Yorum yapmayayım mı artık yani?

Bi şey daha eşim de beni aldattı bundan 3 sene kadar önce.. ama yaşadığımız durum sorunlar eşimin bana yaklaşımları her şey farklıydı..ben affettim ve yoluma devam ettim.. çok şükür çok da mutluyuz.. her olay kendi içinde farklı durumlara sahip.. hepsini farklı değerlendirmek lazım..
Ama birisi buraya eşim aldatıyo dövüyo sövüyo bi de üste çıkıyo deyince ayrılın o zaman diyorum.. her ilişkinin dinamiği ve kişilerin karakter yapısı farklı.. hangimiz kusursuzuz ve kusursuz bi hayat yaşıyoruz ki..

Ya saçmalamaz mısın sen aldatıldı isen kesinlikle o ilişkiye devam etmemeli, kendi ilişkinin dinamiğini sorgulamamalısın. Burada millete de akıl verme lüksün yok çünkü aldatıldığın için sıradaki faaliyet olan dayak yemeyi bekliyorsun. Başka fikrin olamaz senin. Sen kötü örneksin sen kaka örneksin.
Unutma senin dışında herkesin hayatı mükemmel sen ezilmeye mahkumsun. Sana girmen için diretilen rol bu. Çünkü burası böyle işine gelirse.

Sen bunu yazdın ya, artık yemek tarifi istesen karşına gelir.

Ya saçmalamaz mısın sen aldatıldı isen kesinlikle o ilişkiye devam etmemeli, kendi ilişkinin dinamiğini sorgulamamalısın. Burada millete de akıl verme lüksün yok çünkü aldatıldığın için sıradaki faaliyet olan dayak yemeyi bekliyorsun. Başka fikrin olamaz senin. Sen kötü örneksin sen kaka örneksin.
Unutma senin dışında herkesin hayatı mükemmel sen ezilmeye mahkumsun. Sana girmen için diretilen rol bu. Çünkü burası böyle işine gelirse.

Sen bunu yazdın ya, artık yemek tarifi istesen karşına gelir.
:KK70::KK70: çok da fifi der geçerim :)
burdaki elit hanımlardan oluşan bi grup kurulsa ne hoş olurdu.. sizin cool yorumlarınızı seviyorum :super:

Canını sıkma.
Konuyla alakasız bir yerde geçmişi insanın yüzüne vuran tiplerden reel hayatta da hoşlanmam.
Sizinle alakası dahi olmayan bir konuda yaptığınız yorum için geçmiş hataları yüze vuran yetersiz bir insan için niye canınızı sıkasınız ki?
Konu sizin konunuz olur geçmiş açılır hadi bir derece anlardım başka insanın konusundaki bir yorum için böyle çirkefleşen bir insan için üzülmenize hiiç gerek yok. Tartışma üslubundan bir haber biriymiş.

Hayır alakası bile yok iki konunun.
Arkadaşım eşine haksızlık ediyorsun dedim.
İdare et ya da etme ayrıl falan değil.
Kolay kolay onu da demem.
Boşan demek istediğim konuya bile boşanmak hayırlı olan gibi görünüyor.
Allah yardımcın olsun yazan insanım ben.

Eşine haksızlık ediyorsun demişim senin eşinin yaptığı daha büyük haksızlık nasıl kabulleniyorsun demiş bir başkası.

Milletin yarası ile oynamaya yer mi arıyorlar nedir.
İnsanların hayatlarında olumsuz giden şeyleri yüzlerine vurarak kendini haklı çıkartmaya çalışmak çok aşağılıkça bir davranış. Şurda bile insanları acısıyla vurmaya çalışıyolar. Ama senin kocanda şöyle böyle sen sindiriyosun bilmem ne... yahu ne biliyosun o kadın ne yaşıyo hangi mecburiyetleri var. Yazık ya insanlıktan nasibini almamışlar. Boşver he de geç bakalım bunu diyen o şımarık kadınlar neler yaşıycaklar öyle bol keseden atmamak lazım büyük konuşmamak lazım

Ben de böyle konu açar açar boşaltırım içimi.:işsiz:
Üstüne alan alsın :KK48:
Simdi ustune alinan veya alinan birileri olur gelirse polemik olur hic iyi olmaz cix.. :) bu yuzden kapatiyorum. Konular ve uyeler hakkinda konu acmak yasak.

Konu ne ise o konu uzerinde durup yorum yapmak en dogrusu bence..
Konu icinde yorum yapan kisilerin ozel hayatlariyla ilgili "iste sen şoyle dusunen bunu yapan falanci kisi degil misin " diyip konu saptirmaya ne gerek var yahu :)
Herkes dusuncesini dile getirebilir tabi ki de.. ama sunu unutmayalim lutfen :)
Eskiden baska dusunen veya yasayan , simdi bambaska dusunebilir.. hayat bu..

Keyifli forumlar

X