Yorum yapmayayım mı artık yani?

Hayır durum şöyle olur anlarım.
Ben eşimin kumar borcunu ödüyorum, boşanmadım.
Ama kumar sorunu olan bir konuya cık cık nasıl katlanıyorsun bu adama desem
gelip beni gömsün herkes.
Buna bile öyle yorum yapabilirsin, senin eşinin borcu vardı ama sana karşı çok iyi diye hatırlıyorum, ama belki diğeri hem kumar oynayıp hem dövüyordur aynı kefeye burada da girmezler ki.

Ben tüm kalbimle söylüyorum ki sizin sorun ettiginiz kadar etmezdim esinizin yaptığını. O yüzden umursamayn baskalarını.

Canım teşekkür ederim.
Allah gönlün kadar güzel bir hayat versin sana.
Çok tatlı birisin çünkü gözlemlediğim kadarıyla :KK66:

Yaa artık umursama kısmını geçtim.
Yersiz bir noktada benim konumu açmasından hoşlanmadım.

İnsanlar burada samimi olarak dertleşemiyor böyleleri yüzünden.

Evet bence de harika olurdu cidden.

Gerekli yerde bel altı vursa valla kızmam.
Bu da haklı derim.

Ben eşimin kumar borcunu ödüyorum, boşanmadım.
Ama kumar sorunu olan bir konuya cık cık nasıl katlanıyorsun bu adama desem
gelip beni gömsün herkes.

Bu tezatlığa böylesi yakışır çünkü.

Ama hiç alakası yok ki.

Kadın eşinin bekarken ödediği evin tapusunu kp niye eşimin üzerine vermiyor diye konu açmış.
Kocasının başının etini yiyormuş.

Ben de senin alın terinle ödenmemiş ya haksızlık ediyorsun adama bunun için kavga edilmez demişim.
Ne alaka yahu eşimin bana ettiği haksızlıkla?

Bana takası vardı da yer mi aradı anlamadım ki.
Doğru olanı söylemişsiniz o yüzden hoşuna gitmemiş söyledikleriniz.. boşverin gitsin canınızı sıkmaya değmez.. doğru bildiğinizi söylemekten vazgeçmeyin kim ne derse desin..

Canım teşekkür ederim.

Ah cok teşekkür ederim, beni niye sevmedi diye aglamakli dolaştığım bianda yorumunuz yüzümü güldürdü sagolun :)

Bosverin, gerçekten. Insanlar baskalarının üstünden ego tatmini yapmaya bayılıyorlar. Ben kocamın kumar borcuna aşık oldum serseri erkekimm (safinaz tonlamasıyla) deyip gecin en güzeli :)

Ah cok teşekkür ederim, beni niye sevmedi diye aglamakli dolaştığım bianda yorumunuz yüzümü güldürdü sagolun :)

Bosverin, gerçekten. Insanlar baskalarının üstünden ego tatmini yapmaya bayılıyorlar. Ben kocamın kumar borcuna aşık oldum serseri erkekimm (safinaz tonlamasıyla) deyip gecin en güzeli :)

Onu demesem bile adamı her yerde gömmesem o da iyiydi :KK70:
Salak, gerizekalı , akıl fukarası diyorum doğrusu :S

Sen de beni sevmeyen ölsün diye gezmelisin bence :)

Burada dertlerimi paylaştım diye, eşimin başıma ördüğü çoraba rağmen hala yanındayım diye
birinin konusuna samimi bir yorum yapamayacak mıyım?

Yuttum eşimin yaptığını ya da yutmaya çalışıyorum diye arkadaşım sen eşine şurada haksızlık ediyorsun diyemeyecek miyim?

Kusura bakma ama senin eşinin sana yaptığı daha kötü diyor biri.

Ben eşimin bana yaptığı kötü şeyin farkında değil miyim?
Çok iyi bir iş yaptı diyerek sarıp sarmaladım mı?
Aman da benim kocam kusursuzdur mu dedim?

Veya hepsi bir yana konumuz bu mu yahu?

Başka bir derdin içine benim durumumu sokuşturarak senin eşin daha kötü nasıl kabulleniyorsun demek
neyin nesi?

