Youn kask ars

kuzularinannesi

A new day, A new start...
Pro Üye
16 Aralık 2008
42.755
11.636
merhaba herkese

ben son 1 haftadır , kasık ağrısı yaşıyorum

bikaç gün önce yoğun su gibi akıntım vardı,2 gündür geçti

daha önce de vajinit için ilaç kullanmıştım

ultrasonda bişey çıkmamıştı çok şükür

ama bu sefer daha fazla ağrım özellikle sağ tarafımda batma şeklinde bi ağrı

sanki bi sertlik hissettim gibi de geldi

ihmal ediyodum kaç gündür , enfeksiyondur deyip geçiştiriyodum

ama artık yarın doktora gidicem

yumurtalık kistlerini falan okudum içime de şüphe düşmedi değil Allah korusun

bu şekilde yaşayıp da ciddi rahatsızlığı çıkan var mı aranızda acaba?

canım bende genelde kasıklarım yere düşecekmiş gibi ağrıyıpda akıntı çok olduğu dönemler yumurrtlama dönemim oluyor..3 4 gün sürüoo..

cnm geçmiş olsun dr gitmeyi ihmal etme bence

benimde birkaçgün önce çok şiddetli kasık ağrım oldu sanki doğum sancısı gibi ama üşüttüğüm teshisini koydum kendimi sıcak tutarak şimdilik iyiyim

cnm geçmiş olsun dr gitmeyi ihmal etme bence

benimde birkaçgün önce çok şiddetli kasık ağrım oldu sanki doğum sancısı gibi ama üşüttüğüm teshisini koydum kendimi sıcak tutarak şimdilik iyiyim

bende üşüttüğümü düşünüyorum da bu kadar uzun sürmesi beni endişelendirdi

bu sabah gidicektim doktora ama gidemedim

kaç gündür çorapsız, terliksiz gezmiyorum bile ama geçmedi daha

canım aynu sıkayet bende var sag kasıgım cok agrıyor batma gıbı 1 aydır yapmadıgım tahlıl kalmadı sukur hersey temız sadece ıdrarda ıltıhap gorunuyor oda gecmıyor bende onun agrısı dıyorum artık ama cok sık agrıyor ve dayanılmz oluyor

kizlar yaklasik 2 ay öncesinde ayni sizlerde olan belirtiler bendede olmu$tu... sag kasigimdaki batmalari önceleri ciddiye almadim.üsütmüs olabilirim yada yumurtlama dönemindeyimdir diye düsünüyordum birkac hafta sonra egilip kalkarken batmalar idaha cok hissedince doktora gitmeye karar verdim. kontrollerde sag kasigimda 6 cmlik kist görüldü ve laparoskopiye karar verildi. 1 ay önce ameliyat oldum ve kist alindi. cocuk hayali kurarken sag yumurtaligim islevini yitirdigini sol yumurtaligiminda%80 calistigini ögrendim..simdi Allaha bi can vermesi icin dua edip duruyorum :KK43:( lütfen agrilarinizi ihmal etmeyinn

ruyabu komşumuzun kızının da tek yumurtalığı alınmıştı ama hamile kalmasında hiç sorun yaratmadı cnm moralini bozmaa.s.

melek aksatmadan doktora gitmelisin bence,sonuçta çok önemsiz bişi de olabilir ama ciddi bişide olabilir.aynı şey değil tabi de ben 1 hafta-10gün gözümde batma ,yanma hissettim hep lenstendir deyip geçiştirdim,bir gittim dr a sağ göz kapağımın altı alerjiden pütür pütür olmuş ve daha da gitmesem daha kötü olacakmış,ilaçlarımı kullandım geçti.yani demek istediğim aslında çok ciddi olmayan bişi de ihmal edilince sonra tedavisi zorlaşabilir cnmmyerimseniben

canım aynu sıkayet bende var sag kasıgım cok agrıyor batma gıbı 1 aydır yapmadıgım tahlıl kalmadı sukur hersey temız sadece ıdrarda ıltıhap gorunuyor oda gecmıyor bende onun agrısı dıyorum artık ama cok sık agrıyor ve dayanılmz oluyor

geçmiş olsun canım sanada ben de daha önce gitmiştim enfeksiyon çıkmıştı
şimdi yine başladı bakalım yarın gidicem ne dicek

kizlar yaklasik 2 ay öncesinde ayni sizlerde olan belirtiler bendede olmu$tu... sag kasigimdaki batmalari önceleri ciddiye almadim.üsütmüs olabilirim yada yumurtlama dönemindeyimdir diye düsünüyordum birkac hafta sonra egilip kalkarken batmalar idaha cok hissedince doktora gitmeye karar verdim. kontrollerde sag kasigimda 6 cmlik kist görüldü ve laparoskopiye karar verildi. 1 ay önce ameliyat oldum ve kist alindi. cocuk hayali kurarken sag yumurtaligim islevini yitirdigini sol yumurtaligiminda%80 calistigini ögrendim..simdi Allaha bi can vermesi icin dua edip duruyorum :KK43:( lütfen agrilarinizi ihmal etmeyinn

çok geçmiş olsun canım

inşallah rabbim mucizeni gönderir en kısa zamanda sana da :Saruboceq:

ruyabu komşumuzun kızının da tek yumurtalığı alınmıştı ama hamile kalmasında hiç sorun yaratmadı cnm moralini bozmaa.s.

melek aksatmadan doktora gitmelisin bence,sonuçta çok önemsiz bişi de olabilir ama ciddi bişide olabilir.aynı şey değil tabi de ben 1 hafta-10gün gözümde batma ,yanma hissettim hep lenstendir deyip geçiştirdim,bir gittim dr a sağ göz kapağımın altı alerjiden pütür pütür olmuş ve daha da gitmesem daha kötü olacakmış,ilaçlarımı kullandım geçti.yani demek istediğim aslında çok ciddi olmayan bişi de ihmal edilince sonra tedavisi zorlaşabilir cnmmyerimseniben

geçmiş olsun gizem

ihmalkarlık yapıyoruz işte bazen
iyice canımız yanmadan gitmiyoruz doktora :sinifsinif:

bu sabah doktora gittim çok şükür yumurtalıklarımda falan bişey yokmuş

iltihap için fitil ve ağrı kesici verdi

içim rahatladı en azından

geçmiş olsun canım yanlız önemli olan herzaman ayaklarını ve belini sıcak tutmak.. biz sadece adet sancısı çekince hemen çorap geçiriyoruz ayağımıza halbuki önceden önlem almak lazım..bu arada karnına yada kasıklarına değilde çünki doktorlar pek tavsiye etmiyo ayaklarının altına sıcak su torbası koyarsan çok iyi geliyor..

X