Yoğun bakımda yatan annem öldü....

başınsağ olsun canım Allah sabırlar versin ,güzel anneciğinin mekanı cennet olsun inşaallah.

Ölüm işte hepimiz tadıcaz onu Rabbim ölümünde haıyrlısını versin inşaallah..

Allaha emanet ol...

başın sagolsunn tabıkı okuruz rabbım sabrını senden ve tum aılenın ustunden eksık etmesınn cnmm inna lillahi ve inna ileyhi raciun Allahtan geldık Allaha gıdecegızz mekanı cennet ola inşallahhhh

Başın sağolsun canım,çok üzüldüm.Allah sana ve ailene sabırlar ihsan eylesin..............................

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.Allah dualarımızı kabul etsin

başın sağolsun arkadaşımmm.sana sabırlar diliyorum.mekanı cennet olsun nur içinde yatsın anneciğin...
dualarımız tüm kaybettiğimiz yakınlarımız için olsun.Rabbım kabul et.(aminn)

başın sağolsun..gözyaşlarımı tutamadım inan..bende babamı kaybettim..allah sabır versin canım..

başın sağolsun canım nasıl üzgünüm, işyerindeyim şuan, tutamıyorum gözyaşlarımı
Kabri nur içinde olsun inşallahhh, cennet olsun mekanı, yattığı yerde huzur versin Rabbimm.
çok üzüldüm

senağlamacanımsın allah anneciğnin mekanını cennet eylesin ki bu acıyı 3 ay önce yaşamış biri olar neler yaşadığını ve yaşıya bilceğini çk ii biliyorum bitanem söylencek söz yk aslında mekanı cennet olsun

Başınız sağolsun..Ben de 1,5 ay evvel erken doğumla ikiz bebeklerimi,hafta sonu da kayınvaldemi kaybettik...1 aydır yoğun bakımda yatıyordu...senağlama:çok üzgünüm:
Allah mekanlarını cennet etsin inşallah...:Saruboceq:

canım başın sağolsun senağlama sözün bittiği yer :1no2: söyliycek şey bulamıyorum
mekanı cennet olsun

Seninde başın sağolsun canım.Allah rahmet eylesin evlat acısı zordur düşüncesi bile kötü.Alalhım sana sabırlar versin.Mekanları cennet olsun senağlamasenağlama

canım nasıl bir acıdır tahmin bile edemiyorum başın sağolsun Allah sabır versin mekanı cennet olsun anneciğinin...

başın sağ olsun canım.allah anneciğinin mekanını cennet eylesin.çok zor allahtan sabır diliyorum sana.

gözlerim doldu canımbenim anne diyince hiç dayanamıyorum ben ya mekanı cennet olsun inşallah ben okudum canım duamı allah kabul etsin inşallah rabbim büyük sabırlar versin sana ve ailene

Kızlar hepinize çok çok teşekkür ederim.Bana destek olduğunuz için sağolun.ıçimdekileri yazarak rahatlamaya çalışıyorum.Eğerki içime atsam bende annem gibi hasta olup evlatlarımı annesiz bırakıp aynı acıları çocuklarımında yaşamasını istemiyorum.Hepinizin ağzına sağlık tekrar tekrar teşekkür ederim......

Allah rahmet eylesin nur icinde yatsin annecigin canim, basin sagolsun :çok üzgünüm:

Allah rahmet eylesin ,mekanı Cennet olsun inşallah.:Saruboceq:
1 Fatiha okudum,Allah kabul etsin inşallah.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…