Kabullenemiyorum canım, hazım güçlüğü yaşıyorum hala.
Mutlu musun?

Konularını okudum, yorum yapmadım sanırım yoğun bir dönemdeydim.

Ama senin yaptığını yapmak herkesin harcı değil. Güçlü bir kadınsın benim gözümde. Eşinin yaptıkları evet kötü şeyler, ama iyi taraflarını götürmemiş ki hala yanında hala arkasındasın. Bu tamamen senin kararın, kimsenin bişey söylemeye hakkı yok. Evlilik bitirmek kolay değil biliyoruz hepimiz. Sen evliliğini yoluna sokma kararı almışsın, bundan sonra burdaki insanlara hiç bişey demek düşmez.

Tabi ki istediğin yorumu yapacaksın, düşündüklerini söyleyeceksin. Kimin ne dediği umurunda olmasın. Bence sen doğru olanı yaptın.

Canım teşekkür ederim.

Ya dertleşmeyi geç, başkasına yazdığın cevabı seneler sonra önüne koyan var.
Sen herkesi aklı selim sanıyorsun, değil.
Sıkma canını cidden. Geçen başkasına yazdım, milletin delisi, sıyırmışı, hırsından kudurmuşu falan at koşturabiliyor burada. Ben artık sataşanlara yukarıda saydıklarımdan biri demek ki, yazık deyip geçiyorum.
Sen de öyle yap.

Bu arada senin konuna gelince, kimse eşinin borcunu ödüyorsun diye ah vah etmiyor sana, boşansan da alkışlamayacaktı. İnsanlar sadece bık bık konuşmayı bilir. Ciddiye alma.

Bi şey daha eşim de beni aldattı bundan 3 sene kadar önce.. ama yaşadığımız durum sorunlar eşimin bana yaklaşımları her şey farklıydı..ben affettim ve yoluma devam ettim.. çok şükür çok da mutluyuz.. her olay kendi içinde farklı durumlara sahip.. hepsini farklı değerlendirmek lazım..
Ama birisi buraya eşim aldatıyo dövüyo sövüyo bi de üste çıkıyo deyince ayrılın o zaman diyorum.. her ilişkinin dinamiği ve kişilerin karakter yapısı farklı.. hangimiz kusursuzuz ve kusursuz bi hayat yaşıyoruz ki..

Onu demesem bile adamı her yerde gömmesem o da iyiydi :KK70:
Salak, gerizekalı , akıl fukarası diyorum doğrusu :S

Sen de beni sevmeyen ölsün diye gezmelisin bence :)

Demeyin demeyin, bosanırsanz bir gun ki insallah oyle bir sey olmaz o zaman soylersiniz. :) simdi yigidim aslanım dönemi :KK70: siz mutlu olun pozitifi çağırın insallah daha güzel olur her sey. Inanıyorsanız da eger, bu ay tam da Allah'tan isteklerde bulunmak için harika bi fırsat dönemi. Siz isteyin belki de hepsi kabul olur. :)

O da mutlu olsun ne diyim, canı sağolsun. :) insallah çok sevilirim bir gün :)

Bu bir KK gelenegidir yeni mi çözdün? Benimde yorumum birine fena dokunduysa mesela bur konuda haril haril eski konulari karistirmaya dalarlar direk bisey bulayimda ben de soyliyim diye :KK70:

Burada dertlerimi paylaştım diye, eşimin başıma ördüğü çoraba rağmen hala yanındayım diye

Yuttum eşimin yaptığını ya da yutmaya çalışıyorum diye arkadaşım sen eşine şurada haksızlık ediyorsun diyemeyecek miyim?

Başka bir derdin içine benim durumumu sokuşturarak senin eşin daha kötü nasıl kabulleniyorsun demek
neyin nesi?

