Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım ben başladım yücel beyle tedaviye iğnelerimin 3. günü bugün. bizde co kültür ile ilgili konuşmadık benim bildiğim co kültür yapay rahim ile dölleme değilmi ? rahimden parça alıp emriyoyu ona yerleştirip onunla transfer ediyorlar? ben öle biliyorum bize böle bir uygulama yapılmayacak.size neden yapılcak?

Bize de bu konuda bir şey denmedi ama eğer co kültür de şans daha fazlaysa ve tercihe bağlı uygulanabilen bir şeyse doktora sormakta fayda var.Belki bizlere de uygularlar.

Kıslar ben de Yücel hoca ile görüştüm, geçirdiğim 2 gebelik kaybı neticesinde yapılan küretajlar nedeniyle endometriumda yapışıklıklar olabileceğini söyledi, endometrium inceliği sorunu yaşıyordum çekilen hsg ye bakarak histereskopi yapması gerektiğini, bunu halletmeden tedaviye başlamanın riskli olacağını söyledi, ben şimdi Allahın izniyle histereskopimi olup iyileşme sürecinden sonra yine Yücel hocayla devam edicem, epey doktor ve hastane gedikten sonra bana güven telkin eden Yücel hoca oldu, inşallah onun aracılığıyla şifa bulurum, brükselde tedavi olan arkadaşlar buradan yazışalım olur mu? Biz de süreçlerimizi paylaşırız, sevgiler.

kızlar yücel hoca ile ilk tüp bebek tedavimi tamamladım.
8 martta yumoşları toplandı 12 tane.7 tanesi işleme alındı ve 7 side döllendi.
3.günde kaliteleri çok iyi olduğundan 5.gün embriyosu olarak bekletildiler ve çok şükür hiç kaybımız omadan 5 tane çok iyi kaliteli 2 tanede iyi kaliteli blastosist embriyomuz olsu. yeni yasa kapsamına girdik maalesef ve bir tane 5.gün embriyosu transfer edildi diğer 6 tanesi donduruldu.
13 martta transferim oldu 15 gün rapor aldım. yücel hoca 3-4 gün kalkma sonraki günlerde de iş miş yapmak yok dedi. valla banyoyu bile 4 gün sonra yaptım.
her gün bir dilim taze ananas yedim böğürtlen çayı içtim.
ayaklarımın altında hep bir yastık vardı.
6.günü pembe lekelenmem oldu hemen dr.u aradım coraspini kesti.
8.günü açık kırmızı epey bi kanamam oldu çok korktum moralim bozuldu. idrar testi aldım 9.günü idrar testinde ikinci çizgiyi silik gördüm. 10.gün kan testi günümdü 168 çıktı. 12.gün tekrar test yaptık 361 çıktı. yani kızlar hamileyim. hatta bugün dayanamayıp tekrar idrarda test yaptım çizgi çok daha fazla netleşmişti. demekki kanda değerim artıyor diye düşündüm. kısmet olursa 3 nisan cmtsi usg ye gidicem.

Yeshill hayırlı olsun tatlım, inşallah bebişin kesesini sonra da kalp atışlarını göreceksin, insan o kadar tuhaf oluyor ki ben ağlamıştım, tarif edilemez bir mutluluk...ınşallah ben de tedaviye başlarım ve hayırlısıyla iyi sonuçlanır,buradan paylaşıcam zaten:)

