Yoğun bakımda yatan annem öldü....

canım benim başın sağolsun anneciğinin ruhu şad mekanı cennet olsun inşallah....

Allah rahmet eylesin arkadaşım................Çok üzüldüüüümmm..

Duasını da okudum..........................

allah geride kalanlara sağlık sıhat versin...
hepimizi sırası gelecek ve teker teker göçeceğiz bu diyardan
rabbim hepimize hayırkı ölümler versin..

Allah rahmet etsin canim benim , sanada bol bol sabir versin cenabi Allah....insaallah okurum bende ....

Mekanı cennet olsun inşallah....Fatihalar ulaşsın....

başınız sağolsun çok üzüldüm
rabbim sabrınızı artırsın
fatiha okudum canım mekanı cennet olsun

canım benim..
başın sağolsun.. Allah sabır versin..
fatiha okudum, yerine ulşamıştır inşallah..
Bu cuma günü sen de annene yasin oku gönder...
tekrar sabırlar dilerim canım...

Canım başınız sağolsun. Allah sabır versin.
Fatiha okudum canım Allah'ım tahsiratını affetsin.

öncelikle başın sağolsun canım benim.Allah sabrını versin...yazının sonunu okuyamadım bile çok duygusalımdır ama kolayda ağlamam..fakat bu sefer sanki içimde biriktirdiğim sıkıntılar senin yazınla çıktı dışarı.
Yaşadığımız hayat bizi o kadar esir alıyor ki sevdiklerimiz bir ömür bizle kalacak gibi yaşıyoruz.bazen seni seviyorum deyip sıkıca sımsıcak sarılmayı unutuyoruz.annemi ben hiç şöyle sımsıkı sarmadım bilsen..şimdi yazını okudum ve herşey bizler için onu kaybedipte keşke sarılabilsem demekten se haftaya yanına gidince onu sarıp öpmek istiyorum.. sana başsağlığı annenede allahtan rahmet diliyorum..giden gidiyor bilinmeze,kalanlaraysa en zoru alışmak kalıyor yokluğuna...........
mekenı cennet olsunsenağlama

Allah'ın rahmeti bol olsun..
Sabrınızı arttırsın...
Mekanı cennet olsun..

Ölüm kimin kapısını çalmadan bıraktı ki şimdiye kadar?
Allah çektiklerinin karşılığını ahirette bol bol versin inş...

canım benim başın sağolsun allah sizlere ömür versin,mekanı cennet olsun :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

başınız sağ olsun annenizin ruhuna fatiha okudum mekanı cennet olsun ruhu şad olsun

Öncelikle başınız sağ olsun, Allah Annenizin mekanını cennet etsin. Biliyormusunuz siz gene şanslısınız onunla yaşama, onu tanıma fırsatı buldunuz. Ben annemi hiç tanımadım, anne kokusu nasıl hiç bilmedim. Yazınızı okuyunca içim bir kez daha acıdı. Allah sabır versin ve Rabbim bizi yavrularımıza bağışlasın.

mekannı cennet olsun cnm ne demek tabii ki okuruz allah sanan ve yakınlarına sabiırlar versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…