Mutlu musun?
Beterin beteri var,hergün okuyoruz burada. Sizin konularınızı hatırlıyorum,eşiniz hatasını düzeltmek için çok çaba sarfediyordu diye hatırlıyorum,sizde bir şans verdiniz bu kadar basit. Kimi ilgilendirir ki bu. Ayrıca üşenmeyip eski konuyu okuyup oradan vurmaya çalışanların çok boş vakti olan,avare insanlar olduğunu düşünüyorum, umurunuzda olmasın. İstediğiniz konuya istediğiniz şekilde gayette yazabilirsiniz,geçmiş konuları deşenler utansın,sizin utanacak birşeyiniz yok.

Konularını okudum, yorum yapmadım sanırım yoğun bir dönemdeydim.

Ama senin yaptığını yapmak herkesin harcı değil. Güçlü bir kadınsın benim gözümde. Eşinin yaptıkları evet kötü şeyler, ama iyi taraflarını götürmemiş ki hala yanında hala arkasındasın. Bu tamamen senin kararın, kimsenin bişey söylemeye hakkı yok. Evlilik bitirmek kolay değil biliyoruz hepimiz. Sen evliliğini yoluna sokma kararı almışsın, bundan sonra burdaki insanlara hiç bişey demek düşmez.

Tabi ki istediğin yorumu yapacaksın, düşündüklerini söyleyeceksin. Kimin ne dediği umurunda olmasın. Bence sen doğru olanı yaptın.

Teşekkür ederim.
İnşallah doğru olanı yapmışımdır ya da yapıyorumdur.

Ya dertleşmeyi geç, başkasına yazdığın cevabı seneler sonra önüne koyan var.
Sen herkesi aklı selim sanıyorsun, değil.
Sıkma canını cidden. Geçen başkasına yazdım, milletin delisi, sıyırmışı, hırsından kudurmuşu falan at koşturabiliyor burada. Ben artık sataşanlara yukarıda saydıklarımdan biri demek ki, yazık deyip geçiyorum.
Sen de öyle yap.

Bu arada senin konuna gelince, kimse eşinin borcunu ödüyorsun diye ah vah etmiyor sana, boşansan da alkışlamayacaktı. İnsanlar sadece bık bık konuşmayı bilir. Ciddiye alma.

Haklısın.
Ben de pek çok şeyi dikkate alan biriyim maalesef.
Dönem olarak da hassas bir dönemde olunca deli de dese etkiliyor :KK43:

Nomu boşver yahu
değer mi ?

Değmez kader ortağım. Boşverdim gitti :)

Çenesi olan konuşuyor :ukala:

:):) Senin kısa öz yorumlarını yerim :KK70:

Demeyin demeyin, bosanırsanz bir gun ki insallah oyle bir sey olmaz o zaman soylersiniz. :) simdi yigidim aslanım dönemi :KK70: siz mutlu olun pozitifi çağırın insallah daha güzel olur her sey. Inanıyorsanız da eger, bu ay tam da Allah'tan isteklerde bulunmak için harika bi fırsat dönemi. Siz isteyin belki de hepsi kabul olur. :)

O da mutlu olsun ne diyim, canı sağolsun. :) insallah çok sevilirim bir gün :)

Böyle güzel yürekli bir insansın, o da mutlu olsun istiyorsun.
Hiç merak etme bir gün iyi ki bitirmiş, iyi ki gitmiş dedirtecek biri de çıkar karşına.
Her şey gönlünce olsun :KK66:

Teşekkür ederim.
İnşallah doğru olanı yapmışımdır ya da yapıyorumdur.

Haklısın.
Ben de pek çok şeyi dikkate alan biriyim maalesef.
Dönem olarak da hassas bir dönemde olunca deli de dese etkiliyor :KK43:

Değmez kader ortağım. Boşverdim gitti :)

:):) Senin kısa öz yorumlarını yerim :KK70:

Böyle güzel yürekli bir insansın, o da mutlu olsun istiyorsun.
Hiç merak etme bir gün iyi ki bitirmiş, iyi ki gitmiş dedirtecek biri de çıkar karşına.
Her şey gönlünce olsun :KK66:

Bende seni yerim :-)

neyin nesi?

Mutlu musun?
malesef heryerde oldugu gbı burada da hain insanlar var
hemen sizi eski konularınızdan vururlar
takılmayın siz de onlara vurun:)

X