.17 gün oldu ben hala anacığımın öldüğüne inanamıyorum.çok zor bunu anlatamam.birde benim annem çok temiz kalpli çok iyi niyetli bir insandı.herkesten bir darbe yedi anacım.ah yazdıkça daha bir kötü oluyorum.ELLER KADİR KIYMET BİLMİYOR ANNE, SENİN KADAR KİMSE SEVMİYOR ANNE......
senağlama

Ah canım benim şu an yanımda olsaydında sana sımsıkı sarılsaydım.beterin beteri var derler doğru tabi.başınızdan neler geçti bilmiyorum ama allah sizede banada sabır versin.zaten çocuklarımız için ayakta durmak zorundayız.onlar olmasaydı bu dönemi çok daha zor atlatırdım.bizim bilmediklerimizi yüce allah biliyor.ne yapalım kader buymuş, bunları yaşayacakmışız.sende kendini böyle teselli et canım benim olurmu..
senağlama

Kızlar ismini yazamadığım bütün arkadaşlara çok ama çok teşekkür ederim.Allah hepimizin dualarını kabul eder inşallah:Saruboceq:Allah hepinizden razı olsun...

allah rahmet eylesin nur içinde yatsın
allah sana da sabırlar versin canım
ağlattın beni gece gece

Basiniz sagolsun...Mekani cennet kabri nur olsun....Sizlerede Allah sabir versin...

Allah taksiratını affetsin;mekanı cennet olsun inşallah....sizlerede sabır ve metanet versin...Annelerin kaybı hep ağırdır...ama illaki çilekeş gün yüzü görememiş annelerin kaybı, evlatların içine daha bir oturur((Rabbim dünyada göremediği rahatlığı inaşallah orda nasip eder...rüyanı güzel görmüşsün canım ...bu bir teselli...demek üzüntün ona malum oluyor((bol dua et onun için,gidenlerimizin bizden tek bekledikleri duadır canım...Anneciğinin duasınıda okudum...Allah kabul etsin inşallah ....sevgiler

Allah sabır vesin,Allah annennin mekanını cennet eylsin.........

Anne bu ya...........nasıl dayanılır ki???senağlamasenağlamasenağlama

cnm annenin ruhuna yazıma başlamadan önce fatiha okudum.inan yazını okurken dayanamadım.allah yardımcın olsun.sevdiklerimizi bize bağışlasın

:çok üzgünüm: Rabbim sana ve sevenlerine sabır versin... mekanı cennet olsun inş...hepimizin dualarının anneciğine ulaşmasını diliyorum... :Saruboceq:

Okuruz cnm ne demek. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inş..

basin sagolsun arkadasim, mekani cennet olsun anneciginin Insallah, Rabbim sizlere sabir versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…