Menopoz Yumurta dondurma

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
"Alchemilla Vulgaris" in yüksek dozlu tinktürünü deneyin, şu anda tedavi görmeyeniniz varsa. Bitksel. Inanan var inanmayan var. Ama çevremde kadının bebeği oldu kullandıktan sonra.
Benim de adetimi düzenledi.
Latince ismini yazdım.
Doktor tedavisi görüyorsanız danışmadan kullanmayın, bitkisel hormon düzenleyici olduğu için, ilaçlara etki eder belki.
Ben bekarım..41 yaşımdayım.Yumurta rezervi azalması olmuş tiroide bağlı ..gittiğim iki doktordan sonra Dr.Muhterem Akdeniz ile bir doktor tanısım aracılığı ile yönlendirildim.17 Aralıkta PRP sonrasında Bıostren ve Co enzim Q ten ve vitaminler kullandım.Sonuç mu bana yumurta bulursan dondurabilirsin denilmişti ama M2 kaliteli 1 tane yumurtamı dondurdum..
Doktorum insani yönü,mükemmeliyetçiliği,vazgeçmeyi sevmemesi ve işini seven yapısı ile birtanedir...
İnşallah tedavi sürecindeyim devamında ona güveniyorum..
Bana menopoz denilmişti ve kistlerim görülmemişti..Ben bu konuyu Doktorumla görüşürüm teşekkürler

Merhabalar yapılan işlemde kac yumurta toplandı acaba benim yasım 42 old. İçin cok fazla önermedi doktor anca 1 yumurta toplanır en az 10 yumurta olması lazım dedi ama ben 1 yumurta da olsa şansımı denicem karından mı yaptırdınız yoksa vajınadan mi acıkcası cok kararsız kaldım vajınadan yapılırsa kızlık zarını tekrar dıkıcekler sonradan bır sorun yasamak istemiyorum bu şekilde yaptıran varmi acaba bakire old. İçin sorun yasarmiyım lutfen yardımcı olun
Ben bekarım..41 yaşımdayım.Yumurta rezervi azalması olmuş tiroide bağlı ..gittiğim iki doktordan sonra Dr.Muhterem Akdeniz ile bir doktor tanısım aracılığı ile yönlendirildim.17 Aralıkta PRP sonrasında Bıostren ve Co enzim Q ten ve vitaminler kullandım.Sonuç mu bana yumurta bulursan dondurabilirsin denilmişti ama M2 kaliteli 1 tane yumurtamı dondurdum..
Doktorum insani yönü,mükemmeliyetçiliği,vazgeçmeyi sevmemesi ve işini seven yapısı ile birtanedir...
Bana menopoz denilmişti ve kistlerim görülmemişti..

Merhabalar ben de yumurta dondurmak istiyorum ama nerede yaptıracağıma karar veremedim özelde mi yaptırsam devlette mi
Kafam çok karışık
Sizin bir bilginiz var mı
Bana menopoz denilmişti ve kistlerim görülmemişti..

Merhabalar hanımlar. Ben de sizlerle aynı durumdayım. 28 yaşındayım bekarim ve 5 ay önce yumurta dondurma işlemine başladım. 1 yumurtam donduruldu. Bugün 3 ay aradan sonra tekrar doktora gittim lh hormonumun yükseldiğini söyledi. Yumurta sayım 4ten 3e düşmüş. 2 hafta sonra tekrar gidicem ilaç kullanmadan kendiliğinden gelişirse toplanacakmis. Yumurta dondurma işlemi ile ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa seve seve yardimci olmaya çalışırım. Birbirimize destek olalım.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
Bana yazabilir misiniz:KK43:

merhaba arkadaşlar adet düzensizliği nedeniyle doktora gittim erken menopoz dedi bekar olduğum için yumurta dondurma işlemi için tüp bebek merkezine başvurdum 2 kez hormon tedavisi gördüm ilkinde folikülü gelişmedi küçük kaldı ikincisinde bir folükülüm büyüdü fakat içinden yumurta çıkmadı doktorum tedaviyi tekrardan yapmayı önermedi adet düzensizliğim var yasım 26 olduğundan doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum ne önerirsiniz benim gibi olan olup evlendiğinde çocuğu olan oldu mu lütfen cevap verin teşekkürler
(Ölçülen ilk fsh 108 en son 25 geldi
Amh 0.54 )
26 yaşımdayım aynı durumla karşı karşıyayım erken menapoz dedıler ve henuz bekarım yumurtalık rezervım 0,01 in altında gözüküyor . Karyotip incelenecek .lütfen benimle iletişime geçermisiniz benzer durumda oluşumuz benm için bir umut sizinle konuşmaya çok ihtiyacım var.

merhaba arkadaşlar adet düzensizliği nedeniyle doktora gittim erken menopoz dedi bekar olduğum için yumurta dondurma işlemi için tüp bebek merkezine başvurdum 2 kez hormon tedavisi gördüm ilkinde folikülü gelişmedi küçük kaldı ikincisinde bir folükülüm büyüdü fakat içinden yumurta çıkmadı doktorum tedaviyi tekrardan yapmayı önermedi adet düzensizliğim var yasım 26 olduğundan doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum ne önerirsiniz benim gibi olan olup evlendiğinde çocuğu olan oldu mu lütfen cevap verin teşekkürler
(Ölçülen ilk fsh 108 en son 25 geldi
Amh 0.54 )
Arkadaşlar iyi geceler herkeze.. dün yumurta transferim gerçekleşti yarın drla grşşcm dua edin lütfen

X