Yüksek Ense Kalınlığı

Allah güç versin size öncelikle
Sizin bebeğinizin engeli nedir ?
Bana da turner olma ihtimali var dediler amniyosentez bekliyorum
Bizim fetal dna be amniyosentez temiz çıktı ama delesyon sendromu oldu. Bazı genleri yok ne olduğunu bilmiyoruz. Gelişim geriliği var. Amniyosentez sonrası belli olur sizin durumda o zaman. Allah kolaylık versin

Bizim fetal dna be amniyosentez temiz çıktı ama delesyon sendromu oldu. Bazı genleri yok ne olduğunu bilmiyoruz. Gelişim geriliği var. Amniyosentez sonrası belli olur sizin durumda o zaman. Allah kolaylık versin
Nasıl ya amniyosentez kesin tanı değil mi nasıl temiz çıktı ?
Sonra bu durum olabiliyor mu ?
Ben amniyosenteze güveniyordum

Salı günü İyi bir doktora randevum vardi. Maalesef şuan hastanede yatış yaptım bebeğimin kalbi durmuş. Bu ihtimali söylemişti doktorum 15inci haftamizdaydik. Rabbimden hep hayırlısını istedim hayırlısı böyleymiş demek.

Geçmiş olsun rabbim size istediğiniz zaman sağlıklı evlat nasip etsin

Nasıl ya amniyosentez kesin tanı değil mi nasıl temiz çıktı ?
Sonra bu durum olabiliyor mu ?
Ben amniyosenteze güveniyordum
Delesyon yani kayıp gen hepimizde var ama seviyeleri Farklı. Örneğin kimisi resim yapamaz ya da çok dengede duramaz ya da çok kolludur gibi gibi. X in ucunda kırık çıkmış o bölgede olan genler kızımda yok.

Kistik higroma ne demek yani neresinde ne var ? Benim fetal dna sıkıntılı çıktı ama ultrason normal
Benim fetal dna temiz çıktı ama şimdi farklı anomali teşhisleri kondu bu bebek yaşar mı yaşamaz mı bilmiyorum yaşarsa nasıl yaşar onu da bilmiyorum amniyosentez yaptırmayı düşünüyorum sizde son durum nasıl?

11inde amniyosentez yapacağım Allah hepimizin yardımcısı olsun

Okurken ağladım. Bugün kendimi bu konularda buluyorum benimde bebeğime down sendromu ve bağırsak dışarda gelişmiş dediler şuan dünyam durdu. Böyle güzel yorumlar okuyunca kendimi iyi hissediyorum.

Okurken ağladım. Bugün kendimi bu konularda buluyorum benimde bebeğime down sendromu ve bağırsak dışarda gelişmiş dediler şuan dünyam durdu. Böyle güzel yorumlar okuyunca kendimi iyi hissediyorum.
Kendinizi iyi hissedin çok dua edin benzer durumu yaşadım bu kadar değil ama ikili testim yüksek çıkmıştı gebe olduğumu bilmeden önce röntgen MR yüksek doz antibiyotik kullanımı ağrı kesici iğneler kullanmıştım bebeğimde bacak boyu kısalığı vardı içime attım stresli bir hamilelik geçirdim her gün ağladım ama çok dua ettim her an her saniye Yasin süresi Meryem süresi fetih süresi okudum çok tesbih çektim tevekkül ettim bebeğim şuan 3 aylık hamd olsun Rabbime sağlıklı bebek

Ne güzel maşallah Allah bağışlasın inşallah bende böyle yorumlar yazabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…