Yumurta kalitesi için eksozom ve prp yaptıranlar

Haziran ayında Eksozom ve Prp yaptırdım aslında AMH değerim 2,4 civarıydı ama yinede şans arttırmak için yaptırmıştım. Tedavi sonrası AMH değerim 1,5lara düştü. Sonradan öğrendim ki deneysel bir çalışma başka hocalardan sordum bu tarz şeylerin etkileri bilinmediği ve kesinliği olmadığı işin yaptırmayın dediler. İşin kötü tarafı deneysel olam bu uygulama için 55bin civarı bir para ödedik 🤷🏻‍♀️
Sizde ki sıkıntı ne acaba? Amh değeriniz çok düşük değilmiş aslında

Merhaba
Dün yumurta kalitesini artırmak için prp ve eksozom operasyonu yapıldı. İki ay süre verildi normal gebelik oluşabilir diye. Tedavinin etkisi 6 ay sürecekmiş. Her hafta amh ve fsh testlerini yenilemem gerektiği söylendi. İki ay sonra gebelik oluşmazsa tüp bebek sürecimiz başlayacak. Gelişmelerle ilgili bilgi vereceğim.
Merhaba nerde ne kadara yaptırdıniz, faydasını gordunuzmu

Merhaba yaptırdınız mi egzozom.. banada prp+egzozom için 50 bin dediler
Mrb yaptırdınız mı bu fiyatı hangi hastane verdi benden de eksozom ve prp için 168.000 istediler 3 yıllık hastası olduğum için 150.000nakit düştüler birde bu işlemi yapmadan önce onlarda 3 negatif denemem var sonrasında kendiliğinden hamile kaldım bebeğin kalp atışı durdu prp eksozom yapmadan bir hafta önce düşük hapıyla düşük yaptım.kanamam azaldı ama halen akıntı şeklinde kanamam vardı af buyurun kendimi sildikçe kan geliyordu sadece aktif kanama değildi prp yi eksozomu yaptılar bu sefer kafama takıldı kanama birazda olsa alıntı şeklimde birden gelip duruyordu sonra leke leke kan geliyordu acaba engel oldumu diye kafama taktım etkisini yok edermi kanama

Mrb yaptırdınız mı bu fiyatı hangi hastane verdi benden de eksozom ve prp için 168.000 istediler 3 yıllık hastası olduğum için 150.000nakit düştüler birde bu işlemi yapmadan önce onlarda 3 negatif denemem var sonrasında kendiliğinden hamile kaldım bebeğin kalp atışı durdu prp eksozom yapmadan bir hafta önce düşük hapıyla düşük yaptım.kanamam azaldı ama halen akıntı şeklinde kanamam vardı af buyurun kendimi sildikçe kan geliyordu sadece aktif kanama değildi prp yi eksozomu yaptılar bu sefer kafama takıldı kanama birazda olsa alıntı şeklimde birden gelip duruyordu sonra leke leke kan geliyordu acaba engel oldumu diye kafama taktım etkisini yok edermi kanama
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun okurken bile şaşa kaldım sorun olmazsa bu parayı isteyen hangi hastane acaba tüm bu özel ilişkinize rağmen

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun okurken bile şaşa kaldım sorun olmazsa bu parayı isteyen hangi hastane acaba tüm bu özel ilişkinize rağmen
Acı badem Maslak hastanesi bülent bey bu işlemi yaparsa ücret bukadar yüksek oluyor diğer doktorları yaparsa daha ucuz artık ugrasacam gücüm kalmadığı için diğer doktorlar bakınca şunu fark ettim hersey gözden kacıyor tedavim çok uzadığı için artık elimde avcumda herseyi verip bülent beyin bakmasını istedim

• Beğen
Reactions: eln
prp adet gecikmesi yapar mı
Onu bilemicem işlem bana yapılırken 2 hafta önce düşük yapmıstım kanamam varken bu işlem yapıldı aktif kanama yoksa yapılıyor ama prp adet gecikmesi yaparmı bilemicem ama prp sonrası hamile kalan çok isterseniz bi test yapın inşallah hamilesinizdir

X