herkese hayırlı gunler.bnde yucel beye yaptıracam tup bebegımı yarın taırhlerını verecek sanırım ne zman adet olursam ozman gel kısa mı uzun protokol mı dıyecek.bnm sorunum ben pco hastasıyım esım de de sperm sayıları az ve hareket yok mus.yucel beye gıtmeden once 4 tane doktora gıttım ve kımseler pco sendromum oldugunu anlayamadılar.yucel beye arkadasımın tavsıye uzerıne gıttım.ve ılk muaneyede anladı polıkıstık over hastasısın dedı.ama endıse edılercek bır sey yok yuzde seksen kalabılırsın demıstı tabıkı esınde de sorun yoksa demıstı bana ılac verdı.4 aylık kullan dedı osırada esımı sperm testı ıcın burada kendısıne aıt edıth cavell adında hastahaneye yonlendır dı bızı.4 aylık ılac sonrası gıttıgımde yucel beye bana dedı esınde de sorun var.tek bır cevap ıle tup bebek dedı.bnm maceram bole basladı.genelde yucel bey cok basarılı doktor ben ınanıyorum 1.denememde tutacak dıye ınsallah bır aksılık olmazsa.yucel bey bence muhtesem bır ınsan.deger doktorlar gıbı degıl kımılerı paraya cok duskunler yucel beyde asla bu yok.benı oyalayıp haplar ılaclarda verebılırdı bana ama net bır seıklde tereddutsuz tup bebek dedı.tamam yurt dısında para yıyemez sıgorta ozelıne gıtsen bıle yuzde 10 nu karsılıyor ama yınede oduyorsun sonuc da dıy mı ama.ben daha hamıle kalmadan sızlere onerıyorum kı yucel beye gıdın.ılk kez belcıkada turk cıftıne tup bebek yapan kısı.ve burada asırı derecede yogun randevumu almak ıcın 1 ay sonrasına verebılıyorlar.mukemmel otesı bır doktor bence verdıgım paralar helal hos olsun.

evanur hoşgeldin, ne zaman tedaviye başlayacaksın? Ben herşey yolunda giderse nisanda başlamayı düşünüyorum.

evanur hoşgeldin, ne zaman tedaviye başlayacaksın? Ben herşey yolunda giderse nisanda başlamayı düşünüyorum.

ınsallah yarın gıdecem yucel beye ozman dıyecek ısde kısa protokol mı uzun mu dıye daha ne t bır tarıh yok ama buyuk bır ıhtımal mayısı bulur cunku kısada olsa uzunda olsa adettımın tarıhı nısanın son haftası falan.ınsallah cnaım kavusursun bebısıne

Bak nisanın son haftası olursan eğer seninle aynı döneme denk gelebiliriz, hayırlısıyla haberlerini bekliyorum, görüşürüz canım.

ayyyy ınsallah yaaaa vallahı daha ıslemlere koyulmadan cok heycanlıyım.martın 15 ınde adet oldum ben buyuk bır ıhtımal son haftalarında olurum sanırım adet.senın kı kısa protokol mu.mutlaka yazarım ınsallah sende hayırlı haberler verırsın

evanur ben de mart 14 de hasta oldum, ard arda mı tedavi olcaz kııssss? :) Sen Belçikada mı olcaksın tedaviyi yoksa türkiyeye gelme durumun var mı? Benim tedavi yüksek ihtimal antagonist protokol olur, o da bir nevi kısa protokol...

anjelıc,ınsallah cnaım yaaaa.ben belcıkda olacam yucel karaman tarfından.ınsallah bır sorun cıkmazda bıter gıder bu gunlerı anarız sadece yasamayız ınsallah.eee sen gıttın mı doktora basladı mı tadavın ne dedı sana yucel beye mı yaptıracn tup bebegı.yumurtaların ne zman toplanacak ılk kez mı yaptıracan tup bebegı.ammada sorular sordum heee suraya bakkaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar ben de cumartesi gününe yücel beyden randevu aldım. Daha ilk görüşme olacak. Hayırlısıyla başlıyoruz. Gelişmelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

asozlem hoşgeldin, inşallah tedavin güzel sonuçlanır, siz neden tüp bebek yaptırıyorsunuz anlatır mısın özel olmazsa?

evanur ben nisanda regl olunca inşallah sorun çıkmazsa tedaviye başlıycam, geçirdiğim 2 gebelikten kaynaklı endometrium inceliği sorunum vardı, yücel beyde histereskopi oldum ve şimdi dinlenme sürecindeyim, ilk reglle birlikte yücel bey ok derse başlıyorum.:)

Teşekkürler anjelic. Bizim problemimiz erkek infertilitesi. Eşimin sperm morfolojisi bozuk (%2), hareketlilik de kötü, sayı 10 milyon civarı. Bende bir problem yok çok şükür.

asozlem sende problem olmaması çok iyi, tüpte tutma ihtimalin çok yüksek, herşey çok çabuk olup bitiyor zaten, geriye beklemek kalıyor herzamanki gibi.

X