YOL GÖSTERMENİZE ÇOK İHTİYACIM VAR..

Neyi soruyorsun anlamadım???
Mezardan mı seslenceksin ailene artık
motorları tabiki vermeyecek tüm haklarını avukat eşliğinde taleb edeceksin
Evet avukat tutacağım zaten..Aslında korkuyorum çocukları alıp gidersen cehennemin dibinde olsan seni bulurum diyor. Bu kararı ben kalbim sıkışarak verdim cesaret arıyorum her yorumda

Yaşadıklarınıza çok üzüldüm. Ama sorduğunuz sorular hiç normal değil. Ne demek haklı mıyım? Nafaka tazminatı avukatınız ile görüşürsünüz ama alabildiğiniz herseyi alın tabii ki. Evlilik içerisindeki yapılan tüm mallar ortaktır sizin çalısıp çalısmamanız önemli değil. Allah yardımcınız olsun. Tez zamanda kurtulmanız dileğimle

Çocuğunun arkasında durmayan biri iyi ebeveyn olmaz gibi ama siz bilirsiniz.
Konu şu an Çanakkale değil onu anladım ama başta neden kabul ettiniz ve birkaç sene için gözlemlemek için önlem almadınız onu anlamadım.
Ama sonraki mesajınızda ailesinin gönderdiği ev kirası parasını yedik deyince anladım dediğim gibi karşılıklı hiç düşünmemişsiniz.
Dediğim gibi umarım yüz göz olmadan boşanırsınız

Parayı ben yemedim ki para benim elimde değildi ondaydi.Yemek yiyelim gezelim falan diye diye bitirdi parayı para bitti dedi.Ben ne kadar para gönderdiklerini bile bilmiyordum o paradan ben hiç birsey istemedim.Zaten nişanliydik ne hakkım vardı o parada

En sondaki soruların cevabını yani tazminatı nafakayı tutacağınız avukat yönlendirmesiyle birlikte belirleyeceksiniz bu durum bizlik değil.

Boşanmaya çok geç kalmışsınız. İkinci çocuk olayı da çok yanlış olmuş. Umarım bundan sonra doğru kararlar alabilirsiniz en azından çocuklarınız için. Her kötü olaya bizzat şahit olmuşlar, psikolojilerini düşünemiyorum çok acı.

Teşekkür ederim
Yüz göz olmamak imkansız rahat vermeyecek.Yapmadigi kalmayacak ama her şeyi göze aldım artık ben bir kez daha çocuklarımla tehdit edilmek istemiyorum artık

Haklısınız çocuklarıma bunları yaşatmak istemezdim bende

Parayı yedik demişsiniz ama bu yüzden bu adamın bunları yapacağı daha nişanlıyken belliymiş.Keşke daha o zaman yollarınızı ayırsaymışsınız ama asıl sorun bu da değil,asıl sorun iki çocuğu da bu adamın ne halt olduğunu bildiğiniz halde dünyaya getirmeniz.Bu çok büyük bir bencillik ama mahkeme çocukları ona vermez çünkü çocuklar ufak ve size muhtaç.

Umarım vermez ben çocukları kaçirmasindan korkuyorum

Teşekkür ederim iyi dileğiniz için.Kendisini bu hale getirenin ben olduğumu söyleyip kendimden şüphe ettirip sorgulamama sebep oluyor çünkü o da annesi de.Hatayı hep kendimde aratıyorlar bana.Ben kıskanmışım,ona güvenmiyormuşum ondan deliriyormuş.Karşı komşumuzu kapı deliğinden gözetlerken yakaladım,telefonunda açık saçık kadınları izlediği videoları gördüm.Yolda başka kadınlara baktığını gördüm. Akrabasının düğününde dönüp yanımızdan gecen hiç tanımadığı bir kızın arkasına baktığını gördüm bana kıskanç diyor güvensiz diyor beni sen bu hale getirdin diyor benim güvenimi kendisi bitirdi bana kendimi sorgulatıyor

Yaşadıklarınıza çok üzüldüm, boşanmaktan korkmayın, gücünüz varsa iyi bir avukat bulun, çocuklar size muhtaç olduğu için sizde kalır en kısa zamanda feraha kavuşmanızı dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…