YULAF EZMESİ DENEYİMLERİNİZ..

bence kalori say en mantıklısı, fatsecret ı indir her gün yaz bi de yürüyüş yap , yulaf ezmesi de baya kalorili bişey ben tadını da çok severim bi paketi yerim yani :KK70:

Canim emzirmiyoruum. Suyu da iciyorum aslinda sey dusundum. Haftada 5 gun sabah ve oglen sutlu ve kuruyemisli yulaf ezmesi yemeyi dusunuyorum. Ara ogunlerde de salatalik meyve falan yicem. Aksamlari da normal yemek yicemm ama diger gunlere gore daha az yicem tabi. Yani oyle dusundum Baska fikri olan varsa paylasabilir
sabahları sütle, öğle veya akşam da yoğurda karıştırıp tüketebilrisin.. hatta şu şekilde önerebilrim
3 kaşık yulaf ezmesi, 3 kaşık nesfit, yarım meyve, 2-3 ceviz üzerine de süt veya yoğurt.. 2 öğün bunu bir öğün de protein ağırlıklı beslen.. bu arada leslie yap haftanın 3 günü..
diyet gruplarına katılsana sen de.. hem motive olursun hem yeni diyetler öğrenirsin

kilo verme de bence etkili yulaf ezmesi.Pandemi döneminde leslie yaparak ve yulaf ezmesi yiyerek toplamda 6 kiloya kadar verdim.66 dan 58 leri gördüm.bikaç zamandır dikkat etmedim kendime.dün 63,2 gördüm tartıda hemen yulaf ezmesine döndüm mecbur kısıtlayacağım kendimi .Hava sıcak olduğundan leslie yapmayacağım.ben kendimce şöyle yapıyorum sizlere de fikir olsun.
kahvaltı o da acıkınca - bir kase yulaf ezmesi -öncesi 3 yemek kaşığı yulafı suyla haşlıyorum haşladıktan sonra yoğurt ile karıştırıyorum üstüne tarçın serpiyorum varsa mevsim mevyesi yoksa bir tane hurma yada kuru kayısı az bir şey keten tohumu
sonra akşama kadar başka bir şey yemiyorum susadıkça su içiyorum su için de zorlamıyorum kendimi
akşam yemeğinde de bir kase çorba ekmeksiz ve ana yemekten az bi porsiyon yiyorum.dün domates çorbası ve bulgur pilavı yedim.sabah tartıda 62.8 çıktım bugün hemen farketti.bugünde devam edeceğim

Buraya da kendime not olarak kalsın hem de motivasyonumu düşürmeyeyim diye günlük gibi yazayım .dün ikinci günümdü ve hiç bozmadan devam ettim .bu sefer akşam Yemeği olarak yulaf ezmesini .hazırladım.Bak kahvaltıda şekersiz bir bardak çay ve iki dilim Çilek reçelli ekmek yedim.İkindide komşuya geçmiştik bir şekersiz Türk kahvesi ve küçük bir dilim tatlı yedim.Akşam aynı şekilde bir yulaf ezmesi hazırladım akşam yemeğini onu yedim.gün içinde 4 bardak falan su içmişimdir toplamda .Su içmek için kendimi zorlamıyorum.Sabah kalktım bu seferde tartıda 62.5 gördüm .Bugün de kahvaltıda arkadaşlarım var normal kahvaltı yapıp akşamında da yulaf yemeyi düşünüyorum

bugün 5.günüm sabah normal kahvaltı olarak yapılacak akşam yulaf yenecek
4.günümde yine yulafı akşam yemeği niyetine yedim
sabah tartıldım güncel 62.4 bu istikrarda devam edebilirsem haftaya 61.li rakamları görürüm hedefim zaten 60

X