yok olmak sonra var olmak istiyorum

O kadar derinden hissettimki acilarinizi, gozyaslarima hakim olamadim.
Ananeciginiz nurlar icinde yatsin.
Insallah bundan sonrasi icin cok cok guzel bir yasam olur sizin icin

Hayatın attığı taş değişmez, sen güçlenirsin. Geçmişini bırak gitsin çünkü ruhunla, zihninle besliyorsun. İstersen yüz nakli ol, yine de aynı ruh aynı bedende olacaksın. Geçmişini yeni yeni alt etmeye başlamış 26 yaşındaki genç bir kadın olarak tek tavsiyem.

Bu yazılanları yaşamak ve hala ayakta durmak buraya yazabilmek siz bunları atlattıniz demi bundan sonrasını çok daha kolay güçlü şekilde halledersiniz sadece güzelce mesleğinizi elinize alın ve sırtınızı dayayabileceginiz adam gibi adam bulun hayatınıza ve ne varsa geçmişte kaldı diyin sonrasına bakın.Sizi siz yapan yaşadıklarınız iyi kötü hepsi sizden bir parça hayatta beden de iz...

Merhaba benzer konular kısmından denk geldim konunuza. Geçmişte yaşadıklarınız için üzgünüm, aradan üç yıl geçmiş şuanki durumunuzu merak ettim.

gözlerim doldu
zor çok zor hayat
senden de daha zorlarını da var yaşayan çok daha kolay yaşayan da var
Hayat bu, işte.
Yalnız annemin bir sözünü aklıma getirdiniz babamı 94 aniden trafik kazasında 35 yaşında kaybettik
çok zor acı...
99 da İstanbula halamın yanına gittik annem döndü dedi ki hiç unutmam cümlesini bu kafa benle geldiği müddetçe hiç bir yer güzel değil
bundan sonra geçmişi unutun hem değişmez hemde elinizde olmayan şeylermiş
önünüze bakın
İnşallah istediğiniz o ülkeye sevdiğinizle gider çok güzel bir aile olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…